graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Age of Gods

Przenieś się w czasie do starożytności, keidy ziemią rządzili starożytni bogowie. Czy sprostasz ich wymaganiom? Czy zasłużysz na łaskę bogów? Zasiadający na Olimpie bywają przewrotni, kłamliwi i mściwi, lecz czasem obdarzają śmiertelnych łaską i powodzeniem. Być może przychylność starożytnych uda się zdobyć właśnie Tobie? Zagraj w Age of Gods, zdobądź chwałę i zasiądź na uczcie obok bogów Olimpu!

W Age of Gods pojawiają się czterej kapryśni bogowie starożytnego świata: Herkules, Atena, Zeus i Posejdon. Wybierz jednego z nich i sprawdź, czy staniesz się faworytem bóstwa. Wystarczy, że wylosujesz 5 symboli bogów na jednej z lini płatnych, a Twoja stawka zakładu zostanie pomnożona razy 200! To musi być sprawka bogów!

Age of Gods to tylko jedna gra z całej serii o tym samym tytule. W grupie znajdują się video sloty takie jak: Age of Gods: Fate Sisters, Age of Gods: Price of Olympus, Age of Gods: Furious. Wygląda na to, że albo gra stała się bardzo popularna i Playtech postanowił wydać jeszcze jej kontynuację.

Wygląd i oprawa graficzna

Jeśli chodzi o to jak graficznie prezentuje się Age of Gods, mamy mieszane uczucia jakiego rodzaju określenia użyć. Z jednej strony w jakiś sposob gra ta przypomina klasyczne sloty online, z drugiej dzięki nowoczesnym animacjom zyskuje na atrakcyjności. Na bęnach widzimy podobizny pięciu starożytnych bogów: Herkulesa (Wlaściwie był on herosem), Atheny, Afrodyty, Zeusa i Posejdona. Oprócz tego na bębnach pojawiają się klasyczne litery alfabetu i artefakty takie jak grecki hełm hoplity, czy symbol Wild. W tle maszyny znajduje się przepiękne wzgórze greckiej Akropolis.

Scieżka muzyczna tego automatu należy raczej do niezbyt ciekawych. Można powiedzieć, że sobie po prostu jest i nie robi wrażenia na graczu. Co nam się najbardziej podoba w tej grze to animacje, które wyświetlają się podczas uruchomienia którejkolwiek z gier bonusowych. Wkrótce do nich przejdziemy.

Najbardziej wartościowym symbolem (jeśli chodzi o bogów) w grze jest podobizna bogini Atheny. Za 5 symboli otrzymujemy wygraną o wartości 1000! Z kolei symbol wieńca laurowego z napisem Wild obdaruje Cię wygrana o wartości 10 000 jeśli tylko wylosujesz 5 takich symboli na aktywnej linii!

Opcje bonusowe w grze Age of Gods

Pantheon of Power – w przypadku wylosowania 5 symboli z podobizną bogów na aktywnej linii gra pomnoży 200 razy Twoj zakład na lini, lub inaczej mówiąc 10 x całkowitą stawkę.
Age of Gods Bonus – W przypadku wylosowania 3 symboli z napisem Age of Bonus w dowolnym miejscu na bębnach, zostanie uruchomiona gra bonusowa. Wówczas na ekranie pojawi się 9 monet. Zadaniem gracza jest taki wybór monet, by po ich odwróceniu pojawiły się 3 podobizny tego samego boga. Wówczas zostanie uruchomiona jedna z cztereh opcji bonusowych, którym jest przychylne dane bóstwo. Każda z tych opcji rozpoczyna się 9 darmowymi spinami, lecz to co się dzieje podczas samej sesji związane jest z charakterystyką danej opcji bonusowej.

Athena Free Spins: gracz uzyskuje 9 darmowych zakręceń. Zanim jednak sesja gry się rozpocznie automat losuje mnożnik (od 2x do 5x), przez który będą mnożone wszystkie wygrane otrzymane w sesji darmowych spinów. Spiny nie mogą zostać reaktywowane.

Zeus Free Spins: podobnie jak w przypadku spinó bogini Ateny również Zeus obdarza nas tylko 9 darmowymi zakręceniami. Róznica polega na tym, że zmianie ulega mnożnik wygranych. Przez pierwsze 3 spiny mnożnik wynosi 1, w spinach 4-6 zostaje zwiększony do 2x, a w spinach nmer 7-9 wynosi już 3x. Dodatkowo symbol Wild zostaje unierchomiony w środkowej pozycji na bębnach, tak by sprzyjał Twojej wygranej. Darmowe spiny nie mogą zostać reaktywowane.

Poseidon Free Spins: sesja darmowych spinów od boga Posejdona jest bardzo widowiskowa. Podczas 9 darmowych zakręceń Posejdon sprowadza na ziemię pioruny które uderzają w pola na bębach. Wówczas przypadkowo wylosowane symbole (5 z nich) zamieniają się w symbole Wild. Tak z każdy zakręconym, darmowym spinem. Nie można nie trafić wygranej! Chociaż nie możesz reaktywować darmowych spinów ta opcja bonusowa może sprawić, że pomnożysz swoj zakład 7000 razy (tylko w jednym spinie)! To oczywiście teoria i zdarza się nieczęsto.

Wreszcie, Hercules Free Spins to opcja, w której gra obdarza nas 9 darmowymi spinami. Wówczas na środkowym bębnie pojawia się symbol Wild, który przykleja się do bębna. Pozwala on na dodatkowe wygrane, gdyż zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem Scattera.

Jak już skończysz grać darmowe spiny, ponownie wracasz do planszy, na której widoczne są monety! Otóż tak Twoja gra bousowa nie dobiegła końca i masz okazję dalej wybierać monety, dopóki nie zobaczysz podobizny Hadesa. Dzięki temu masz mozliwość aktywowania super spinów kilka razy!

Age of Gods Jackpot

Wszystkie gry z serii Age of Gods połączone są czterema progresywnymi jackpotami. Najbardziej pożądany z nich to Ultimate Power. By trafić jackpota należy wylosować wystarczającą ilość symboli, ktore odpowiadają każdemu z pasków jackpotów po prawej stronie.

Podsumowanie i ocena gry Age of Gods
Age of Gods, jest grą niezmiernie ciekawą. Być może sam temat automatu online jest nieco oklepany, gdyż wiele znajdziemy gier o podobnej tematyce, to co sprawia, że Age of Gods jest niesamowicie wciągająca to jej opcje bonusowe. Mnożniki, darmowe spiny, gra bonusowa, wszystko to zmienia nasze nastawienie do tej gry. Age of Gods daje naprawdę wiele możliwości wygranej.
Gry bonusowe, a w tym jej cztery warianty, to chyba nasza najbardziej ulubiona część. Dzięki darmowych spinów, oraz symbolom specjalnym, które pojawiają się w tej sesji nasze emocje sięgają zenitu. age of gods jest niesamowicie wciągającym i grywalnym video slotem. Uzyskasz jedną gre bonusową, od razu chcesz ich więcej! Gra na tym autoamcie jest bardzo dynamiczna i nie staje się monoonna nawet po kilku dniach kręcenia spinów na tym automacie.

Jesli chodzi o statystyki Age of Gods, współczynnik wypłacalności na tym video autmacie są… średnie. RTP wynosi tutaj 95.02 % (mogło być nieco lepiej), a współczynnik trafienia wygranej należy również… do średnich. Szkoda, bo gdyby RTP było nieco wyższe uznalibyśmy tę grę za bardzo dobrą.

Wisienką na torcie są 4 jackpoty progresywne. Łaczą one wszystkie gry z serii Age of Gods. choć prawdopodobieństwo, że trafisz jakcpota jest niewielkie (tak, wiemy, że kazdy chciałby się łudzić, w końcu ktoś zbiera te jackpoty), ale zawsze istnieje taka możliwość. W końcu lepiej grac na maszynie z jackpotem, niż takiej, która go nie ma, prawda?

Age of Gods spodoba się wszystkim miłośnikom mitologii i fantastyki. choć podobnych video automatów w sieci jest wiele, age of Gods możemy z powodzeniem nazwać solidna grą.

400 PLN + 120 darmowe spiny

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!