graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Arabian Nights: Slot Progresywny z Tysiąca i Jednej Nocy

Firma Net Entertainment zabiera nas w podróż na Bliski Wschód, gdzie nocą pod rozgwieżdżonym niebem połyskują wieże minaretów.
Arabian Nights to slot progresywny, w którym znajdziemy 5 bębnów i 10 linii wypłat.
Podstawowe symbole od Dziewiątki do Asa przedstawione są w formie mozaiki, ale te o wyższej wartości określone są za pomocą motywów nawiązujących do baśni Szeherezady. I tak: znajdziemy tutaj wielbłąda, tarbusz, namiot, buty z zakrzywionymi czubami, szablę, lampę Alladyna czy ten najbardziej pożądany – arabskiego księcia.

Bonusy

Za ułożenie trzech lamp w jakiejkolwiek kombinacji dostaniemy 15 darmowych spinów, za pięć wielbłądów otrzymamy 160 monet a jeśli uda nam się ułożyć pięć tarbuszy lub szabel na linii wypłat maszyna nagrodzi nas wygraną w postaci 300 monet. Dodatkowo każda bonusowa kombinacja może być premiowana potrojeniem, warto więc grać w Arabian Nights.

Arabian Nights Slot Netent

Progresywny Jackpot

Ułożenie pięciu symboli arabskiego księcia daje progresywny jackpot, przeważnie kilkaset tysięcy euro, jeżeli oczywiście gramy za maksymalną stawkę. Za ułożenie pięciu książąt bez maksymalnego zakładu automat wypłaca bonus 1000 monet. Sam książę to również dziki symbol a jego pojawienie się może uzupełnić zwycięską linię symboli i podwoić wygraną.