graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusów do 6740 PLN

 

Astro Legends: Lyra and Erion

Nadszedł czas Astro Legends: Lyrii i Eriona. Ten nowy automat od Microgaming wprowadza animacje 3D w czasie rzeczywistym, co ma miejsce po raz pierwszy w branży igamingu! Astro Legends: Lyra and Erion to gwiazdy rocka z przyszłości, które dopiero, co przybędą na Ziemię. Czy masz ochotę ich poznać i bawić się w rytm tworzonej przez nich muzyki?

astro legends baner
Gra w slocie kręci się wokół tych dwóch postaci. To wydobywające się z ich instrumentów dźwięki rozbijają symbole na części. Nie martw się jednak Astro Legends: Lyra and Erion wypłaca w systemie Cluster Pays, więc eksplozja kryształów oznacza tylko wygraną… Co jeszcze skrywa nowy, innowacyjny automat do gry online od Microgaming? Dowiesz się po przeczytaniu recenzji…

Wygląd i oprawa graficzna

Cóż, Astro Legends wygląda… kosmicznie. Nasz wzrok kocentruje się na dwóch postaciach umiesczonych z prawej i lewej strony bębnów automatu: Lyrii i Erionie. Lyra to atrakcyjna kobieta w niebiesko-fioletowym kombinezonie, modnych okularach i afro na głowie (bujne kręcone, fioletowe włosy). Przypomina ona w jakiś sposób bohaterów z filmów Marvela, superbohaterów wyposażonych w niezwykłe moce. Obok niej, z drugiej strony automatu stoi Erion, mężczyzna zbudowany z kryształów…
Tło dla bębnów stanowi niedostępna, odległa planeta jaką ma stać się Ziemia. W oddali widzimy ogromny księżyc na niebie i gęste chmury….

Za to zamiast bębnów widzimy przedziwny układ symboli w kształcie rombu… nie ma więc żadnych linii płatniczych, czy obracających się kół. Odchodzimy więc od typowego schematu, w jakim tworzy się video sloty. Astro Legends wypłaca za wygrane ułożone w klaster. Conajmniej 5 symboli takiego samego typu tworzy klaster, wówczas gra zalicza to jako wygraną. Pamiętaj, że nie wystarczy, by symbol stykał się z innym za pośrednictwem jednego rogu, by być zaliczony do grupy…
Ponadto, każda z wygranych to mnożnik… który wzrasta +1 z każdym zwycięskim spinem…

Opcje bonusowe

Niektóre z nich zdradziliśmy powyżej. Wiesz już, że w Astro Legends: Lyra and Erion mamy mnożniki wygranych i sposób wypłaty wygranych oparty na klasterach… czas więc na bardziej szczegółowe informacje na temat jakie opcje bonusowe pojawiają się w tej grze hazardowej.

Sonic Respin

Zgodnie z prawdopodobieństwem, szansa na wylosowanie Respinu wynosi 20%. Respin pojawia się, kiedy padła wygrana. Wówczas symbole, które utworzyły wygraną zostają zablokowane wraz z pustymi miejscami, a pozostałe ruszają się. Jeśli jakiś nowy symbol zostanie dodany i w ten sposób utworzy klaster złożony z 5 lub więcej symboli, wówczas znów zostają one zablokowane, a pozostałe symbole wykonają re-spin. Re-spiny rozgrywane są za podstawową stawkę, która była ustawiona, zanim symbole wykonały obrót.

Stardust collection, czyli zbieranie gwiezdnego pyłu…

Za każdy założony w grze zakład otrzymujemy losowo wybraną ilość punktów energii. Prawdopodobieństwo uruchomienia opcji Bonus Race w grze Astro Legends: Lyra and Erion wynosi 10%. Nadal jednak warto próbować! Poziom energii otrzymany za zakład może wahać się od 2 do 10, natomiast Bonus Race jest aktywowany kiedy uzbierasz conajmniej 100. Ponadto, każda nadwyżka energii jest przenoszona do kolejnej rundy. Dla przykładu: jeśli gracz miał poziom energii 96 a potem otrzymał 6 punktów za jeden zakład, nadwyżka 2 punktów jest przenoszona do kolejnej rundy. W przyrodzie nic nie ginie! W praktyce wyglada to tak, że na ekranie pojawi się symbol gwiazdki umieszczonej w bańce mydlanej. Symbol ten nie zastępuje innych, lecz pokrywa jeden z wybranych symboli już obecnych w grze. Kiedy Lyra rozbije bańkę mydlaną, gra przyznaje graczowi losowo od 2 do 10 punktów.

Lyra spirit Bonus

Jak jednak wygląda sama gra bonusowa? Na ekranie pojawia się kryształowy wilk, który biegnie po torze zbierając nagrody. Wilk ma tylko trzy życia, trzy szanse, by przebiec tor. Gra bonusowa ma 7 poziomów i w każdym z nich gracz wybiera jedną z trzech dostępnych ścieżek, którą podąży wilk, by uniknąć uderzenia Eriona. Wilk zbiera kryształki jednocześnie zasilając saldo gracza. Gra bonusowa trwa dopóki gracz osiągnie 7 poziomów lub wilk zostanie uderzony przez Eriona 3x.
Jeśli gracz przejdzie wszystkie 7 poziomów gry bonusowej, czeka na niego nagroda w postaci 20x mnożnika całkowitej stawki!

Ponadto w grze obok zwykłych symboli pojawiają się symbole Wild (zastępuje wszystkie inne) oraz mnożniki. Jeśli czerwony symbol z mnożnikiem od 2x do x5 znajdzie się w grupie symboli tworzących klaster możesz liczyć na pomnożenie wygranej! Wygrane z mnożników są dodawane do regularnych wygranych.

Podsumowanie i ocena

Astro Legends : Lyra i Erion wygląda na bardzo dobry produkt, jedną z lepszych gier hazardowych, jakie wydało do tej pory Microgaming. Być może to zasługa Foxium, w którym we współpracy powstał ten automat. Efekt jest niezły…

Jeśli chodzi o wypłacalność tego automatu RTP, czyli zwrot dla gracza wynosi 96.63%. Kombinacji w jakie mogą ułożyć się symbole w klastrze jest 10. Szanse na trafienie wygranej, a właściwie jej częstotliwość to 23.57%. Astro Legends: Lyra i Erion to gra o wysokiej zmienności, co oznacza, ze wygrane będą pojawiały się rzadko, ale jak już się trafią będą one wysokie.

Dzięki grze bonuswej, która zostaje odblokowana na podstawie osiągnięć gracza (zbieramy pył gwiezdy, pamiętamy) zabawa na tym automacie jest jeszcze bardziej wciągająca. Możemy śmiało powieszieć, że dzięki oryginalnej grafice, umiejętnie dobranym bohaterom i mnożnikom wygranych Astro Legends: Lyra i Erion ma szansę naprawdę stać się legendą! Oceniamy slot 9/10. Slot który może Cię zainteresować po wypróbowaniu Astro Legends : Lyra i Erion to automat od NetEnt Wild O Tron 3000 zachęcamy do zapoznania się z recenzją.

Bonusy do 3000 PLN i 200 FS + 20 spinów bez depozytu