graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Udaj się na daleką północ, by zmierzyć się z potężnymi wojownikami w Barbarian Fury!

Przenieś się do czasów do średniowiecza i postaw się siłom natury w Barbarian Fury. Pełen przygód slot od NoLimit City obiecuje moc wrażeń dzięki funkcjom re-spins, darmowych obrotów, a z magiczną mocą mnożnika, nastaw się na interesujące wygrane.

Dołącz do epickiej historii i wykaż się odwagą grając w Barbarian Fury!

barbarian fury

 

Producent gry NoLimit City
Typ maszyny video automat
Linie płatne 25
Bębny 5
Min. zakład 0,25
Max. zakład 100
RTP 96.06%

[/su_table]

Barbarian Fury: Oprawa Graficzna

Zimowy las stanowi tło akcji w Barbarian Fury. Niższej wartości symbole od A do 10 pojawiają się na drewnianych tarczach. Najbardziej satysfakcjonującymi symbolami są zdecydowanie Barbarzyńcy, którzy wykreowani zostali w stylu komiksowym. Najlepszym z trio jest brodaty Barbarzyńca w kilcie, który płaci 10x całkowitej stawki, jeśli wylądujesz 5 symboli na linii wypłaty.

Elementy audio-wizualne to jeden z czołowych aspektów w świecie automatów o tematyce fantasy, a NoLimit City zdecydowanie stanęło tutaj na wysokości zadania. Bujna orkiestracja dobrze pasuje do epickiego tematu. Interfejs gry jest ładny i prosty. Łatwo jest śledzić akcję na bieżąco, a funkcje podstawowe jak i te bonusowe są proste do zrozumienia.

Na myśl przychodzi nam znany w popkulturze Conan Barbarzyńca, którego postać później nie raz pojawiła się w filmach, czasopismach, a nawet w grach komputerowych. NoLimit city na pewno czerpało inspiracje z wyżej wspomnianych, aczkolwiek tu nie zobaczysz jednej postaci, ale różne modyfikacje motywu! Brawa za odwagę i kreatywne podejście!

Symbole w Barbarian Fury

Symbole na pięciu bębnach o niskiej wartości, składających się ze standardowych kolorów kart, zaczynając od 10 i kończąc na A, przy czym A jest najcenniejszym dającym 375 dla pięciu rodzajów. Symbole te zostały zaprojektowane na czymś, co wygląda jak drewniane tarcze, bardzo pasujące do tematu. Trzy pozostałe główne symbole gry to trzej barbarzyńcy, młodszy mężczyzna, kobieta i starszy brodaty mężczyzna, jako najcenniejsi z nich, płacąc 1250 za 5 symboli w danym rodzaju.

Oprócz głównych symboli istnieje również kilka specjalnych symboli. Symbole wild ukazują warczącego niedźwiedzia, a symbol scatter pokazują równie gniewnego wilka. Symbol wild to ten, który uruchamia funkcję xNudge, podczas gdy rozproszenie jest odpowiedzialne za uruchomienie funkcji Fury Spins.

Funkcje Bonusowe w Barbarian Fury

W automacie online znajdziemy aż trzy, różne funkcje specjalne, które wspomogą nas w walce o wielkie wygrane podczas gry na automacie online Barbarian Fury.

Funkcja xNudge Roaring Wild

Wielki niedźwiedź brunatny jest symbolem wild i odpowiada za wszystkie zwykłe funkcje podstawiania i zastępuje wszystkie standardowe symbole, gdy stanowi część zwycięskiej kombinacji. To, co sprawia, że ten wild jest trochę inny, polega na tym, że przesuwa się w górę lub w dół, aby obrócić cały bęben w symbole wild za każdym razem, gdy się pojawia – taki mechanizm znany jest jako funkcja xNudge Roaring Wild.

Każde popchnięcie dodaje również do mnożnika. Na przykład, jeśli ujrzysz niedźwiedzia w najwyższej pozycji na bębnie, przesunie się on w dół o kolejne 3 pozycje, aż wypełni całą rolkę. Każde z tych 3 nacisków zmniejszy mnożnik z 2x do 3x do 4x.

Gdyby wild wypełnił 3 części szpuli, przeskoczyłby dalej, aby zająć 4. pozycję. Ten pojedynczy przeskok zapewni 2-krotne przyspieszenie.

Funkcja Barbarian Re-spins

Przesunięcia są również kluczowym elementem drugiej funkcji, której się przyjrzymy, funkcji Barbarian Re-spins. 3 postacie barbarzyńcy są najbardziej satysfakcjonującymi standardowymi symbolami. Uzyskaj 3 lub więcej symboli przedstawiającego tego samego Barbarzyńcę w tym samym spinie, a możesz uruchomić ten mini bonus.barbarian

Pasujące symbole Barbarzyńcy rozszerzają się, wypełniając całe szpule. Następnie blokują się w pozycji i następuje re-spin. Z zablokowanymi 3 symbolami, możesz uzyskać ciekawe rezultaty, jeśli re-spin będzie korzystny. Ponowne obroty mogą zostać uruchomione w podstawowej grze oraz w funkcji Fury Spins.

Funkcja Fury Spins

Funkcja Fury Spins jest uruchamiana przez uzyskanie 3 lub więcej symboli rozproszenia w dowolnym miejscu na bębnach w tym samym spinie. Liczba darmowych obrotów, które otrzymasz, jest również określana przez wcześniej wspomniane „nudges”, czyli popchnięcia. Każda pozycja rozproszenia musi przesuwać się w dół, aż spadnie z dołu bębnów, zapewniając 1 darmowy obrót.

Uzyskaj 3 lub więcej tych samych symboli Barbarzyńcy, a na pewno uruchomisz funkcję Barbarian Re-spins. Podobnie jak w grze podstawowej, każde szturchnięcie zwiększa mnożnik o 1x. Ten mnożnik nie resetuje się jednak po kolejnym spinie. Pozostaje w grze. Kolejne popchnięcia symboli wilds może podnieść mnożnik co raz wyżej. Może to skutkować 8785x wygraną przy każdym darmowym spinie!

Dlaczego warto zagrać w Barbarian Fury?

  • Duża zmienność slotu
  • RTP na poziomie 96,06%, które wzrasta do 96,32%, jeśli skorzystasz z opcji zakupu funkcji
  • Stawki zaczynają się od 0.25 za obrót, wzrastając do 100 za obrót
  • Opcja automatycznej gry pozwala na od 10 do 1000 automatycznych spinów i możliwe jest ustawienie limitów wygranych i przegranych jako wartość procentową lub przy użyciu określonych kwot. Istnieje również tryb turbo, jeśli naprawdę chcesz przyspieszyć!

Barbarian Fury: Podsumowanie i Ocenabarbarian fury

Nie ma zbyt wielu automatów online, w których nudges, czyli popchnięcia odgrywają tak istotną rolę, jak w Barbarian Fury. Dla niektórych może to być trochę rozpraszające, ale zdecydowanie przyspiesza akcję i dodaje atrakcyjności grze. Dla nas to duży plus i spore urozmaicenie, których brakuje w wielu innych, oklepanych slotach.

My osobiście jesteśmy pod wrażeniem możliwości slotu Barbarian Fury. Dodatkowo wygląd komiksu i imponująca muzyka łączą się w ciekawą całość, a funkcje oferują dobry potencjał. Jeśli podoba Ci się temat fantasy, warto zakręcić parę spinów, by umocnić się w przekonaniu, że Barbarian Fury to gra właśnie dla Ciebie.

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!