graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Bonnie and Clyde

Przygotuj się na ogromną porcję adrenaliny w najnowszym automacie do gry Bonnie and Clyde od BF Games. Para kochanków, których historią żyła cała Ameryka powraca w nowym, wyśmienitym wydaniu. Tym razem stali się oni bohaterami video automatu, który ma potencjał być jedną z najlepszych gier tego roku. Zresztą, sami zobaczcie!

Wygląd i oprawa graficzna

Bonnie and Clyde od BF Games to gra wyjątkowa. Przekonujemy się o tym w zaledwie kilka sekund. Wykonana z pomysłem i charakterem, w gangsterskim stylu. Trudno o lepszą oprawę dla historii Bonnie and Clyde’a, którzy w latach 30-tych ubiegłego wieku rabowali sklepiki i stacje benzynowe. Ścigani przez policję za rozbój, dopuszczają się coraz gorszych przestępstw, spirala się nakręca.

Bonnie i Clyde ożywają w automacie do gry BF Games. Wielkie brawa dla grafików za stworzenie video slotu, który w znakomity sposób oddaje charakter tamtych czasów. Automat jest barwny, z wyglądu przypomina komiks, zachwyca stylem i dbałością o każdy szczegół. Widac, że w produkcji gier tego dewelopera nastapił jakiś przełom.

Choć w jego portfolio możemy wymienić kilka znakomitych maszyn hazardowych, Bonnie and Clyde przebija wszystko! Gra została wyposażona we wspaniałe animacje, które dodają jej uroku i w wtyśmienity sposób oddają klimat tej gangsterskiej historii.

A co mamy na bębnach automatu? Oczywiście nie mogło zabraknąć tytułowych Bonnie i Clyde’a. Przedstawiono ich razem na jednym symbolu, który funkcjonuje w grze jako Wild. Choć historia bonnie i clyde’a ma zaraz sto lat, tutaj w video automacie mamy okazję obserwować ich młodsze, nowowczesne wcielenie.

Bonnie nosi krótkie, ledwo zakrywające pośladki jeansowe shorty i czerwoną czapkę. Za to clyde to ogorzały, długowłosy męzczyzna przypominający desperado, w którego wcielił się Antonio Banderas. Dalej, na bębnach widzimy podobizny innych gangsterów z bandy, zielony samochód, w którym uciekali kochankoweie, czy skrzyżowane strzelby.

Nie zabrakło też kolorowych liter alfabetu, tak często obecnych w video automatach. Każda wielka wygrana obwieszczana jest hukiem wystrzałów i animacją symboli. Wygląda to – właśnie – wystrzałowo i sprawia, że gra jest bardzo dynamiczna. Bonnie and Clyde to automat do gry, w którym dużo się dzieje.

Opcje bousowe

Przejdźmy zatem do opisu opcji bonusowych w automacie Bonnie and Clyde. Video slot ma 5 bębnów i 3 rzędy (bardzo klasyczny układ) i 20 linii płatnych. Celem gracza jest uzyskanie jak najwięcej takich samych symboli na bębnach wzdłuż wyznaczonej linii płatnej. Wartość symboli takich jak Scatter i BONUS została pomnożona przez stawkę zakładu.

Jukebox Feature

Wylosowanie jukebox’a (podróżny sklepik) na bębnach 2,3,4 aktywuje grę bonusową, polegającą na wybraniu jednego elementu. Te, jak się domyślasz zawierają ukryte wygrane. Ty wybierasz. Jeśli Ci się poszczęści zgarniesz najwyższą wygraną. Po zakończeniu rundy zostanie ona natychmniast dodana do Twojego salda na koncie gracza w kasynie.Bonnie z gry Bonnie and Clyde

Free Spins

Bonnie i Clyde rozdaja darmowe spiny w grze! Wystarczy wylosować 3 (lub więcej) symboli Scattera. Liczba spinów przyznwana jest losowo. Gracz wybiera jeden z symboli (opony samochodowe) pod którą ukryte są takie wartości: 5,10,15,20 i 30.

Spiny mogą zostać reaktywowane, jednak w takim przypadku gracz otrzyma taką samą liczbę, jaką wylosował na początku. Bębny podczas sesji darmowych zakręceń wyglądają nieco inaczej. Nie ma na nich też symboli wild. To jednak nie koniec atrakcji!

Podczas sesji darmowych zakręceń Bonnie i Clyde pojawiają się jako odzielne symbole. Opcja bonusowa zwana The Clyde Shot sprawia, że na bębnach pojawi się przedstawienie Clyde’a w formie 4 symboli na bębnach od 1 do 4.

Natomiast feature bonnie Knife nagradza gracza trzema symbolami z przedstawieniem dziewczyny. Symbole te będą ułożone po przekątnej.

Symbole specjalne

Scatter

Symbol Scattera może pojawić się na wszystkich bebnach. Symbol Wild i Scatter nie mogą pojawić się jednoczesnie na tym samym bębnie. Tylko jeden 1 Scatter może zostać przyznany na danym bębnie automatu. Tak jak wspominaliśmy powyżej, Scattery aktywują sesję darmowych spinów w grze.

Wild

Symbole Wild pojawiają się tylko na trzech środkowych bębnach automatu. Symbole Wild zastepują w grze wszystkie inne, z wyjątkiem Scattera i symbolu Jukebox. Na każdym z bebnów może wylądować tylko jeden symbol Wild. Jeśli symbol Wild i symbol przedstawiający człowieka z cygarem wylądują jednocześnie na ekranie, wszystkie wygrane zostaną potrojone!

bonnie and Clyde automat do gry

Bonnie and Clyde – historia kochanków

Bonnie i Clyde to postacie, których historia wydarzyła się naprawdę. W czasach kiedy Ameryka przeżywała finansowy kryzys, ludzie uciekali się do niestandardowych form zarobku. Jednym z nich był rabunek. Bonnie była arcyzdolną dziewczyną, niestety sytuacja materialna matki nie pozwoliła jej zdobyć upragniony status społeczny i sławę. Na długo przed tym, kiedy poznała Clyde’a pracowała jako kelnerka.

Clyde żył z kradzieży samochodów, za co trafił do więzienia. Po wyjściu z niego, powrócił do rodzinnego dallas i próbował sobie ułożyć normlane życie. Jednak Amerykę gnębił kryzys, Clyde nie mógł więc znaleźć pracy. Powrócił więc na drogę bezprawia i poraz kolejny postanowił utrzymać się z rozboju.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Clyde poznał Bonnie. Istnieją dwie wersje: według jednej spotkali się jeszcze w barze, w którym pracowała jako kelnerka. Druga wersja mówi o tym, że Bonnie i clyde mieli wspólną koleżankę. Spotkali się u niej w domu, w którym chwilowo miała zatrzymać się Bonnie.

Oboje Bonnie i Clyde pochodzili z nizin społecznych. Bonnie mieszkała z matką w najbiedniejszej dzielnicy Dallas, Cement City. Pomimo to uczęszczała do szkoły, miała bardzo dobre wyniki w nauce. Bardzo chciała wybić się z nizin społecznych, zostać kimś. Pisała wiersze i to całkiem niezłe.Bonnie and Clyde automat - grafika

Część z nich zachowała się, zwłaszcza te, które pisała w więzieniu. Bonnie w końcu zyskała sławę, niestety w zupełnie inny sposób. Rabunki i ucieczki były alternatywa dla jej nedznego, pozbawionego sensu życia, a miłość do Clyde’a czyniła je jeszcze bardziej ciekawszym.

Clyde z kolei prezentuje przykład dobrego chłopaka, który zszedł na złą drogę. Kiedy trafił do więzienia, które musiał dzielić z z mordercami i gwałcicielami, zmienił się nie do poznania. Znienawidził cały system prawny w Stanach, a część jego bezpowrotnie umarła. Clyde został również brutalnie zgwałcony przez więźnia, którego pózniej już będąc na woności brutalnie zamordował.

W czasie ucieczek przed policją, Bonnie i Clyde zastrzelili kilku policjantów. Wówczas ich sytuacja drastycznie się zmieniła: zaczęli być oni postrzegani jako niebezpieczni przestępcy, a celem policji było już nie schwytanie kochanków, a zabicie ich.

Bonnie i clyde zostali zaskoczeni niedaleko Luissiany przez policjantów. Ci otworzyli ogień. Bonnie i Clyde zostali postrzeleni, w wyniku czego natychmiast ponieśli śmierć.
Oboje Bonnie i Clyde to przykłady osób, których sytuacja materialna zmusiła do zejścia na drogę wbrew prawu. Z tego podowu ich historia tak bardzo porusza i stała się inspiracją dla wielu gier i filmów.

Opinia i podsumowanie

Bonnie and Clyde to rewelacyjny automat do gry. Spodoba się wszystkim fanom tej historii, oraz wielbicielom komiksów, czy westernów. Premera tego video slotu już wkrótce. Kasynem, w którym mozesz pograć na tym automacie jest między innymi EnergyCasino.

BF Games promowało automat na konferencji branżowej w Londynie, a Bonnie i Clyde, również tam byli. Zobaczcie!

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów.