graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 500 PLN + 150 darmowych spinów

 

Book Of Ra Deluxe

Twórcą gry jest firma Novomatic, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Fenomen tej gry polega przede wszystkim na jej tematyce, która przenosi graczy w świat starożytnego Egiptu i pozwala zabawić się w Indianę Jonesa. Gracz może odkrywać skarby, rozszyfrowywać hieroglify i dokonywać prawdziwych archeologicznych odkryć. Book of Ra Deluxe oferuje oryginalną rozrywkę, a czasami także na niej zarobić.

Żeby wygrać, gracz musi w jednej linii skompletować przynajmniej trzy takie same symbole, przy czym muszą się one znajdować od lewej do prawej strony. Na bębnach występują typowe staro egipskie symbole, którym towarzyszą Joker i symbole księgi Ra.

5 Bębnów i 10 Linii Wypłat

Przed każdym losowaniem możemy zdecydować o ilości i wysokości stawianych zakładów. Po pierwsze, można obstawiać od jednej do dziesięciu linii. Im więcej linii, tym większe szanse na wygraną. Po drugie, gracz dowolnie reguluje wysokość stawianych zakładów, przy czym należy pamiętać, że wybrana wysokość zakładu jest mnożona przez ilość obstawionych linii i dopiero otrzymana po pomnożeniu kwota jest odejmowana od puli posiadanej aktualnie przez gracza.
book of ra deluxe

Jeśli zatem gracz wybierze zakład wysokości 3$ i obstawi 4 linie wówczas ostateczna kwota jaka postawi będzie wynosiła 4 x 3$ = 12$.

Gracz po każdej wygranej ma szansę pomnożyć zdobytą pulę poprzez wybranie przycisku „gamble”. Przycisk ten świeci się jeśli gracz trafi zwycięską linię i prowadzi on do mini gry, która polega na wyborze odpowiedniego koloru karty. Na początku mini gry, gracz widzi sześć uprzednio wylosowanych kart, jego zadaniem jest określić, jaka karta zostanie odkryta jako następna. Jeśli gracz dobrze wytypuje kolor karty, wówczas wygrana podwaja się. Jeśli natomiast błędnie wytypuje, traci zdobyte w tym losowaniu pieniądze.

Premiowe gry Book of Ra Deluxe

Jedną z największych zalet gry slotowej Book of Ra Deluxe jest obecność 10 gier premiowych, dzięki którym gracz może znacznie pomnożyć posiadane środki. Premiowe gry to coś innego niż „gamble” – pojawiają się tylko wówczas, gdy na bębnach wypadnie kombinacja trzech symboli Books of Ra. Symbole te nie muszą znajdować się obok siebie, ale muszą być przynajmniej trzy. Ponadto, w przypadku gier premiowych stawki mnożone są dwukrotnie lub wielokrotnie w zależności od przebiegu gry.

Book Of Ra Deluxe

Naprawdę Warto Spróbować

Book of Ra Deluxe jest jednym z najbardziej znanych slotów i od wielu lat utrzymuje się w czołówce rankingu automatów online. Jednoręki bandyta Book of Ra Deluxe pozwala bardzo dużo zarobić a swoją kolorystyką i możliwościami mocno zachęca do kontynuacji zabawy. My z całą pewnością polecamy grę na tym automacie.

1000 PLN Bonus Powitalny