graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonus 100% do 1000 €

CHICKEN GRA

MyStake Chicken – recenzja automatu

Gra w kasynie online zazwyczaj kojarzy się z automatami i grami karcianymi, których sposób działania w większości przypadków jest niemal identyczny. Jednak nie zawsze musi tak być i idealnym tego przykładem jest gra Chicken, na myśl, o której od razu stajemy się głodni. Postanowiliśmy się przyjrzeć tej grze i podać wszystkie szczegóły, jakie gracze powinni poznać, zanim się w nią zagłębią. Darmowe spiny, funkcje bonusowe, zasady gry- to wszystko i znacznie więcej znajdziesz w naszej recenzji.

MyStake Chicken ogólne informacje

Chicken jest tytułem dostępnym wyłącznie w kasynie MyStake. Znaleźć ją można w sekcji “Mini games”. Chicken to crash game, w której gracz ma 25 ukrytych obrazków reprezentowanych przez kości i kurczaki. Gra opiera się na zasadach klasycznej gry Mines, którą można znaleźć w wielu kasynach online, w tym MyStake. Gra stworzona została przez UpGaming.

Dla tych, którzy nie kojarzą, czym są gry crash, podpowiemy, że jednym z tytułów z tej kategorii jest niezwykle popularna w Europie Jet-X, która polega na obstawianiu jak wysoko poleci rakieta kosmiczna. Gry typu crash są innowacyjnym podejściem do rozrywki w kasynie, gdyż gracze mają możliwość podejmowania samodzielnej decyzji, w którym momencie dokonać wypłaty. Ich wygrane także w dużo większym stopniu zależą od nich samych.

MyStake Chicken – oprawa graficzna

Gra wygląda niezwykle zabawnie i ciekawie, choć w swojej oprawie graficznej jest niezwykle prosta. Ekran gry składa się bowiem jedynie z pól do obstawiania, poprzednich wyników oraz ekranu, na którym gracz widzi 25 obrazków tac z nakryciem. Po kliknięciu na daną tacę nakrycie unosi się, a gracz widzi pod nim apetycznego pieczonego kurczaka lub niespecjalnie apetyczną kość. Całość utrzymana jest w kreskówkowym designie na ciemnym tle, które pasuje do kasyna MyStake. Ponadto pod obrazkami kurczaków gracz widzi, ile kości i kur zostało jeszcze do odkrycia, a obrazki lekko połyskują, co daje ciekawe wrażenie, które mimo wszystko nie przytłacza.

Jeśli chodzi zaś o muzykę w grze, zastosowano ciekawe rozwiązanie. Chicken nie posiada bowiem niemal żadnych dźwięków, poza odgłosami otwieranego i zamykanego czatu, co pozwala na skupienie się na grze i wzbudza dodatkowe emocje. Brak stałej muzyki jest też świetną opcją dla tych, którzy łatwo dają się przytłoczyć nadmiarem bodźców w grze.

Jak grać w MyStake Chicken

Chicken to crash game, która, choć mało popularna w kasynach online, przynosi wiele emocji.

Crash to dość proste gry – polegają zazwyczaj na tym, że linia pnie się coraz bardziej w górę, mnożąc zakład gracza, aż do momentu, gdy się rozbije. W czasie rośnięcia gracz może wypłacić pieniądze, kiedy tylko chce, w wielu przypadkach nawet automatycznie. Jeśli dokona się wypłaty przed przypadkowym zderzeniem, zachowuje się swoje wygrane. W przeciwnym razie gracz straci cały zakład aż do następnej rundy.

Chicken różni się jednak nieco od klasycznych crash game. W tym przypadku bowiem linia nie idzie automatycznie w górę, a to gracz samodzielnie wybiera, które nakrycie ściągnąć.

Po dołączeniu do gry Chicken gracz widzi na ekranie pole z 25 naczyniami z pokrywkami. Pod każdą pokrywą znajduje się rysunek kurczaka, który pozwala kontynuować grę, lub kość. Po zwycięskim losowaniu (kurczaka) użytkownik może zdecydować się na przerwanie gry i zgarnąć wygraną. Jeśli podniesie jednak pokrywę naczynia, która skrywa kość, gra zostanie przerwana, a zakład przepadnie.

Przed rozpoczęciem gry użytkownik ma także możliwość ustawienia poziomu trudności i wysokości zakładów. Im trudniejszy poziom zostanie wybrany, tym wyższą wielokrotność wygranej można zdobyć.

Funkcje bonusowe i wartości wygranych w MyStake Chicken

Chicken game - recenzja Gry crash mają to do siebie, że najczęściej są to automaty bez rund bonusowych. Nie inaczej jest w przypadku MyStake Chicken. Gra ta nie posiada żadnych funkcji bonusowych, jednakże gracze mają możliwość ustawienia poziomu trudności, który to z kolei wyznacza wartość wygranych.

Użytkownik może wybrać, ile kości zostanie dodanych do 25 pól na ekranie. Możliwość wyboru waha się od banalnie prostej jednej kości, do niemalże niemożliwych 24. Jak można sobie wyobrazić, szanse na wygraną przy 24 kościach i tylko jednym kurczaku są dość małe, ale wypłata jest zwiększana, aby to odzwierciedlić, co pokazuje mnożnik wygranej.

Mnożnik znajduje się tuż pod liczbą kości i kurczaków w grze i można go znaleźć w miejscu, gdzie widnieje napis “Next Tile Win”. Jest to wartość, o jaką zostanie pomnożony zakład gracza, jeśli jego następnym wyborem będzie kurczak, dodatkowo tuż obok wyświetlana jest suma, jaką będzie można zgarnąć. Mnożniki te różnią się w zależności od liczby kości i kurczaków w grze, od 1,03x w przypadku gry z jedną kością do 24,75x w przypadku gry z jednym kurczakiem.

Oczywiście, ponieważ szanse na odkrycie kości rosną wraz z kolejnymi etapami gry, mnożniki również się zwiększają, a potencjalne wygrane rosną z każdym prawidłowym trafieniem. Jeśli gracz będzie miał wystarczająco dużo szczęścia, aby znaleźć wszystkie kurczaki bez ujawnienia żadnej kości, wygrywa jackpota.

Dlaczego warto grać w MyStake Chicken

Oto kilka argumentów, które przemawiają za tym, dlaczego warto grać w MyStake Chicken:

  • Przede wszystkim wskaźnik RTP dla MyStake Chicken wynosi 97%. Jest to powyżej średniej dla slotów online. RTP (Return To Player) to wskaźnik pokazujący kwotę, która wraca do graczy w dużej liczbie obrotów. Należy jednak pamiętać, że wysokość RTP zależna jest od wybranego poziomu trudności.
  • Możliwość wypłat w dowolnym momencie- w grze Chicken gracz ma możliwość dokonania wypłat w dowolnym wybranym przez siebie momencie. Może stać się to już po pierwszej kolejce, a może także przed dokonaniem ostatecznego wyboru. W każdym przypadku jednak, gdy cash out dokonywany jest jeszcze przed odkryciem kości, cała wartość wygranych należy do gracza.
  • Uczciwość- Chicken to minigra, w której technologia blockchain sprawdza i weryfikuje każdy zakład i każdą akcję. Układ gry w momencie obstawiania zakładu otrzymuje hash (długi ciąg liter i cyfr), który można porównać z hashem wyniku, aby upewnić się, że nie uległ on żadnym zmianom między początkowym obstawieniem zakładu a wynikiem gry. Każdy może sprawdzić wspomniany hash w dowolnym momencie, co powinno dać dużą pewność co do uczciwości gry.
  • Szeroki zakres wartości zakładów- wartości zakładów w Chicken znaleźć można na dole gry, obok przycisku do złożenia zakładu. Wartości wahają się od 0.10 USD do nawet 1000 USD na grę, dzięki czemu każdy ma możliwość wzięcia w niej udziału i wyboru najlepszej dla siebie wartości.

MyStake Chicken – podsumowanie i ocena

Chicken jest niezwykle ciekawą opcją, która różni się od znanych wszystkim klasycznych slotów online. Choć sama rozgrywka jest niezwykle prosta i polega jedynie na odkrywaniu kolejnych naczyń z kurczakami, ta mini gra potrafi dostarczyć nie lada wrażeń, szczególnie w momencie odkrycia kości na późnym etapie rozgrywki. Gracz ma także możliwość dostosowywania do siebie poziomu trudności, w połączeniu z którym idzie wysokość wygranych. Ponadto, każdy może zakończyć rozgrywkę w dowolnym wybranym przez siebie momencie i zachować dotychczas zebrane wygrane. Całość zachowana jest kreskówkowym klimacie, który dostarcza nieco warstwy humorystycznej. Z całą pewnością możemy więc stwierdzić, że Chicken jest jedną z najlepszych opcji slotów dostępnych na rynku i z całego serca polecamy wypróbowanie jej!

Bonus 100% do 1000 €

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!