graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Christmas Tree: Recenzja automatu online

Ho, ho, ho! Gotowi na święta? Jeśli nie i nie udało Wam się jeszcze wczuć w atmosferę świąt, to z pewnością nowy slot od Yggdrasil Gaming już o to zadba.

Nowy automat online Christmas Tree łączy ze sobą wszystkie elementy grudniowych świąt – od tytułowej choinki, po aniołki i bałwanki… jest magicznie! A magiczny klimat gry daje się we znaki jeszcze bardziej, gdy na naszym koncie ląduje spora gotówka zawdzięczana wygranym! Dowiedz się więcej o grze i przeczytaj recenzję.

Producent gry Yggdrasil Gaming
Typ maszyny video automat
Linie płatne tzw. cluster pays
Bębny 7
Min. zakład 0,40
Max. zakład 40
RTP 96.4%

Christmas Tree: Oprawa graficzna

Dzięki zestawowi bębnów ułożonemu w kształcie choinki gra jest jedną z nielicznych świątecznych tytułów, który oferuje tak kreatywną planszę. Oczywiście, wszystkie symbole, które pojawią się na ekranie gry są ściśle związane z grudniowym klimatem – przewodzący całej grze bałwan, anioły, cukierki, święty Mikołaj i liczne ozdoby świąteczne.

Siatka do gry w kształcie drzewa przedstawia linię z 7 symbolami na dole, 6 powyżej i tak dalej, aż do 2 końcowych symboli na samym czubku choinki. Daje nam to 27 pozycji, a wygrane dotyczą grup składających się z tych samych symboli.christmas tree

Specyfika gry

Gra opiera się na mechanice Cluster Pays i daje możliwość zgarnięcia wygranej o wielkości 25000-krotności stawki. Oznacza to, że automat nie posiada konkretnych linii wypłat. Zamiast tego gra przyznaje wygrane wtedy, gdy klaster pięciu lub więcej pasujących symboli styka się ze sobą. W grze usuwane są zwycięskie symbole z siatki, podczas gdy nowe symbole zastępują wygrane klastry. A to oznacza, że możesz zdobyć kilka wygranych na raz podczas jednego obrotu!

Niezależnie od tego, czy chodzi o kaskadowe bębny, losowe modyfikatory, czy bonus świąteczny z darmowymi spinami i mnożnikami o maksymalnej wartości 30x – Christmas Tree ma wspaniały potencjał, który z pewnością został dobrze wykorzystany przez producenta gry. Choć gra ma raczej średnio-wysoką zmienność, wciąż utrzymuje RTP na poziomie 96,40%.

Dostępne stawki spinów zaspokajają graczy wszystkich typów, ponieważ minimalna wartość obrotu to 0.40, a maksymalna to 40. Dostępna jest tu także funkcja Autoplay, w której można ustawić od 10 auto-obrotów… do nieskończoności.

Funkcje bonusowe w Christmas Tree

Jak już wspomnieliśmy, w Christmas Tree funkcje Cascade Reels i Cluster Pays odgrywają bardzo ważną rolę. Jednak na tym magia gry się nie kończy, gdyż w automacie online czeka na nas masa innych ciekawych dodatków i funkcji bonusowych.

Funkcja Snowman

Snowman, czyli bałwan, to kolejny modyfikator bębnów, który może rzucać śnieżkami na zestaw bębnów, trafiając jedynie w symbole o niższej wartości wypłaty. Wszystkie z nich zamieniają się w symbole wild po to, aby pomóc Ci szybciej zdobyć wielką wygraną!christmas tree symbol

Funkcja Blizzard Snowman

Kiedy na ekranie nie pojawiają się już nowe zwycięskie klastry symboli, funkcja Blizzard może zostać uruchomiona losowo. Ujrzymy wielką zamieć (tytułowy „blizzard”), która ogarnie pole gry, dodając od 3 do 9 tajemniczych symboli. Zmieniają się one w jeden ze zwykłych symboli lub dziką śnieżną kulę, co daje kolejną szansę na utworzenie zwycięskiej grupy symboli.

Funkcja Christmas Present

Gdy uda Ci się trafić 3 lub więcej kaskad zwycięskich symboli, w grę wchodzi funkcja Christmas Present. Następnie przyznaje Ci ona 1 z 3 prezentów:

  • Bet Win – nagroda w wysokości od 5 do 1000 wartości Twojej całkowitej stawki
  • Win Multiplier – mnożnik wartości 2-30x
  • Darmowe Obroty – wejście do funkcji darmowych spinów z 5 darmowymi spinami

Funkcja Free Spins

Funkcja Free Spins, czyli darmowych spinów, jest uruchamiana bezpośrednio z wyżej opisanej funkcji Christmas Present. Za każdym razem, gdy trafisz zwycięską kombinację, do Twoich wygranych dodawany jest mnożnik 1x, a także 5 bonusowych obrotów.

W ten sposób możesz uzyskać większe zwycięskie kombinacje podczas pojedynczej gry. Podczas tej funkcji, funkcja Snowman jest również aktywna podczas każdego obrotu, aby runda była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Dlaczego warto grać w Christmas Tree

  • 5 specjalnych funkcji w grze, które zadbają o to, aby Twoje wygrane były satysfakcjonujące!
  • Magiczny, świąteczny klimat gry, który pozwala nam się wczuć w atmosferę nadchodzących celebracji.
  • Maksymalna wygrana może osiągnąć 25000-krotność Twojej stawki!
  • Pojedyncze obroty w grze mogą mieć wartość między 0.40-40.
  • Funkcja Cluster Pays gwarantuje brak nudy, nieprzewidywalność i wielkie emocje z gry!christmass tree pic

Christmas Tree: Podsumowanie i ocena

Niech nie zmyli Cię nieco dziecinny, bajkowy wygląd gry Christmas Tree od Yggdrasil. W ofercie slotu znajduje się spory potencjał na zwycięstwo, a darmowe obroty, mimo że jest ich tylko 5, mogą naprawdę przynosić duże wygrane i rzadko rozczarowują. Funkcja kaskadowych bębnów jest odpowiedzialna za wzrost poziomu adrenaliny we krwi, gdy na naszym ekranie lądują kolejno zwycięskie kombinacje.

Należy też zaznaczyć, że format gry 2-3-4-5-6-7 jest wyjątkowo kreatywny i pozwala nam, fanom slotów, doznać czegoś zupełnie nowego. Brawa za kreatywność!

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!