graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Contact – wielkie wygrane w video slocie o niepowtarzalnym klimacie tylko w grze od Play’n Go!

Contact to automat do gry online, który od pierwszej chwili zrobi na Tobie piorunujące wrażenie. Nie wiem czy to za sprawą rewelacyjnej ścieżki dźwiękowej, czy efektów wizualnych. Jedno jest pewne, zabawa na tym automacie to czysta przyjemność dla zmysłów gracza. O czym jest Contact? To kolejny video automat, który zabierze Cię do serca amazońskiej dźungli w poszukiwaniu skarbów Azteków. Różnica polega na tym, że żadna inna maszyna hazardowa, nie zrobiła na nas tak dobrego wrażenia. Chcesz dowiedzieć się wiecej? Opowiemy wszystko w naszej recenzji video automatu!

Wygląd i oprawa graficzna

Wiesz już o tym, że to jak wygląda Contact od Play’n Go wzbudziło nasz zachwyt. Tajemnicza muzyka, którą słyszymy podczas kręcenia spinów na tym automacie tworzy przyjemną atmosferę w grze, a symbole przedstawiające maski Azteków są jak duchy ludu, który nie istnieje od wieków. Gra staje się jakby portalem przez, który nawiązujemy kontakt z ludźmi z przeszłości. Pamiętaj, ze tylko najodważniejsi z graczy i ci o czystym sercu zdobędą najwyższe nagrody. Przestrogę stanowią płonące czaszki, które ustawiono bo obu stronach video automatu. Gra wiąże się przecież z ryzykiem i nie możemy o tym zapominać.

Zabawa na tym automacie ma w sobie coś uduchowionego, niezwykłego… Konsola wygląda jak kamienna ściana świątyni, z tą różnicą, że zamiast cegieł widzimy symbole ułożone jeden na drugim. Dzięki temu natychmiast rozpoznajemy, że mamy do czynienia z video automatem.

Opcje bonusowe

Contact to automat do gry online z pięcioma bębnami i 7 rzędami. Nie tylko liczba rzędów podpowiada nam, że gra ta jest zupełnie inna. Zamiast kręcących się bębnów, mamy bowiem do czynienia z kaskadami symboli. Symbole spadają z góry na dół tworząc w ten sposób zwycięskie kombinacje.

Wygrane osiąga się poprzez zebranie 5 lub więcej pasujących symboli w połączonym klastrze. By kolekcja symboli została uznana za wygraną, muszą one stykać się poziomo i / lub pionowo. jak więc obliczane są wygrane? Całkowita wygrana rundy jest obliczana przez pomnożenie liczby zwycięskich symboli przez wartość tego symbolu.

Co ciekawe, w grze hazardowej Contact zastosowano mechanikę, którą obserwujemy raczej rzadko w w innych automatach online. Otóż, zwycięskie klastry symboli nie znikają z konsoli. Zamiast tego, pozostałe symbole zostaną usunięte, a te zwycięskie spłyną kaskadą i zostaną zablokowane na dole. Po chwili nowe symbole zaczną spadać na siatkę.

symbole w grze Contact Te nowe symbole mogą łączyć się z już istniejącymi wygrywającymi symbolami, aby zwiększyć rozmiar klastrów lub utworzyć całkowicie nowe klastry. Gra kontynuuje kaskadę symboli, dopóki nie zostaną utworzone nowe zwycięskie kombinacje.

Mnożniki wygranych

Podczas normalnego trybu gry wypełnienie całego drugiego, czwartego lub szóstego rzędu zwycięskimi symbolami daje całkowity mnożnik wygranych, odpowiednio x2, x3 lub x4. Gra przyznaje tylko najwyższy osiągnięty mnożnik. Dotrzyj aż do najwyższego rzędu z wygrywającymi symbolami, aby uruchomić rundę bonusową. Wypełnij całą planszę zwycięskimi symbolami, aby uruchomić rundę Super Bonus. Runda bonusowa i runda Super Bonusu mogą zostać uruchomione tylko podczas normalnego trybu gry.

Runda bonusowa

Gracze rozpoczynają każdą rundę bonusową 3 darmowymi spinami i każdą rundą Super Bonus z 6 darmowymi spinami. Zwycięskie symbole pozostaną unieruchomione do końca bonusu, co oznacza, że wygrana może wzrosnąć w trakcie całej rundy.

Dodatkowe opcje bonusowe

Podczas rundy bonusowej (Super Bonus Round) wypełnianie rzędów 2, 3, 5 lub 6 zwycięskimi symbolami przyznaje graczowi całkowity mnożnik wygranej, który plasuje się odpowiednio x2, x3, x4 lub x5. Wypełnianie rzędów 1, 4 lub 7 zwycięskimi klastrami nagradza jedną z trzech cech specjalnych, które zostaną zastosowane podczas ostatniego spinu:

Niszczyciel Bloków – niszczy 1 z bloków mnożnika, umożliwiając innym blokom mnożnika kaskadowanie w dół, oraz umieszczenie dodatkwego bloku z mnożnikiem na górze automatu, w celu zwiększenia przyznanego mnożnika wygranych.

Aktualizacja Symbolu – ulepsza jeden ze zwycięskich klastrów na siatce do następnego najlepszego symbolu; w przypadku symbolu dodatkowe darmowe obroty – 1 darmowy spin zostanie przyznany.

Podczas rundy Super Bonus, każdy rząd wypełniony zwycięskimi klastrami przyznaje mnożnik całkowitej wygranej oraz Funkcję Specjalną. Funkcje specjalne w rundzie Super Bonus są potężniejsze niż w rundzie rundy bonusowej: Niszczyciel Bloków – niszczy aż 3 bloki mnożnika, umożliwiając innym blokom mnożnika kaskadowanie w dół i podobnie, jak w przypadku normlanej rundy bonusowej.

Aktualizacja Symbolu – ulepsza natomiast wszystkie zwycięskie klastry na siatce do następnego najlepszego symbolu; symbol Dodatkowe Darmowe Obroty będzie równoznaczny z przyznaniem 3 darmowych spinów. Z Niszczycielem Bloków w rundzie Super Bonus można uzyskać do 30x mnożnika wygranej całkowitej! W grze Contact możemy pomnożyć nasz zakład całkowity aż do 1577,5 razy!

Opinia i podsumowanieContact - automat do gry symbole

Contact to zdecydowanie maszyna, na której warto zakręcić co najmniej kilka spinów, o ile nie spędzić z nią kilku wspaniałych wieczorów. My zdecydowanie jesteśmy zwolennikami tego ostatniego, czyli pozostania z maszyną hazardową od Play’n Go na dłużej. Gra zcedywowanie na to zasługuje nie tylko ze względu na efekty wizualno-dzwiękowe, ale to co gra oferuje jako wygraną. Jak już wspominaliśmy w Contact możesz wygrać pomnożenie swojej stawki nawet do 1577 razy! Robi wrażenie, prawda?

Rozbudowane opcje bonusowe wciągną Cię do świata gry . Szybko zaczniesz koncentrować swoją uwagę na zbieraniu kolejnych mnożników, czy uzyskaniu rundy bonusowej. Ta ostatnia będzie celem wielu graczy, przede wszystkim ze względu na darmowe spiny. W automacie Contact można pomnożyć swoje wygrane dzięki mnożnikowi, który może osiagnąć wartość aż 30x!

Zabawa na automacie do gry Contact będzie wspaniałą rozrywką dla wszystkich graczy, którzy lubią przygody. Niesamowity kimat gry, stworzony przede wszystkim przez jej mechanikę i muzykę, będzie towarzyszł Ci przez cały czas. Co ciekawe, tempo gry przyśpiesza, jak tylko trafisz wygraną. Bębny, których bicie słyszymy w tle, przyśpieszają i tworzą napięcie. Czujemy oczekiwanie… i jest to chyba zachęta do dalszej gry w celu trafienia jeszcze większej wygranej.

Contact to jeden z najlepszych automatów do gry o Aztekach, jaki przyszło nam recenzjować w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Chyba nie potrzeba więcej słów, by przekonać Cię do gry na tej maszynie hazardowej? Nawiąż kontakt z duchami przodków i zdobywaj wielkie wygrane!

 

Pakiet powitalny do 6000 PLN + 270 darmowych spinów

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.