graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Cygnus – Recenzja Automatu do Gry Online

Choć automat do gry Cygnus jest zainspirowany starożytnym Egiptem, nie jest on typowym slotem online, dlatego że ELK Studios słynie z nieoczywistych rozwiązań i ciekawych produkcji. Z nową mechaniką, przyzwoitą grafiką i dobrym potencjałem, Cygnus ma wiele do zaoferowania graczom, nawet tym, którzy zazwyczaj nie byliby zainteresowani grą o egipskim motywie.

Dowiedz się więcej i, zanim przeniesiesz się do świata starożytnego Egiptu, przeczytaj naszą recenzję o grze Cygnus!

cygnus

Cygnus: Oprawa graficzna

Tak, może motyw starożytnego Egiptu jest dosyć oczywisty, tak jego realizacja w grze Cygnus jest dość niezwykła. Po bokach masz dwa duże filary, które trzymają razem wszystkie marmurowe symbole pojawiające się na rolkach.

Obrazy pokazane na bębnach są dość przeciętne, aczkolwiek ich zwyczajność urozmaicona jest poprzez kamienie szlachetne, szczęśliwe siódemki lub wizerunki różnych zwierząt (choćby między innymi ptaków, kotów, wielbłądów i innych).

Symbole są w okrągłym marmurowym formacie i obejmują 3 kamienie szlachetne, zielony pelikan, niebieski wielbłąd, czerwony kot i szczęśliwa 7, żeton pokera. Ten ostatni jest zdecydowanie najlepiej płatnym symbolem z 3, 4, 5 lub 6 kombinacjami, co daje odpowiednio 5, 10, 15 lub 30 razy większą stawkę.

Istnieje również symbol Wild, który zastępuje wszystkie symbole oprócz symbolu bonusowego i symbolu rozproszenia mnożnika. Będąc 4096 sposobów na wygraną w automatach, potrzebujesz 3 lub więcej tego samego symbolu na kolejnych bębnach – oczywiście począwszy od pierwszego bębna.

W grze Cygnus nie musisz wybierać ilości linii ani zakładu linii, wystarczy wybrać całkowitą kwotę, która przejdzie do następnej rundy. Najmniejszy dostępny zakład to 0,20 EUR, a najwyższy osiągnie 100 EUR.

Deweloper ograniczył najwyższe wygrane w grze do 5000x łącznej stawki, co jest całkiem niezłym wynikiem, choć obecnie często obserwujemy znacznie większe kwoty pochodzące z automatów o dużej zmienności. Przy zakładach dozwolonych w tej grze teoretycznie może zostać wygenerowany jackpot w wysokości 500 000 EUR.

Gra jest uważana za bardzo zmienną, ponieważ jest na poziomie 8 w skali, która sięga maksymalnie 10. Gra jest dobrym wyborem w perspektywie długoterminowej, co możemy ustalić na podstawie 96,10% RTP (zwrot dla gracza).

Cygnus: Opcje bonusowe

Gra rozpoczyna się od 6 bębnów i 4 rzędów symboli, wykorzystując 4096 sposobów na wygraną. Gdy powstają zwycięskie kombinacje i uruchamiają się lawiny, symbole będą się przesuwać od lewej do prawej, w mechanice wspomaganej grawitacją.

Nie wszystkie symbole znajdują się w tym samym rzędzie, więc gdy niektóre z nich zostaną usunięte, inne mogą spaść z sąsiednich rolek i zająć puste pozycje. Gra doda także nowe rzędy symboli, gdy tworzysz kombinacje, i ostatecznie możesz otrzymać 8 rzędów symboli i aż 262 144 sposobów na wygraną.

Jedną z regularnych funkcji związanych z tą grą jest symbol X. Ten musi dotrzeć do dolnej części obszaru gry poprzez kolejne lawiny, a jeśli tak się stanie, to automatycznie wzrośnie też mnożnik.

Symbole W są tymi, które działają jak zamienniki, więc są to symbole wild, szczególnie przydatne, gdy pojawiają się na rolce, na której potrzebujesz kombinacji do utworzenia.

Wszystko odbywa się w punkcie kulminacyjnym w funkcji Free Spins (darmowe spiny), można powiedzieć. Pojedynczy scatter łabędzia może pojawić się w dowolnym miejscu na siatce podczas sekwencji wirowania. Uruchomi tryb bonusowy z 7 darmowymi spinami, jeśli przesunie się do lewej kolumny do końca rundy.

Ta funkcja może zostać ponownie uruchomiona w nieskończoność, gdy Cygnus rozprasza się podczas swobodnego obrotu i ponownie przesuwa się do lewego filaru. Jeśli rozproszenie znajdzie się w pozycji, w której nie będzie możliwe dotarcie do lewego obelisku, zostanie on ponownie umieszczony na górze z następną lawiną.

Wersja Mobilna Gry Online Cygnus

Śmiałkowie z całego świata zejdą na Gizę i przetestują swoje szczęście z Cygnusem, ale jeśli nie jesteś gotowy posunąć się tak daleko, zawsze możesz zagrać w fantastyczną produkcję ELK Studios z domu lub w podróży, ponieważ wydanie gry jest odtwarzane na wszystkich urządzeniach i oferuje takie same wrażenia z gry na dowolnym kompatybilnym urządzeniu – komputerze, smartfonie i tablecie.

Wrażenia z Gry i Ocena Slotu Online Cygnus

Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, po tym jak ELK Studios wypuściło ze swoją serią Gold trzy automaty z rozwijającymi się rolkami. Ale znając ten niebywale kreatywny zespół, ELK Studios zawsze jest gotowy na zaserwowanie kolejnej niespodzianki.

Mechanika przesuwających się kamieni między lawinami działa pięknie i efektownie i na pewno będzie powodem zarówno wielkich radości, jak i frustrujących chwil, ponieważ symbole te nie zawsze toczą się w pożądanym kierunku.

Ogólnie rzecz biorąc, Cygnus to cudowny projekt automatu do gry online, tak samo wizualnie z wyraźną grafiką i oszałamiającymi animacjami jak i pod względem mechanizmu, który jest także innowacyjny. My jesteśmy zdecydowanie na „TAK” i Wam wszystkim polecamy udać się na podroż do przeszłości i zapewnić sobie nie lada rozrywkę w starożytnym Egipcie!

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!