graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Divine Dreams

Czas, by Twoje najskrytsze marzenia o wielkiej wygranej ziściły się! Baw się na video slocie inspirowanym kulturą Dalekiego Wschodu i osiągnij stan wielkiej równowagi jing i jang. Divine Dreams zabierze Cię do świata relaksu, marzeń i niezmąconego spokoju!
Poniżej prezentujemy recenzję automatu, z której dowiesz się czy warto grać na maszynie hazardowej Divine Dreams.

Wygląd i oprawa graficzna

Jakie jest nasze pierwsze wrażenie jeśli chodzi o sam wygląd automatu do gry online Divine Dreams? Czy i tym razem producent gier hazardowych sprostał oczekiwaniom i stworzył produkt, który ma szansę stać się hitem? Odpowiedź brzmi: Zdecydowanie tak! Quickspin już nie raz udownodnił swoją pozycję na rynku maszyn hazardowych. Nie inaczej jest i tym razem.

Gra Divine Dreams wygląda po prostu… bosko. Klimat gry tworzy przede wszystkim nastrojowa, orientalna muzyka, która sprawia, że automatycznie rozluźniasz napięte mięśnie pleców i karku. Divine Dreams jest grą, która sprawi, że się zrelaksujesz i wyciszysz, przy okazji mając szansę zgarnąć wielkie wygrane…

Co zatem zostało przedstawione na bębnach automatu? Kwiaty lotosu, wizerunek Buddy, święte znaki i kamienne figurki zwierząt. W tle automatu znajduje się coś na kształt skały pokrytej bluszczem, wygląda to jak jakieś sanktuarium sił przyrody, czy duszków natury. Jest to świetny wybór, gdyż zrelaksować możemy się właśnie na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku.

Bębny automatu do gry Divine Dreams kręcą się z zawrotną prędkością, do tego stopnia, że ich kształty i kolory rozmazują się w pędzie. Następnie dość szybko zatrzymują się, ukazując kombinacje symboli. W grze tej dodano jeden dodatkowy bęben, na którym losowane są opcje bonusowe i mnożniki otrzymanych wygranych. Gra została stworzona w stonowanych kolorach, zapewne by nie zakłócać wrażenia spokoju i zrelaksować graczy jeszcze bardziej!

Opcje bonusowe

Zapewne wielu z Was uważa, że dobry automat do gry online nie ogranicza się do ładnych obrazków i nastrojowej muzyki. Automat jest po to by na nim grać i wygrywać i w zupełności się z tym zgadzamy! Czy można wygrać fortunę grając na video slocie Quickspin, Divine Dreams?
Jakie są szanse na to, że trafi się nam coś dużego?

Zaczniemy więc od danych statystycznych, według których RTP, czyli zwrot dla gracza na tym automacie wynosi 96.51 %

Divine Dreams symbol spinów Na dobrą sprawę większość automatów dzisiaj ma podobne RTP. Gry różnią się jednak stosunkiem, który określa, jak często trafiają się wygrane w zależności do ich wielkości. Z tego powodu gry hazardowe określa się jako te o dużej lub małej zmienności. Do jakiej kategorii należy video automat Divine Dreams od Quickspin? Jest to maszyna hazardowa o wysokiej zmienności (4,46 w skali 1-5) zmienności, a więc wygrane będą pojawiały się dość rzadko, za to ich wartość będzie wysoka. Minimalna stawka na tym automacie wynosi 1, maksymalna 100.

Jesteś ciekawy zatem jakie niespodzianki przygotował producent jeśli chodzi o sposoby
zdobycia wygranej? Mamy na myśli opcje bonusowe.

Bonus Reel

Jest to chyba jedna z najciekawszych form wynagradzania gracza. Gwarantujemy, że przez całą grę na automacie Divine Dreams, Twój wzrok będzie skupiony przede wszystkim na Bonus Reel (bębnie z bonusami). Znajduje się on po prawej stronie automatu i losuje opcje bonusowe.

Aktywowane są one kiedy któraś z opcji pojawi się w tak zwanej Hit Area (na pasku). W większości są to mnożniki wygranych (yami!). Co jeszcze czeka cię w grze: Divine Dreams od Quickspin? Czytaj dalej, a się dowiesz!

Na Bonus Reel oprócz Mystic Multiplayers (mnożników wygranych) pojawiają się również takie opcje bonusowe jak Jing Jang Wilds, Sacred re-Spins (darmowe respiny), oraz 3 darmowe zakręcenia bębnami, podczas których nie są pobierane środki z Twojego salda.Wild symbol Divine Dreams

Yang Ying Wild

Wylosowanie symbolu Wild Yang Ying na dodatkowym kole bonusowym (Bonus Reel) powoduje aktywację Yang Ying Wild Feature. Podczas niej, na bębnach w losowych miejscach pojawią się kwiaty lotosu na bębnach numer 2,3,4 lub , oraz losowy mnożnik wygranych zostanie przyznany.

Sacred Respins

Spiny te mają dwa poziomy, nazywane: Super Respin i Mega Respin. Funkcja Super Respin jest aktywowana w przypadku wylosowania symbolu Super Respin na Bębnie bonusowym (Bonus Reel). Jest to poziom pierwszy. Super re-spin odbywa się z mnożnikami o wyższej wartości, mianowicie: 4,5,6,7,8,9,10 i 20), oraz z dostępnym i pojawiającym się na kole bonusowym symbolu Mega Respin. W przypadku wylosowania go gra przechodzi na wyższy poziom Sacred Respins, mianowicie Mega Respin. Spin ten posiada aktywne mnożniki wygranych o wartości: 7,8,9,10,20 i 30. Dodatkowo Sacred Respins odbywają się z większą ilością symboli Wild na bębnach 2,3,4, i 5-tym.

Divine Free Spins

3,4 lub 5 symboli Golden Goddess w grze podstawowej uruchamia odpowiednio 8, 12 lub 20 darmowych spinów. Wszystkie opcje bonusowe, które pojawiają się w trybie podstawowym gry na Bonus Reel, mogą być również aktywowane w sesji darmowych zakręceń. Dodatkowo gracz ma okazję wylosowania symbolu o nazwie ‘+ 3 Free Spins’, który naturalnie obdarza go 3 darmowymi spinami na slocie.

Symbole specjalne

 • Symbol Lotus Flower Wild
  Symbol ten zastępuje wszystkie inne symbole w grze, z wyjątkiem symbolu Free Spins. Ponadto, jest on dostępny tylko na bębnach numer 2,3,4, i 5.
 • Golden Goddess Free Spin
  Jak już zostało powiedziane powyżej, 3,4 lub 5 symboli Free Spins uruchamia sesję darmowych spinów w liczbie 8, 12, 20. Symbol Golden Goddess Free Spins pojawia się tylko w grze podstawowej na następujących bębnach automatu: 1,2,3,4,5.
 • Symbol Yin Yang Wild
  Symbol ten aktywuje opcję zwaną Yin Yang, kiedy tylko pojawi się w ‘gorącej zone’ na Bonus Reel. Symbol ten nie pojawia się podczas Sacred Respins.
 • Super Respin Symbol
  Symbol ten aktywuje Super Re-spiny, oczywiście kiedy ląduje w ‘gorącym punkcie’ Bonus Reel. Symbol ten pojawia się tam tylko w trybie gry podstawowej, lub Free Spins, w czasie aktywowania Sacred Respins, nie można wylosować go ponownie.
 • Mega Respin Symbol
  Symbol ten aktywuje Mega Re-spiny, oczywiście kiedy zostanie wylosowany odpowiadający im symbol na bębnie zwanym Bonus Reel. Symbol ten jest tylko i wyłącznie dostępny podczas aktywnej feature Super Respins. Służy przejściu na wyższy poziom Sacred Spins i mnożników.
 • Symbol + 3 Free Spins
  Symbol pojawiający się tylko i wyłącznie podczas sesji darmowych spinów w grze. Jego wylosowanie na bębnie zwanym Bonus Reel powoduje przyznanie dodatkowych trzech zakręceń.

Ocena i podsumowanie

Divine Dreams to gra znakomita pod względem wizualnym i estetycznym. Bardzo przyjemnie kręci się na niej spiny. Będzie tu wiele okazji na pomnożenie wygranych, gdyż gra ta tovzy się właśnie wokół ich powielania. Mnóstwo mnożników i symboli Wild, które pomogą zyskać boskie wygrane.

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów