graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

 

Fairytales Legends: Mirror Mirror

Fairytale Legends: Mirror Mirror to kolejny video slot z serii bajkowych legend od NetEnt. Jeśli więc uwielbiasz inne gry NetEntu z tej serii takie jak Red Riding Hood, czy Hansel and Greten, zapewne ucieszy Cię wiadomość o kolejnej. Mirror Mirror wykorzystuje bardzo podobne grafiki, szybko jednak przekonasz się, że mamy do czynienia z innym automatem. Czym różni się Mirror Mirror od poprzednich gier z tej serii? Czy warto grać na tym automacie online? Zapraszamy do lektury recenzji.

Wygląd i oprawa graficzna Fairytale Legends: Mirror Mirror

Być może za wcześnie jeszcze na pełną recenzję tego automatu (wciąż odliczamy dni do premiery), wiemy juz jak mniej więcej będzie wyglądała Fairytale LEgends: Mirror Mirror. Gra tamirror mirror zwierciadło jest pewnym sensie kopią pozostałych części serii. Znów w swiecie gry wita nas niewielka, skrzydlata wróżka, która pokazuje nam wszystkie występujące w niej opcje bonusowe.

‘Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?’ Wszyscy znamy tę sentencję, pojawiającą się w bajce o Królewnie Śnieżce. Najpiękniejsza z bajek Braci Grimmów została poraz pierwszy opublikowana w 1812 roku. Dziś znamy jej filmowe i kreskówkowe wersje. Baśń doczekała się rówież automatu, stworzonego przez najlepszego producenta gier hazardowych online, NetEnt.

Na bębnach automatu pojawią się ozdobne litery alfabetu, Królewna Śnieżka i zła macocha, których odbicia widzimy właśnie w… lustrze. Oprocz tego na bębnach widzimy symbole przedstawiające kufry i magiczne, lśniące klejnoty. Jednym z symboli, które intryguje od samego początku jest błękitno-fioletowa lampka. Jakie jest jej przeznaczenie w tym video slocie? Być może zaprowadzi nas ona na ścieżkę pełną darmowych spinów i pomoże rozświetlić najgłębszy mrok?

W tle automatu Fairytale Legends: Mirror Mirror widzimy samą królewnę Śnieżkę oraz górskie pastwiska. Daleko, na wzgórzu wznosi się piękny, majestatyczny zamek. Czy po zwycięstwo musimy udać się właśnie tam? Być może nie powinniśmy ryzykować… Klimat w tej grze jest sielankowy, bajeczny, sprawia, że odpływamy gdzieś daleko pozostawiając życie codzienne za nami. Taki właśnie charakter mają wszystkie gry z tej serii i… chyba takie właśnie było zamierzenie NetEntu. W tle maszyny do gry unoszą się magiczne światełka, które dodają magii do tego już niezwykłego i unikalnego miejsca. Swoją drogą jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze opowieści NetEnt doda do swojej serii?

Opcje bonusowe w Fairytale Legends: Mirror Mirror

Spodziewaliśmy się nieco innego zestawu symbolów w grze o Królewnie Śnieżce. Oczekiwaliśmy raczej szklanej trumny, zatrutego jabłka i pięknego księcia na białym koniu… tymczasem NetEnt nie wykorzystał ani jednego z nich. Producent gry skupił się raczej na wątku, który opowiada o magicznym lustrze. Stąd też taki, a nie inny tytuł automatu do gry (Mirror Mirror).

mirror mirror skrzynia

Tak więc w tym automacie widzimy przede wszystkim lustra… Mają one znaczenie nie tylko symboliczne, ale dosłowne w tej grze. Symbol lustra pojawia się w grze głównej tylko na bębnie trzecim, lub w sesji darmowych spinów na bębnach numer 1,2 i 3. Mamy dwie możliwości, które ujrzymy w lustrze: odbicie Śnieżki, lub złej królowej. Z każdym pojawieniem się lustra na wybranych bębnach zyskujemy szansę na jeden, darmowy re-spin. Podczas spinu symbole lustra pozostają w tej samej pozycji na bębnach.

We wszystkich częściach Fairytale Legends mamy do czynienia z losowymi funkcjami w grze. W tym przypadku są to: Fairy Magic Spin, Fairy Surprise, Fairy Mirror Feature.

Fairy Magic Spin Polega na tym, że na bębnach pojawia się od 5-7 symboli o średniej wartości. Wszystkie w zaledwie, jednym spinie.

 

Fairy Surprise zostaje aktywowana podczas kombinacji, gdzie nie została przewidziana wygrana. Funkcja ta wybiera losowo jeden symbol o średniej wartości już po zakończeniu spinu. Wówczas kolejne symbole o niskiej wartości przemieniają się w jeden, losowo wybrany przez grę symbol dając nam wygrane.
Fairy Mirror Feature: w losowym momencie na bębnie numer 3 w środkowym rzędzie pojawia się symbol lustra, które umożliwi przejście do funkcji Fairy Magic Spin.

Gra Bonusowa

Czym byłaby maszyna hazardowa do gry online, gdyby nie funkcja bonusowa? Prawdopodobnie nudną, krótko trwającą rozrywką. Dlatego też w Fairytale Legends: Mirror Mirror nie mogło zabraknąć gry bonusowej. Zostaje uruchomiona przez wylosowanie trzech symboli BONUS na bębnach (złota skrzynia).
Wówczas wybieramy jeden z trzech kufrów, losując nagrodę w postaci jednej z dostępnych opcji bonusowych: Coin Win, Mining Bonus i Free Spins.

Mining Bonus: Na ekranie pojawia się 9 kolorowych kryształów. Zadaniem gracza jest rozbicie jednego z nich (pod każdym kryje się nagroda w postaci monet). Wartość takiej nagrody waha się pomiędzy 50 – 500 monet, które zostaje pomnożonych przez stawkę naszego zakładu!

Free Spins – Jeśli wylosowaliśmy opcję darmowe spiny, otrzymujemy 15 darmowych obrotów.
Coin Wins – W przypadku, gdy wybraliśmy Coin Wins, nasz zakład zostaje pomnożony x15.

Podsumowanie i ocena

Fairytale Legends: Mirror Mirror zdecydowanie zyskuje dzięki opcjom bonusowym. Poraz kolejny NetEnt nas nie zawiódł i chociaż szczerze mówiąc mamy nieco dość bajkowych video automatów z tej serii, funkcje bonusowe w tej grze zaskoczyły nas. W naszej opinii uratowały one grę, gdyż jeśli chodzi o grafikę, w przypadku tej gry Net Entertainment niestety się nie popisał. Nie podoba nam się, że producent używa prawie takich samych grafik, jakby nie był w stanie wymyślić już czegoś nowego. A może chodzi o oszczędność czasu? Czyżby NetEnt zaczął cenić bardziej ilość, nad jakość?

Jeśli chodzi o wypłacalność tej gry, nie jest nam znane jeszcze RTP. Postało jeszcze troszkę czasu do premiery, więc póki co musimy zadowolić się tymi informacjami, które mamy. Znając jednak NetEnt i posiłkując się innymi grami tego producenta, RTP będzie prawdopodobnie oscylowało w granicy 96-97 %.

Ze względu na grafiki, które są kopiami z poprzednich gier odejmujemy kilka punktów w tej recenzji. Według naszej subiektywnej opini, Fairytale Legends: Mirror Mirror zasługuje na ocenę 7/10.

Podobnie nie znana jest jeszcze maksymalna wygrana na slocie Fairytale Legends: Mirror Mirror. Kończąc tę recenzję chciałoby się więc powiedzieć: ‘Lustereczko, lustereczko, powiedz proszę, jaką sobie wygraną dziś wyproszę?’ Jak wielką wygraną ujrzysz w zwierciadle NetEntu? Czy będą tam licze ddarmowe spiny i inne, magiczne opcje bonusowe? A może Twoja gra będzie monotonna i nudna? Czy masz odwagę spojrzeć w zwierciadło i zaakceptować to, co tam ujrzysz?

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.