graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Flower Fortunes: Megaways

Flower Fortunes: Megaways to gra niezwykła pod wieloma względami. Przekonasz się o tym zaraz po jej otwarciu. Nie zobaczysz automatu, który będzie przesłaniał cały ekran. Flowers Fortunes: Megaways to maszyna hazardowa o niewielkich rozmiarach, za to co się na niej dzieje współgra z całym otoczeniem, mianowicie tłem gry. Znajdziesz się w niezwykłym universum, w którym trafiają się wygrane nie z tego świata!

Wygląd i oprawa graficzna

Flower Fortunes: Megaways to maszyna hazardowa, która na początku robi niezbyt pozytywne wrażenie. Widzimy zieloną dolinę, a pośrodku niej niewielki automat do gry. W pierwszej chwili opisaliśmy grę jako dziwną, być może nawet brzydką. Z kilkoma spinami na maszynie przekonujemy się jednak jak bardzo byliśmy w błędzie!

Flower Fortunes automat gra podstawowa
Automat Flower Fortunes: Megaways to innowacyjna gra, która sprawi, że zabawa nabierze nowego wymiaru a Ty będziesz grać z prawdziwym zaangażowaniem. Przed nami oto rozciąga się zielona dolina, usiana fioletowymi kwiatami. Trawy i drzewa kołyszą się na wietrze, rośliny trwają jakby w uśpieniu, są zamknięte, widzimy tylko fioletowe pąki z promieniującym z nich światłem.

Po środku ekranu natomiast znajduje się wspomniany mały automat do gry i kwiat o długiej łodydze. Szybko zauważamy, że nie jest to zwykła roślina i stanowi ona licznik, który uruchamia poszczególne opcje bonusowe. Dość szybko zaczynamy się koncentrować na uzyskiwaniu kolejnych punktów, które podnoszą kreskę na liczniku nieco wyżej.

Jeśli chodzi o sam automat, tak na dobrą sprawę nie kręcimy na nim spinów. Symbole spadają kaskadą i układają się w kolorowe bloki. Przypomina to troszkę gry, które graliśmy w dzieciństwie. Po uzyskaniu wygranej symbole, które złożyły się na zwycięską kombinację znikają z ekranu, a w ich miejsce wpadaj kolejne, dając nam jakby jeden spin za darmo. Bloki zaprojektowano w ciemnych kolorach, czasem mają gładką powierzchnię, innym razem pokryte wybrzuszonymi znakami.

Jednak nie grafika jest mocną strona tego automatu. Jest nią mechanika gry i opcje bonusowe, które pozwalają nam zgarnąć naprawdę wysokie wygrane. Nie martw się, zaraz o nich napiszemy.

Opcje bonusowe

Jak już wspominaliśmy, konstrukcja samej gry wpłynie na jej opcje bonusowe i sposób, w jaki wygrywa gracz. Symbole w automacie Flower Fortunes: Megaways spływają kaskadami. Wygrywasz, jeśli wylosujesz identyczne symbole na sąsiadujących pozycjach (rogi symboli muszą stykać się ze sobą). Automat zalicza wygrane od lewej do prawej. Wygrana zostaje pomnożona przez ilość wygrywających symboli na bębnie zgodnie z tabela wygranych, pomnożona przez mnożnik (poprzez wylosowanie symbolu Wild), czy mnożnik zwany Avalanche.

Flower Fortunes gra bonusowa

Pasek z poziomami

W każdym spinie gracz może wylosować symbole przedstawiające kule energii lub liście. Każda z kuli energetycznych podnosi licznik o jeden poziom. Z kolei liść redukuje poziomy. W związku z tym pasek na liczniku podnosi się i opada w zależności od tego jakie symbole wypadły w grze. Osiągnięcie danego poziomu w grze aktywuje również odpowiednie opcje bonusowe. O nich będzie mowa poniżej.

Expanding Wilds (Rozciągające się symbole wild na bębnach)

Opcja ta jest aktywna w grze Flower Fortunes: Megaways od poziomu 2 i powyżej. Kiedy symbol ten zostanie wylosowany, rozciąga się na całym bębnie. Ponadto, tak jak każdy symbol Wild w automatach online, zastępuje wszystkie inne symbole w grze. Dzięki temu znacznie szybciej i częściej zdobywa się wygrane na tym automacie.

Respin

Opcja Respinów uruchamiana jest, kiedy gracz osiągnie poziom 3 i wyżej. Co się wówczas dzieje? Symbole z napisem Re-spin pojawiają się na bębnach. Każdy z nich obdarowuje gracza re-spinem + zastępuje na bębnach kilka symbolów, które nie stanowią część zwycięskiej kombinacji. Liczba symboli, które zostają zastąpione może wahać się od 3 do 20.

Bonus

Opcja o nazwie bonus jest dostępna, kiedy licznik osiągnie poziom 4 lub wyżej. Wylosowanie 3 symboli aktywuje opcję bonusową. Symbole te przemieniają się w kwoty z nagrodami pieniężnymi w środku.

Avalanche

Opcja bonusowa Avalanche jest dostępna po aktywowaniu poziomu 5. Kiedy opcja ta zostaje uruchomiona, symbole, które utworzyły wygraną, znikają, a w ich miejsce spadają kolejne, dając szanse na kolejne wygrane. Wszystkie wygrane są mnożone przez występujący wówczas mnożnik wygranych. Ten z każdą kolejną wygraną rosnie.

RTP, zwrot dla gracza na tym automacie wynosi 96%. Jest to gra o zmienności, która nie jest stała. Przedzial stawki na tym automacie jest dość niski. Możemy obstawiać zakłady od 0,5 do 10. W grze znajduje się od 64 do 531,441 linii płatnych, to naprawdę ogromna liczba kombinacji!

Innymi słowy Flower Fortunes: Megaways gwarantuje Ci świetną zabawę i z pewnością jej nie pożałujesz. Wypróbuj czegoś nowego!

Opinia i podsumowanie

Flower Fortunes: Megaways to rewelacyjny automat pod wieloma względami. Nie tylko oferuje ogromne możliwości wygranej, co bardzo wciągającą rozrywkę. Wśród natłoku podobnie wyglądających automatów online, Flower Fortunes Megaways wyróżnia się i stanowi świetną alternatywę dla wszystkich tych z graczy, którzy znudzili się klasyką.

Maszyna hazardowa powstała we współpracy z Fantasma Games na licencji BGT (Big Time Gaming). Jak widać owocna to była współpraca, bo dzięki niej udało się stworzyć coś nowego.

Flower Fortunes: Megaways to gra pod wcielona względami inna niż wszystkie. Nie chodzi tylko o samą formę gry i jej grafikę. Podobny klimat i stylistykę widzieliśmy w Elements od NetEnt lub ZenFruit od Betsoft. Niemniej jednak żadna z nich nie koncentrowała uwagi gracza na zdobywaniu kolejnych poziomów na liczniku. Wreszcie, podoba nam się atmosfera, która panuje w tym video automacie. Gracz ma wrażenie, że został przeniesiony na inną planetę: intensywne kolory roślinności i dziny kształt rozciągającej się przed nami doliny, tylko to potwierdzają. Dzięki temu nie tylko mamy wrażenie, że trafiliśmy do odległej krainy, ale innego wymiaru, w którym nie działają prawa ziemskie. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że jest to miejsce, gdzie wielkie wygrane zdarzają się często i że być może to Ty będziesz jednym ze szczęśliwych zwycięzców.

Bonus do 3600 PLN + 200 darmowych spinów