graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

 

Fruit Cocktail 2

Fruit Cocktail 2 to jedna z ciekawszych propozycji gier slotowych zarówno w internetowych jak i naziemnych kasynach. Można ją zatem dość często spotkać w towarzystwie innych automatów np. Sizzling Hot Deluxe czy Book of Ra Deluxe.

Automaty slotowe
Gry typu jednoręki bandyta to jedna z bardziej obleganych propozycji jakie oferują kasyna swoim klientom. Od lat automaty tego typu biją rekordy popularności choć ich zasady gry nie wymagają większych treningów. Są zabawne, emocjonujące i czasami zyskowne, a zatem mają wszystko to co gry kasynowe mieć powinny.

Fruit Coctail automat do gry
Najczęściej spotykane są automaty 3-bębnowe i 5-bębnowe, przy czym gracze bardzo lubią automaty wielorzędowe, w których jest możliwość ułożenia dużej liczby linii wygrywających (nawet 20 czy 50 linii). Ponadto w automatach wielorzędowych występuje tzw. jackpot czyli najwyższy symbol, którego ułożenie oznacza bardzo duża wygraną. Automaty wielorzędowe potęgują zatem napięcie i dostarczają więcej rozrywki, możliwości i nieoczekiwanych zwrotów sytuacji.
Stali bywalcy kasyn często mówią, że dla nich gra na zwykłych automatach jest atrakcyjna, ale nie tak bardzo jak na automatach progresywnych, do których siadają zdecydowanie częściej. Ta odmiana maszyn ma bowiem jedną ważną zaletę – wysokość wygranych rośnie progresywnie i jest uzależniona od ilości wykonanych wrzutów. Ponieważ automaty tego typu można ze sobą łączyć w swego rodzaju systemy, toteż wygrana rośnie wraz z kolejną przyłączoną maszyną. Wszystkie one pracują na jedną dużą sumę głównej wygranej. Oczywiście bardzo często kasyna narzucają limit górnej wygranej, ale to wcale nie zniechęca graczy do dalszych wrzutów i wiary w zwycięstwo.

Sloty i owoce
Spośród wszystkich gier slotowych, największa popularnością cieszą się od zawsze automaty z symbolami owoców. Być może dzieje się tak dlatego, że automaty tego typu należą do najstarszych i najbardziej klasycznych slotów. Pierwszy jednoręki bandyta powstał już w 1891 roku w Nowym Jorku. Jego twórcami byli Sittmann i Piitt. Ich maszyna składała się z 5 bębnów na których umieszczono 50 kart. Cała gra opierała się na zasadach bardzo zbliżonych do zasad pokera. Dopiero cztery lata później Charles Fey postanowił zastąpić karty różnymi symbolami, w tym również symbolami owoców lub liczb. Od tamtego czasu na maszyny tego typu mówi się np. fruit machine, albo poker machine, albo po prostu slot machine.

Fruit Cocktail 2

Fruit Cocktail 2 to slot pięciobębnowy, a zatem jeden z popularniejszych. Jego zasady są takie same jak w przypadku innych 5-bębnowych slotów tzn. aby wygrać trzeba ułożyć linie przynajmniej trzech takich samych symboli, które leżą koło siebie licząc początek od strony lewej do prawej.

Fruit Cocktail 2 to najczęściej automat wieloliniowy, a zatem można na nim całkiem nieźle poszaleć obstawiając więcej niż trzy czy pięć wygrywających linii. Wprawdzie każda kolejna obstawiona linia kosztuje, ale wygrana jest również o wiele bardziej znacząca. Gracz może decydować zarówno o ilości obstawianych linii, jak i o wysokości zakładu tzn. może obstawić każdą linię na przykład po 1$, albo tez na każda postawić przykładowo 25$. Wysokość zakładów zależy od zasobów środków jakie gracz ma na koncie.

W przypadku gier na prawdziwe pieniądze sam decydujesz ile chcesz wpłacić, natomiast kasyna bardzo często, dla zachęty, oferują pomnożenie tych środków na start. Fruit Cocktail 2 jest typowym automatem slotowym, który oczywiście ma swoją mini grę, dzięki której gracze mogą znaczne pomnożyć swoją wygraną. Oczywiście jeśli tylko dopisze im odrobina szczęścia.

Owocowa mini gra
Gruszki, banany, truskawki, cytryny, jeżyny, arbuzy – owocowy koktajl z bardzo fajną owocową mini grą, która potrafi pomnożyć zdobytą wygraną nawet kilkadziesiąt razy. W mini gę można zagrać wówczas, gdy gracz zdobędzie wygrywająca linię lub kilka linii. Wówczas może zdecydować czy chce pomnożyć swoją wygraną. Jeśli tak, to wybiera przycisk gamble i rozpoczyna pojedynek na wysokość kart.

Pierwszym zadaniem gracza jest wytypowanie, która z czterech zakrytych kart ma mniejszą wartość od uprzednio wylosowanej karty odkrytej leżącej po lewej stronie ekranu. Jeśli gracz dobrze wytypuje, wówczas uruchamia „prostokąt fortuny”, na planszy którego umieszczone są owocowe symbole i symbol wyjścia w każdym z czterech narożników. Jeśli fortuna będzie graczowi sprzyjać wówczas może znacznik trafi na symbol jeżyny. Jeśli natomiast to nie będzie zwycięska runda wówczas znacznik pokaże symbol wyjścia i gracz będzie musiał wrócić do gry głównej.

Szans na uruchomienie „prostokąta fortuny” jest tyle, ile graczowi uda się dobrze wytypować wysokość karty. Oczywiście źle wytypowana karta cofa gracza do ekranu tradycyjnego, z układaniem linii.

Czy w Fruit Cocktail 2 można wygrać?
Jeśli ktoś zapytałby czy w Fruit Cocktail można wygrać, to odpowiedź była by taka sama jak w przypadku innych gier slotowych – wypłacalność automatów szacuje się na około 95%, a zatem niezależnie od tego, czy to jest gra Fruit Cocktail 2, czy też każda inna, nie są to gry, które każdego gracza czynią bogaczem.

Oczywiście zdarza się, że wystarczy tylko jeden wrzut aby usłyszeć radosne dzwoneczki zwycięstwa, ale wielokrotnie trzeba liczyć na uśmiech losu, który poniesie wypłacalność maszyny nieco ponad jej standardowe możliwości.
Jackpota chce trafić każdy kto siada na stołku i kręci walcami, to szczęście dotyczy niestety nie wielu.

Automaty slotowe dają jednak coś więcej – można się przy nich całkiem nieźle bawić. Chociażby mini gra Fruit Cocktail 2 to już niezła fajda. Ma ona bardzo przyjemną kolorystykę, jest czytelna i do tego czasami pozwala zdobyć całkiem niezłą sumkę pieniędzy. Ponadto ambicje rosną w miarę kolejnych obrotów i trzeba przyznać, że jak już się zacznie to ciężko później przerwać grę. Cóż, tak działa właśnie ten hazard.

Fruit Cocktail 2 w sieci
Fruit Cocktail 2 to fajny slot dla miłośników tego typu rozrywki. Można zakręcić walcami i cieszyć się z fajnej zabawy.

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest