graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

20 FS BEZ DEPOZYTU + 2x100% aż do 1000PLN i 50 FS

Game Of Thrones

Game of Thrones jest 5 bębnowym automatem, opartym na światowym hicie stacji HBO “Gra o Tron” a jego producentem jest firma Microgaming. Automat posiada aż 243 wygrywających kombinacji, doskonałą grafikę i świetną oprawę muzyczną. Gra umożliwia bezpłatne granie, dlatego jeśli jesteś fanem “Gry o tron”, a do tego uwielbiasz automaty, to czeka na ciebie długa rozrywka. Z góry lepiej zarezerwuj na nią więcej czasu.

wygląd i oprawa graficzna

Gra o tron, to gra o wszystko. Automat do gry od Microgaming grafiką nawiązuje do serialu emitowanego przez HBO. Na bębnach slotu pojawiają się herby wszystkich czterech domów zaangażowanych w aferę: jeleń na żółtym tle Baratheonów, waleczny lew Lannisterów, biały wilk Starków i ognisty, trzygłowy smok Largaryen. Oprócz tego na bębnach widzimy klasyczne litery pojawiające się w maszynach hazardowych: A, Q, K, J na białym tle. Kręcenie spinów na tym automacie to przyjemność… Zawdzięczamy to nie tyle grafice automatu, co przyjemnej, wpadającej w ucho muzyce Ramina Djawadi. Tak, tej samej, którą słyszymy w czołówce serialu. Słyszał ją chyba każdy i każdy… uwielbia. Choć niektórzy z graczy narzekają, że pomimo iż lubią scieżkę dzwiękową nie są wstanie słuchać jej dłużej niż 2 godziny… My moglibyśmy jej słuchać bez końca, gdyż sprawia, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca i nie nudzi.

Oczywiście na bębnach slotu nie mogło zabraknąć ikonki przedstawającej żelazny tron. Symbol ten funkcjonuje jako Scatter, czyli uruchamia sesję darmowych spinóww grze. O opcjach bonusowych opowiemy w dalszej części tekstu. Konsola maszyny jest umieszczona w żelaznej, ozdobnej ramie z pięknymi odlewami przypominającymi te, które zdobią tron.

Siedem Królestw, Cztery Domy, Jedna Gra. Opcje bonusowe w Game of Thrones

W Game of thrones możemy wybrać jeden z dwóch trybów gry. Wygrać można zarówno w wersji “243 ways-to-win” jak i 15-liniowej. Oznacza to, że mamy do wyboru grę z 15 lub 243 liniami wygrywającymi! Którą wybrać? Zależy od tego, jaki stopień trudności preferujesz. Ta z tylko 15 liniami wygrywającymi jest rzecz jasna trudniejsza. Jeśli jednak wolisz lekką i przyjemną rozgrywkę sięgnij po 234 –liniową wersję gry.

W Game of Thrones podobnie jak w innych grach hazardowych występują symbole specjalne. Tak więc dwukrotne trafienie symbolu “Scatter” gwarantuje losowy bonus pieniężny. Symbol “Scatter” został oznaczony grafiką w formie tronu.Game Of Thrones symbol

Inną funkcją gry jest Stacked Wild (oznaczono ją logo Gry o Tron), która działa podczas zwykłej gry jak i w trybie darmowych spinów. Wild zwyczajowo zastępuje wszystkie inne symbole w grze i dzięki temu pozwala na stworzenie kombinacji, która wygrywa. Wyjątkiem jest Scatter, którego nie zastępuje.

W grze możemy również natrafić na cztery rundy bonusowe z darmowymi spinami. Gra ta zostaje aktywowana w momencie trafienia 3 lub wiecej symboli przedstawiającego żelazny tron. Po uruchomieniu gry bonusowej gracz ma możliwość wyboru jednego z rodów. I tak o to ród Baratheon daje nam 8 darmowych spinów (losowań), plus mnożnik 5x. Jeśli wybierzemy Lannister, otrzymamy 10 darmowych spinów + mnożnik 4x. Gdyby wybór padł na Stark, to czeka na nas 14 darmowych spinów i plus mnożnik 3x. Ewentualnie jest i czwarty ród, zwany Targaryen, gdzie dostajemy 18 darmowych spinów + mnożnik 2x. To od nas zależy, która z opcji zostanie uruchomiona.

gra o tron automatZajrzymy teraz do gry Game of Thrones z punktu technicznego. Automat jak już wcześniej było napisane składa się z 5 bębnów, ułożonych w trzech rzędach. Microgaming projektując grę, dał graczom wybór grania na 243 wygrywających kombinacji albo zmianie ich na 15 linii wypłat. Ten rodzaj rozwiązania na pewno przypadnie do gustu niejednej osobie. Producent gry nie zapomniał również o przydatnych ustawieniach. Gracz ma możliwość w Game of Thrones wyboru wysokości stawki zakładu, czy też opcję włączenia autogry. Wysokość stawki można regulować od 0,3 do nawet 30. Microgaming pamiętał też i opcji autogry, którą gracz może włączyć i przerwać w każdej chwili.

Do dyspozycji mamy również statystyki, do których dostęp znajduje się w dolnej części maszyny. W raporcie możemy sprawdzić ile spinów zakręciliśmy, jak długo trwała nasza sesja gry, oraz 3 najwyższe wygrane, które padły podczs gry. Statystyki te to dobre rozwiązanie dla graczy, którzy niekoniecznie pamiętają jak przebiegała ich rozrywka, lub mają co do niej jakieś wątpliwości.

Bonus powitalny do 1500 PLN + 250 FS i 25% cashback