graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Golden Grimoire – Graj na slocie, w którym dzieje się magia!

Czym lub kim jest Grimoire? To i inne pytania zapewne pojawiły Ci się w głowie, kiedy natrafiłeś na ten tytuł. Nie trzeba bowiem być specjalistą od angielskiego, by zorientować się, że nazwa ta brzmi bardzo tajemniczo. Otóż tym mianem nazywa się po prostu księgę zaklęć. Słowo to pochodzi z języka starofrancuskiego, z tego powodu brzmi tak bardzo obco. Przeniknęło jednak do języka angielskiego i w takiej postaci jest używane do dziś.

Zagraj na slocie Golden Grimoire w jednym z poniższych Netent kasyno:

Golden Grimoire to unikalny video automat, w którym poczujesz, że magia naprawdę istnieje! Gra jest pełna symboli Mystery (które losowo zmieniają się w inne tak by utworzyć jak najbardziej korzystną kombinację). Będziesz miał też okazję zakręcić kilka spinów za darmo. Innymi słowy, będzie się działo!

Premiera video slotu od NetEnt przewidziana jest na koniec miesiąca (lutego). Do tego czasu musimy zadowolić się zajawkami na temat slotu, które już wypuścił Netent. Z tego powodu recenzja ta będzie miała bardziej charakter przypuszczeń i domysłów na temat gry, niż konkretów. Nie oznacza to, że wszystko, co napiszemy będzie wyssane z palca. Jeśli więc masz ochotę dowiedzieć się nieco na temat planowanej gry NetEnt, jesteś we właściwym miejscu.

Wygląd i oprawa graficzna

Mieliśmy okazję widzieć kilka screen shotów z gry hazardowej Golden Grimoire. Maszyna hazardowa wygląda rewelacyjnie, a zabawa na niej utrzymana jest w klimacie z książek Harrego Pottera. NetEnt to mistrz w kreowaniu światów i ciekawych gier. Jak sugeruje filmik promocyjny, który studio gier opublikowało na Youtubie jest na co, czekać! Po otwarciu slotu znajdujemy się w dziwnej komancie z wielkim oknem w kształcie okręgu. Układ szybek i metalowych ram przypomina pajęczą sieć. Czy jest to portal do innego świata przez, który przenikają przywołane istoty i magiczne przedmioty? A może chodzi po prostu o mega wygrane?

Na podłodze komnaty płoną świece, jest cicho, a wszechświat jakby zastygł w oczekiwaniu aż… wypowiesz zaklęcie! Gra wprowadzi Cię do świata tajemnic i magii, miejsca, w którym wszystko może się zdarzyć. Na bębnach automatu kręcą się kryształowe pająki, metalowe chrabąszcze i symbole przedstawiające kolory kart. Jest tam też żmija, której wąskie i śliskie ciałko oplata kryształowy szmaragd. Czy to stworzenia, które były potrzebna dla przygotowania magicznego wywaru? Pojawi się też symbol Scatter, który wygląda jak dziurka od klucza (być może dlatego, że odblokuje Ci drogę do darmowych spinów) i symbol Wild w postaci magicznej księgi. Całość uzupełnia przyjemna, delikatna muzyka.

Opcje bonusowe w grze Golden Grimoire

Golden Grimoire to automat z 5 bębnami i 4 rzędami. Główymi dostępbymi w grze opcjami bonusowymi są kombinacje tworzone przez symbole Wild, symbole Mystery i darmowe spiny. W sesji darmowych zakręceń czeka Cię także Sticky Mystery Symbol (symbol Mystery, który przylega do bębnów). Maszyna hazaerdowa od NetEnt zawiera aż 40 linii płatnych z 10 różnymi poziomami stawki zakładu. Dostępna jest również opcja maksymalnego zakładu. Wystarczy jeden click na przycisk Max Bet. NetEnt nie chce sytuacji, w której gracz przez przypadek wybrał maksymalną stawkę zakładu. Dlatego zanim maksymalny zakład zostanie uruchomiony, musisz potwierdzić swój wybór dwa razy.

Symbole Mystery

Symbole Mystery to symbole, które zamieniają się w losowo wybrany przez grę symbol zarówno wysoko jak i nisko płatny lub symbol Wild. W przypadku wylosowania kilku symboli Mystery, wszystkie zamieniają się w taki sam symbol. Mystery Symbol nigdy nie zamieni się w symbol Scattera i pojawia się wyłącznie na następujących bębnach: 3,4,5 w grze głównej.golden grimoire symbol Wild

Uwaga: w przypadku, gdy wylosowane symbole Mystery są takie same jak symbol znajdujący się na pierwszym bębnie (chodzi o ten sam rząd), wszystkie pozostałe symbole, które znajdują się pomiędzy nimi zostaną zamienione w symbole Mystery, co zwiększa Twoją wygraną. Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli symbolem Mysery będzie Wild z tą różnicą, że nie ma znacznia jaki symbol będzie znajdował się na bębnie nr 1. Wygrana z takich spinów zostanie rozliczona po zakoczeniu rundy jako suma pojedyńczych wygranych.

Darmowe spiny (Free Spins)

Darmowe zakręcenia aktywowane są kiedy na bębnach 1,3, 5 pojawią się symbole Scattera. Wówczas gra obdarzy Cię 8 darmowymi zakręceniami. Podczas darmowych spinów symbole Mystery zostają zastąpione symbolami Sticky Mystery, które pojawiają się na bębnach 2,3,4, 5. Jak już wspominaliśmy, różnica polega na tym, że Sticky Mystery przylepiają się do bębnów i pozostają na nich do zakończenia rundy. Podobnie jak w grze podstawowej, symbole Mysery zamieniają się w losowo wybrane symbole: Wild, wysoko lub nisko płatne symbole z gry z wyjątkiem Scattera.golden grimoire Wild

Co najważniejsze: Spiny mogą być reaktywowane! Pamiętaj również, że wygane z sesji darmowych spinó dodawane są jako suma pod koniec sesji.

Symbol Wild

Główym symbolem Specjalnym, oprócz Scattera w grze Golden Grimoire jest Wild. Ten pojawia się na bębnach TYLKO jako efekt przemiany z symbolu Mystery. Naturlanie zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symbolu Scattera w grze.

Inne podobne sloty

Cóż trudno podrobić gry NetEntu. Możemy jednak polecić Ci gry o podobnym klimacie jak Golden Grimoire. Promonujemy dwie maszyny hazardowe.
1. Baron Samedi
To jedna z lepszych gier od studia Yggdrasil. Skandynawski producent zainspirował się rytuałami voodoo i postanowił stworzyć grę, która przybliży graczom ich magię. Baron Samedii to mistrz śmierci, pan duchów, którego obecność jest niezbęda w każdym rytuale voodoo. Jego święto obchodzi się w czasie zbliżonym do Halloween, wówczas płoną ofiary i organizuje się tańce na cześć boga. Jeśli lubisz ezoterykę, maszyna hazardowa od Yggdrasil z pewnością Ci się spodoba.
Gra ta zasługuje na uwagę również dzięki unikalnym opcjom bonusowym. Te, uruchamiane w zależności od tego, jakie karty przypadły Ci w udziale. Czy rozdaje je sam Pan Śmierci, Baron Samedi? Przekonaj się sam!

2. Street Magic
Street Magic to urocza gra hazardowa, w której również mamy do czyniania z mistrzem magii. Tym razem jest nim człowiek z krwi i kosći, który dzięki swoim umiejętnością sprawi, że uwierzysz w magię. Gra jest godna polecenia ze względu na bardzo unikalne i widowiskowe opcje bonusowe. Więcej informacji na temat Street Magic, oraz w jakim kasynie grać, możesz znaleźć na stronie recenzji.

Ocena i podsumowanie

Golden Grimoire od NetEnt zapowiada się bardzo obiecująco. Nie tylko podobają nam się grafiki i animacje w grze, co możliwość zgarnięcia wygranej, dzięki symbolom Mystery. Brawa dla NetEntu za niepowtarzalny klimat gry i frajdę, jaką daje zabawa na tym automacie.

Pakiet bonusów do 6740 PLN