graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 1250 PLN

 

Immortal Romance

Jednym z popularnych slotów jest właśnie Immortal Romance. Ten lubiany automat powstał dzięki Microgaming, a inspiracją do jego stworzenia była popularna seria filmów o wampirach. Dzięki Microgaming kasynowi gracze mogą korzystać z automatu, który nie tylko charakteryzuje się przepiękną grafiką, ale również doskonałą ścieżką dźwiękową.

Slot pojawił się w grudniu 2011, ale wcześniej wielokrotnie był reklamowany jako maszyna dająca 243 sposoby na wygraną oraz posiadająca aż cztery unikalne gry specjalne. Nic zatem dziwnego, że miłośnicy slotów zacierali ręce czekając na wielkie wydarzenie.

Jeśli można do jakiejś gry porównać Immortal Romance to przede wszystkim do gry Thundestruck II. Mowa tu przede wszystkim o takich cechach wspólnych jak cztery bonusy i funkcja „Dzikie Pożądanie”.

Bonusy w Immortal Romance

Bardzo dużo można powiedzieć o bonusach specjalnych w automacie Immortal Romance. Jest ich bowiem kilka, a każdy cechuje się czymś innym.
immortal romance
„Dzikie pożądanie” jest to funkcja, która bardzo rzadko pojawia się w grach slotowych. Uderzające jest tutaj podobieństwo do funkcji „Wildstorm” obecnej w grze Thundestruck II. Funkcja ta może się pojawić przypadkowo i spowodować zatrzymanie gry. Następnie bębny zaczynają się obracać i spowodować „dzikie” rozrzucenie symboli na przynajmniej jednym bębnie. Czasami zdarza się bardzo korzystne rozrzucenie symboli nawet na trzech bębnach dające wysoką wygraną.

Drugim bonusem jest „pokój obrotów”, która uaktywnia się w chwili zdobycia trzech symboli scatter w głównej grze. W „pokoju obrotów” można wybrać jeden z czterech bonusów. Każdy z bonusów ma swoją nazwę związaną z imieniem głównej postaci występującej w grze: bonus Amber, bonus Troy, bonus Michael, bonus Sarah.

  • Bonus Amber jest dostępny w pierwszej fazie gry dodatkowej. Przyznaje on 10 dodatkowych obrotów, a wszystkie wygrane mnoży pięciokrotnie. Można go uruchomić dwukrotnie.
  • Bonus Troy przyznaje 15 darmowych obrotów z wampirem nietoperzem. Jeśli nietoperze pojawią się w zwycięskiej kombinacji mogą pomnożyć wygraną nawet sześciokrotnie.
  • Bonus Michael – przyznaje 20 dodatkowych obrotów, a wygrana mnoży pięciokrotnie.
  • Bonus Sarah – 25 obrotów dodatkowych z funkcją dzikich winorośli. Jeśli dzika winorośl pojawi się na 3 bębnach wówczas symbole zmieniają się losowo.

Trzy ostatnie bonusy: Troy, Michael i Sarah uruchamiają się dopiero po wykonaniu określonej liczby bezpłatnych obrotowych rund.

Maszyna dla cierpliwych

O grze Immortal Romance trzeba wiedzieć jeszcze jedno – jest to gra dla cierpliwych, albowiem wielokrotnie wymaga sporo czasu i pieniędzy zanim zacznie się dziać coś więcej i automat zacznie wyrzucać z siebie pieniądze. Trzeba jednak również mieć świadomość, że czasami (kwestia przypadku) wygrane faktycznie mogą się pojawić i dlatego niepoprawni romantycy hazardu często spędzają właśnie przy tym automacie długie godziny gry.

Czterech głównych bohaterów wyświetla przed oczami gracza motywy nawiązujące do świata wampirów i romansu z nimi – teoretycznie mówimy tu zatem o pożądania i pasji do wielkich wygranych.

Gra jest efektowna, zachęcająca i znalazła już rzesze fanów, którzy potrafią przy niej spędzać naprawdę sporo czasu.

Bonusy do 3000 PLN i 200 FS + 20 spinów bez depozytu