graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Jack and the Beanstalk

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… Kto z nas nie zna bajki o Jasiu i magicznej fasoli? Jack and the Beanstalk jest video slotem opartym na słynnej, angielskiej baśni po raz pierwszy spisanej w XVII wieku. Jednoręki bandyta w połączeniu z bajką dla dzieci? Czemu by nie! Baśniowa grafika nie powinna jednak uśpić Twojej czujności – gra toczy się o prawdziwe pieniądze. Oczywiście możemy wybrać też tryb ‘demo’ i pograć w Jack and the Beanstalk za darmo. Wówczas jednak gra nie będzie tak samo ekscytujaca jak ta za prawdziwe środki. Decyzja o tym w jakim trybie grać należy do Ciebie. Czy warto grać w Jack and the Beanstalk? Jakie opcje bonusowe zawiera automat? Dowiesz się w recenzji nowego produktu od NetEnt. Zapraszamy.

Wróćmy jednak najpierw do początku. Baśń o Jasiu i magicznej fasoli to opowieść o tym, że wysiłki zostają nagrodzone, a biedak może stać się bogaczem. Czy nie o tym mrzymy z każdym zakręconym spinem? W opowieści tytułowy Jaś to syn wdowy. Razem z matką, zdani tylko na siebie i bez stałego źródła dochodu cierpią biedę. W końcu zmuszeni są sprzedać swój dobytek, w tym ostatnią krowę. Jaś idzie ze zwierzęciem na targ i sprzedaje za garść magicznej fasoli. Rozgoryczona matka wyrzuca chłopca za drzwi. Ten jednak nie poddaje się i sadzi ziarna, z których wyrasta gigantyczna fasola sięgająca nieba. Zaintrygowany Jaś wspina się na górę i dociera do podniebnego zamku zamieszkałego przez giganta. Wykrada stamtąd kurę znoszącą złote jajka. Dzięki odwadze i determinacji Jasia on sam i jego matka wiodą dostatnie życie. I to właśnie za sprawą NetEntu piękna, baśniowa opowieść trafia na bębny. Jak wygląda? Czy równie baśniowo? Jeśli chcesz wiedzieć koniecznie czytaj dalej!

jack and the beanstalk

Wygląd slotu i oprawa graficzna

W video slocie Jack and the Beanstalk znajdziemy wszystkie główne postaci z opowieści: małego Jasia o rumianej buzi i potwornego, wzbudzającego przerażenie giganta o dwóch głowach. Obrazu sielanki dopełniają inne, przypadkowe przedmioty widoczne na bębnach: topór do ścinania drzewa, konewka wypełniona wodą i skrzynia (najprawdopodobniej pełna skarbów). Pozostałe symbole to litery w zielonym, jaskrawym kolorze.
Jack and the Beanstalk przeniesie nas do świata baśni, gdzie wszystko jest możliwe, a wiosna trwa wiecznie. W slocie od NetEnt zawsze świeci słońce, trawa jest zielona, a ptaki ćwierkają radośnie. Jest więc tak jak powinno być i gdzie chcielibyśmy się znaleźć. Gra na slocie Jack and Beanstalk to czysty relaks.

Opcje bonusowe w video slocie Jack and the Bean Stalk

Scatter
Scatter to jeden z symboli, które chcemy widzieć jak najczęściej na bębnach. Dlaczego? Dla tych, którzy nie mają dużego doświadczenia w grze na autmatach przypomnę, że Scatter aktywuje darmowe spiny. Scatterem w grze Jack and the Beanstalk jest symbol przedstwiający magiczną skrzynię. W grze NetEnt mamy też szansę na tak zwane re-spiny (dodatkową sesję darmowych spinów). Jeśli na bębnach pojawi się 3 lub więcej symboli Scatter zyskujemy maksymalnie 5 kolejnych darmowych zakręceń.

Funkcja Walking Wild

Wild to symbol, który zastępuje wszystkie inne na bębnach i pozwala trafić wygrane na linii jeśli brakuje nam jakiegoś symbolu. Owszem, zazwyczaj Wild nie działa w przypadku innego symbolu specjalnego i tymi w przypadku Jack and the Beanstalk są klucz i Scatter – skrzynia). Producent gry nie ograniczył się jednak tylko do takiego rozwiazania. Jak wiadomo NetEnt lubi zaskakiwać i tym zrobił to ponownie. W Jack and the Beanstalk Wild nie tylko zastępuje symbole, ale i porusza się na bębnach! Jego pojawienie się oznacza kolejny darmowy spin, lub spinów. Wszystko zalży od tego na którym z bębnów wylądował Wild. Symbol przesuwa się w lewo co skutkuje kolejnym zakręceniem bębnów maszyny. Dzieje się tak dopóki Wild całkowicie nie zniknie z bębnów. To jeszcze nie wszystko! Każda kombinacja, w której skład wchodzi Wild wypłaci wygrane potrójnie! Funkcja Walking Wild moze zostać uruchomiona zarówno w normlanym trybie gry jak i sesji darmowych spinów. Siedzisz? To dobrze, bo mamy dla Ciebie kolejną rewelacyjną wiadomość, która może zwalić z nóg!

Poszukiwanie skarbów

Kogo z nas nie kręci poszukiwanie skarbów? Ręce do góry! W grze Jack and the Beanstalk możemy odblokować ukryte funkcje Wilda. Jak tego dokonać? Musisz trafić symbole klucza na 5 bębnie automatu podczas sesji darmowych spinów. Skomplikowane? Troszeczkę, ale wykonalne!
 Po tym jak zbierzesz 3 symbole klucza każdy nowy symbol Wild zostanie przemieniony w Stacked Wild – worek ze złotymi monetami
 Jeśli zbierzesz 6 symboli klucza każdy nowy symbol Wild zostanie przemieniony w Stacked Wild – 3 złote kury
 Jeśli zbierzez 9 symboli klucza każdy nowy symbol Wild zostanie zamieniony w Expanding Wild (rozciągający się na bębnach symbol Wild) w postaci złotej harfy.
Podczas gdy Stacked Wild pokrywa 2 lub 3 miejsca na bębnach, Expanding Wild mnoży się aż pokryje wszystkie miejsca na bębnach! Pojawienie się każdego z nich podobnie jak w przypadku ‘normlanego’ Wilda wprawia w ruch bębny dopóki Wild nie zniknie z konsoli. Nieźle, prawda?

ZGARNIJ JAKCPOTA W JACK AND BEANSTALK

Dostępny w grze jackpot nie jest progresywny – ogólna pula wynosi 600 tysięcy monet. Oczywiście istnieją teoretyczne szanse na zgarnięcie całości, jednak musimy być realistami. W przypadku nieprogresywnych jackpotów nagrody zazwyczaj wypłacane są po części różnym graczom.

PODSUMOWANIE I OCENA

Jaś i Magiczna Fasola przywołuje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Kto z nas nie lubił tej bajki?! Wyśmienita, trójwymiarowa grafika – dopracowana w każdych szczegółach – sprawia, że chcemy nie tylko grać w jednorękiego bandytę, ale jednocześnie podziwiać to co dzieje się na ekranie!

Dodając do tego uspokajającą, miłą dla ucha muzykę oraz ogromną ilość symboli Wild i darmowych spinów otrzymujemy receptę na udaną rozrywkę. Jack and Beanstalk to slot, który szybko się nie znudzi!

Szczerze mówiąc, NetEnt znów zaskoczył nas czymś nowym i poraz kolejny udowodnij, że można lepiej i więcej. Z czystym sumieniem możemy go polecić zarówno początkującym jak i wprawionym sympatykom gier losowych. Niezależnie czy grasz na niskich stawkach, czy o naprawdę duże pieniądze – Jack and the Beanstalk na pewno przypadnie Ci do gustu. Jeśli nie przeszkadza Ci słodki, sielankowy klimat gry lub wręcz przeciwnie właśnie takiego slotu poszukujesz, Jack and Beanstalk będzie w sam raz! Dołącz do Jasia, pokonaj giganta i przeżyj przygodę życia!

1000 PLN Bonus Powitalny