graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Jack Hammer 2

Gra Jack Hammer 2 to automat pięciobębnowy, w którym jest aż 99 linii wypłat. W porównaniu do Jacka Hammera to zdecydowanie więcej możliwości na duże wygrane. Ponadto Jack Hammer 2 posiada symbole specjalne, funkcję Sticky Wins i Free Spin.

Wśród symboli na bębnach znajdziemy samego Jacka Hammera, jak również jego dziewczynę Pearl, złego Don Crabby i inne postacie znane miłośnikom komisu.

Zagraj na slocie Jack Hammer 2 w tych kasynach:

Graczy na pewno zauroczy udoskonalona grafika, albowiem tłem gry jest most brooklyński.

Wild to symbol specjalny, który w Jacku Hammerze spełnia również role jockera, a zatem zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Free Spin. Free Spin to symbol węgorza i gwarantuje on graczowi darmowe obroty. Jeśli gracz zdobędzie minimum pięć symboli węgorza wówczas nie tylko aktywuje bezpłatne obroty, ale również podwoi zdobyte w nich wygrane. W czasie trwania darmowych obrotów może się również pojawić losowy symbol Wild (zaciśnięta pięść z napisem Wild), który może zastąpić każdy inny symbol (oczywiście z wyjątkiem Free Spin czy Wild), a zatem może również zwiększyć wygraną.

Sticky Win to funkcja, która zostaje uruchomiona gdy gracz trafi przynajmniej trzy symbole scatter. Po włączeniu tej funkcji bębny, na których wypadły wygrane symbole zostają zatrzymana, natomiast pozostałe bębny ponownie zostają wprawione w ruch. Przy funkcji Sticky Win gracz może znacznie powiększyć swoja wygraną.

Jedną z zalet gry Jack Hammer 2 jest to, że gracz może w dowolnej chwili zatrzymywać obroty bębnów, przez co ma większy wpływ na grę i może w większym stopniu decydować o swoich wygranych.