graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

1500 EUR + 150 FS

 

Jungle Spirit: Call of the Wild – slot rodem z dżungli!

Powstał nowy slot od NetEnt: Jungle Spirit: Call of the Wild. Premiera odbyła się 21 marca 2017! Jedno jest pewne! To pierwszy automat online tego producenta gier, rodem z dżungli! Znasz odgłosy zwierząt afrykańskiego safari i wiesz, jakie budzą emocje: głodne, dzikie tygrysy, krokodyle, groźne kobry i potężne słonie i niedźwiedzie! Przygotuj się na podobne doznania podczas gry online na nowym slocie: Jungle Spirit: Call of the Wild. Emocje sięgną zenitu. Ten video slot z 5 bębnami i 3 rzędami daje 243 kombinacje możliwych wygranych. Możliwe kombinacje rosną do 1024, dzięki funkcji dodatkowych darmowych spinów: Free Spin Feature.

Pierwsze wrażenie, jakie robi nowy slot Jungle Spirit: Call of the Wild, jest bardzo korzystne. Genialna grafika, perfekcyjne animacje 3D dzikich zwierząt i drzewiaste tło, idealnie oddają charakter dżungli. Gracz może poczuć dreszczyk emocji z obcowania ze zwierzętami dżungli na własnej skórze. Dodatkową funkcją działającą na korzyść podczas gry, jest możliwość wyboru muzyki w tle, może to być dźwięk intensywnych bębnów lub spokojne odgłosy natury. Współczynnik wypłacalności wynosi 96.47%

Symbole, funkcje bonusowe w Jungle Spirit: Call of the Wild

Symbole w Jungle Spirit: Call of the Wild to głównie dzikie zwierzęta: tygrysy, słonie, niedźwiedzie, kobry i krokodyle, poza tym mniej wartościowe symbole kart. W slocie nie występują symbole Wild. Symbol Scatter to kwiat wodny, który otwiera się, gdy ląduje na bębnie. Scatter uruchamia rundę darmowych spinów: Free Spin Feature.

Funkcje specjalne w Jungle Spirit: Call of the Wild

Nowy slot on NetEnt posiada trzy funkcje specjalne: Symbol Expansion Feature, Butterfly Boost i Free Spins Feature.

Funkcja Symbol Expansion (rozszerzenie symboli) wystąpi, gdy przy ikonie pojawi się motyl. Gdy motyl wypadnie na zwycięskiej kombinacji, symbol rozszerzy się na cały bęben zarówno w głównej grze, jaki i w rundzie darmowych spinów.

Funkcja Butterfly Boost. Ten funkcja pojawia się w trypie przypadkowym podczas gry głównej. Motyle ukażą się wokół ekranu i sprawią, że 1 – 3 symboli, które są w zwycięskiej kombinacji. Symbol rozszerzy się na cały bęben.

Jungle Spirit Call of the Wild

Funkcja Free Spins. Jeżeli gdziekolwiek na bębnach pojawi się od 3 do 5 Symboli Scatter, uaktywni się Funkcja Free Spin, czyli Darmowe Spiny. Gra zmienia się w slot video, o 5 bębnach i 4 rzędach, zwiększając ilość wygrywających kombinacji do 1024. 4 symbole Scatter mnożą Twoją stawkę x 15, a 5 Scatter pomnaża stawkę x 50. Rozpoczynając grę Darmowe Spiny, należy wybrać jedno z 5 zwierząt. Każde wybrane zwierzę daje nam inną ilość darmowych spinów:

– Tygrys: 4 darmowych spinów,
– Słoń: 8 darmowych spinów,
– Niedźwiedź: 12 darmowych spinów,
– Krokodyl: 16 darmowych spinów,
– Kobra: 20 darmowych spinów.

Co ciekawe: jeśli wybierzesz mniejszą ilość darmowych spinów, grasz o większą kasę i odwrotnie. Wybrane zwierzę będzie jedynym symbolem zwierzęcym w grze Darmowe Spiny.

Podsumowanie i opinia o slocie

Jungle Spirit: Call of the Wild to automat online dostępny do gry na komputerze, smartfonie i tablecie. Wersja kasyna mobilnego praktycznie nie różni się od komputerowej.

Podczas gry głównej na slocie, gracz staje przed szansą zdobycia niezłej wygranej, jednak wielkie sumy wygranych padają po uaktywnieniu Funkcji Darmowych Spinów – gry pobocznej.

Podsumowując informacje o Jungle Spirit: Call of the Wild możemy stwierdzić, że jest to gra o dużym potencjale wygranej. Genialna grafika i animacje 3D oraz ciekawe funkcje specjalne, zdecydowanie zachęcają, by ją wypróbować! Po taką szansę należy zgłosić się do najlepszych polskich kasyn online, już od 21 marca 2017 roku.

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.