graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

200% Bonus do 200 EUR

 

Kitty Cabana

Kitty Cabana jest grą online typu “jednoręki bandyta” o pięciu bębnach i 25 stałych liniach wypłat. Jej bohaterami są zabawne, rysunkowe kotki. Gra posiada liczne atrakcyjne bonusy, takie jak “Stacking Wilds” i “Dashing Wilds”. Jej strona wizualna i zasady bardzo przypominają inną produkcję firmy Microgaming, Hound Hotel.

Symbole Specjalne W Kitty Cabana

Pierwszym symbolem specjalnym, i zarazem najwyżej wypłacanym, w Kitty Cabana jest Scatter (kotka-kelnerka z napisem “SCATTER”). Wypłacane jest pojawienie się co najmniej dwóch tych symboli w dowolnym miejscu, a ponadto wylosowanie co najmniej trzech przenosi nas do gry bonusowej “Kitty Cabana Bonus”, w której możemy wygrać darmowe kręcenie z jednym z pięciu specjalnych bonusów. Drugi symbol specjalny to Wild (rezydencja z basenem z napisem “KITTY Cabana” przechodzącym w “WILD”), który zastępuje w zwycięskich kombinacjach wszystkie inne symbole, a oprócz tego jest wypłacany tak, jak zwykłe symbole. Unikatowym bonusem występującym w grze są Dashing Wilds, czyli “nadlatujące” nagle podczas obrotu bębnów symbole Wild, ustawiające się w losowych miejscach.

Pozostałe, zwykłe symbole w grze, w kolejności od najwyżej do najniżej wypłacanych, to: kotka w jaccuzi, kotka na leżaku, kot-barman, kotka z wałkami we włosach, kotka w okularach i koralach, A, K, Q, i J.

kitty cabana gra podstawowa

Wylosowanie trzech lub więcej symboli Scatter, w dowolnych miejscach na bębnach, powoduje przejście do gry bonusowej. Na ekranie pojawia się trzypiętrowy hotel z pięcioma drzwiami do pokoi na każdym piętrze. Mamy do wyboru troje drzwi, po jednych z każdego piętra i możemy tam natrafić na różnego rodzaju bonusy. Na piętrze I kryje się pięć różnych bonusów Wild:

– Super Stacked Wilds – wylosowanie Wilda (symbol z “KITTY Cabana”) na bębnie 2 lub 4 powoduje pojawienie się na tym bębnie 20 kolejno następujących Wildów.kitty cabana
– Expanding Wilds – każdy wylosowany Wild “rozszerza się” na cały bęben.
– Split Wilds – wylosowane Wildy dzielą się na dwie części, skutkując tworzeniem większej liczby kombinacji lub nawet “szóstki”, która jest wypłacana tak jak dwie “piątki”, czyli kombinacje pięciu symboli.
– Wild Reels – całe bębny nr 1 i 5 zmieniają się automatycznie w bębny Wild, działające tak, jak gdyby zawierały same symbole Wild.
– Frozen Wilds – każdy wylosowany Wild zostaje “zamrożony” na bębnie – pozostaje na swoim miejscu przez trzy kolejne kręcenia. Jeśli na jednym bębnie zostaną wylosowane trzy Wildy, tworzą one Wild Reel.
Na piętrze II można wylosować zwiększony mnożnik wygranej, maksymalnie do ×6, lub dodatkową wygraną. Piętro III może natomiast zawierać losową liczbę darmowych obrotów lub dodatkową wygraną. Gdy wybierzemy już drzwi na każdym piętrze, startuje runda darmowych obrotów z wylosowanym mnożnikiem i bonusem.

Podsumowanie Gry

Gra w Kitty Cabana jest wciągająca ze względu na dużą liczbę dostępnych bonusów, które również mogą znacznie podwyższyć wygraną. Do zalet można też zaliczyć efektowną grafikę z animacjami.

100% do 1250 PLN