graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Larry the Leprechaun

Automatów online, w których pojawia się mały złośliwy skrzat z baśni irlandzkich jest od groma. Niewiele jest jednak takich jak video slot wyprodukowany przez Wazdana. Larry the Leprechaun ukazał się w lipcu 2019 roku i już został okrzyknięty automatem roku Wazdana! Co sprawia, że gra ta budzi takie zainteresowanie? Jak się domyślasz chodzi o opcje bonusowe. Zanim jednak przejdziemy do ich opisu, zachęcamy do przeczytania pełnej recenzji automatu.

Trudno o bardziej irlandzki video slot niż Larry the Leprechaun. Po otwarciu gry czeka Cię miła niespodzianka w postaci rewelacyjnych grafik i bardzo przyjemnej ścieżki dźwiękowej –  irlandzkiej muzyki folkowej. Zostajemy przeniesieni do baśniowej krainy, gdzie wiecznie trwa wiosna.

Konsola tego automatu składa się z 4 bębnów i 4 rzędów.  Tło dla gry stanowią drzewa, które oplata bluszcz w intensywnym zielonym kolorze. O jedno z nich opiera się nasz przebiegły leprechaun. Chcesz dowiedzieć się, gdzie ukrył worek pełen złotych monet? Graj na automacie Larry the Leprechaun!

Na bębnach automatu znajdują się elementy bezpośrednio związane z folklorem irlandzkim: zielony kapelusz z koniczynką, elegancka fajka, kufel Guinnessa z pianą na trzy palce. Nie zabrakło też liter alfabetu, bardzo często obecnych w automatach online.

Jednak to, co czyni maszynę Larry the Leprechaun absolutnie wyjątkowym to mechanika gry. Bardzo szybko przekonasz się, że nie jest to slot jak każdy inny. Symbole składające się na wygrywającą kombinację, zostają unieruchomione na bębnach,pozostałe zaś zostaną zamienione na inne wraz z kolejnym spinem. To dość nietypowe rozwiązanie, które nie tylko wnosi nową jakość do samej gry, jak i całej branży. Zdaje się, że nie widzieliśmy jeszcze czegoś takiego w automacie online. Zazwyczaj symbole, które tworzą wygraną po prostu znikają z bębnów, a w ich miejsce spadają kolejne, dając graczowi jeden darmowy spin. Tutaj jest podobnie, z tym, że symbole zostają unieruchomione na bębnach.

Larry the Leprechaun automat gra podstawowa

Kolejną rzeczą, która różni Larry the Leprechaun od innych automatów online, jest kolekcjonowanie symboli, które pojawiają się w liczniku na górze. Co prawda rozwiązanie to pojawiało się już w innych automatach, od niedawna widzimy je w video slotach Wazdana. Podobne zauważyliśmy w Relic Hunters and The Book of Faith. W Larrym zbieramy srebrne i złote monety, które trafiają do worka i obdarzają nas opcjami bonusowymi. To dopiero wstęp do opisu mechaniki gry w Larry the Leprechaun. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do dalszej lektury!

Opcje bonusowe w grze Larry the Leprechaun

Wygrane w automacie Larry the Leprechaun nie są tworzone poprzez wylosowanie według linii. Co zatem należy zrobić? Wystarczy wylosować 8 takich samych symboli w spinie i bez znaczenia jest ich pozycja na bębnach. Symbole nie muszą leżeć koło siebie i tworzyć tak zwane klastry.

Wspominaliśmy już o tym, co się dzieje, kiedy gracz trafi wygraną. Symbole, które złożyły się na nią, zostaną zablokowane na bębnach. Pozostałe natomiast zostaną zastąpione przez kolejne, które zostaną wylosowane. Dzięki temu zyskujesz jakby jeden darmowy re-spin. Co dzieje się dalej? Gra oferuje Ci atrakcyjne opcje bonusowe. Oto one:

Leprechaun Bonus Spins

W grze hazardowej od Wazdana zbieramy elementy. Złote monety wylosowane na bębnach (ale nie wchodzące w skład wygranej) pojawiają się na tablicy po prawej stronie. Wydaje się, że kiedy zapełnisz wszystkie pola monetami, otrzymasz długo wyczekiwaną nagrodę. Niestety, nie tak szybko! Bonus zostaje aktywowany dopiero, kiedy po zapełnieniu tablicy zgarniesz jeszcze 5 monet. Wówczas otrzymujesz 16 darmowych zakręceń z symbolami Wild, które przylepiają się do bębnów.

Free Spins Bonus

Larry zbiera również srebrne monety. Te wylosowane na bębnach pojawiają się także na tablicy, tym razem z lewej strony konsoli. Zapełnienie jej i wylosowanie kolejnych 5 srebrnych monet zapewni Ci 16 darmowych spinów. W sesji tej nie pojawi się jednak symbol przedstawiający woreczek na monety, czy srebrną i złotą monetę.

Magic Sack Bonus

Kiedy wylosujesz na bębnach symbol z woreczkiem pieniędzy, nie tylko zabiera on monety z tablicy, co sam pojawia się w liczniku (trzeciej tablicy widocznej po lewej stronie konsoli). Wypełnienie jej takimi samymi symbolami sprawi, że zostanie aktywowany kolejny bonus. Otrzymasz wówczas 8 spinów, w których 4 niskopłatne symbole zostaną zamienione w symbole Wild.

Larry the LeprechaunPonadto, każdy pojawiający się w sesji symbol woreczka z pieniędzmi będzie funkcjonował w grze także jako symbol Wild. Wyobraź sobie teraz, jak wysokie wygrane można uzyskać w takiej sesji gry!

Jeśli zakręciłeś kilka spinów na automacie Larry, the Leprechaun wiesz już, że nie tylko zbieramy monety, ale zdarza się, że znikają one z tablicy. O co w tym chodzi? Pojawienie się symbolu woreczka z pieniędzmi, sprawi, że z tablicy zniknie od 2-5 monet. Jest to forma ograniczania bonusu, nie mogłoby być przecież tak łatwo!

Pisząc o video slocie Wazdana, nie możemy nie wspomnieć o opcjach ustawień, które dostępne są tylko w grach tego dewelopera. Mowa o ustawieniach zmienności w automacie, czy opcji, która umożliwia Ci wybór tego, jak długo będzie trwał spin (dostępne są trzy warianty).

Podsumowanie i opinia

Larry the Leprechaun to rzeczywiście jedna z najlepszych gier Wazdana do tej pory i słusznie nosi miano Gry Roku tego producenta. Maszyna zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Z drugiej strony zauważalna jest pewna ewolucja w grach Wazdana: ich produkty stały się jeszcze lepsze. Widać to nie tylko po grafice i animacjach, co angażujących gracza opcjach bonusowych. Wazdan podąża za najnowszymi trendami i rozwija się błyskawicznie.

Z drugiej strony jest to gra hazardowa, która oferuje wysokie szanse na wygraną. RTP tego automatu wynosi 96.47%. Biorąc pod uwagę ilość bonusów i samą mechanikę, Larry the Leprechaun wydaje się wymarzonym automatem do gry.

Absolutnie nie nazwalibyśmy go grą, która sposoba się tylko wielbicielom celtyckich legend. Larry the Leprechaun to szalenie wciągająca i interesująca maszyna hazardowa, która powinna przypaść do gustu wszystkim.

No bo jak można nie lubić tego tego sympatycznego, choć czasem złośliwego skrzta, który z nudów czyta księgi i rzuca złotą monetą?

AŻ DO 1500 PLN BONUSU+300 SPINÓW BOOK OF DEAD

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.