graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

AŻ DO 1500 PLN BONUSU+300 SPINÓW BOOK OF DEAD

 

Los Muertos

Ciesz się mroczną i unikalną atmosferą meksykańskiego święta z Los Metros nowym slotem od Wazdan. Też nie możesz się doczekać?

Los Mertos, wydawać by się mogło, że video automat nadaje sie do gry tylko podczas Halloween. Nic bardziej mylnego! Chcielibyśmy jak najszybciej wyprowadzić Cię z tego błędu i przedstawić jak najwięcej informacji na temat automatu do gry Los Meurtos.

Wygląd i oprawa graficzna

Jeśli chodzi o wygląd samej maszyny hazardowej do gry online nie wiemy za wiele. Pierwsze grafiki zaprezentowane przez Wazdana wyglądaja bardzo obiecująco: intrygują do tego stopnia, że odliczamy dni do premiery gry. Wiemy, że na bębnach pojawią się cukrowe czaszki, jakże typowe dla meksykańskiego święta, el Dia de los Muertos (Dnia Zmarłych). Nie zabraknie też klasycznych slotowych literek w różnych kolorach. Swoją droga dziwimy się dlaczego niektórzy producenci video slotów nadal umiesczaja je na bębnach. Widocznie zależy im na utrzymaniu nieco klasycznego stylu.

Opcje bonusowe w grze Los Mertos

Wazdan zdradził nieco informacji na temat opcji bonusowych i symboli specjalnych, które pojawią się w Los Muertos. Na bebnach automatu zawitają colossals, czyli symbole, które pokrywają więcej niż jedno miejsce na bębnach. Zazwyczaj mają one format 2×2 lub 3×3, 1 x 3. Po raz pierwszy symboli colossals użyto chyba w video automacie Netentu: Spinata Grande. Zauważalne jest więc oczywiste podoboeństwo pomiędzy grami: obie inspirowane były kulturą meksykańsą i jej obrzedowością. Podczas gdy Spinata Grande traktuje o zabawie w spinatę, która ma miejscep podczas świąt bożego narodzenia i urodzin, Los Mertos odwoluje się do bardzo starego święta.

Żeby było jeszcze ciekawiej przwidujemy pojawienie sie symboli Wild i Scattera. Wiemy, że Los Mertos będzie oferował darmowe spiny, więc obecność symbolu Scattera jest konieczna. Będzie tam tez prawdodpobnie symbol Wild, gdyż większość gier Wazdana je zawiera.
Śmiemy twierdzić, że w Los Mertos pojawi się interesująca, unikalna gra bonusowa. Jest to jeden z cech charakterystycznych gier Wazdana, majacych odrózniać je od innych produkcji na rynku.

Co jeszcze? Spodziewać możemy się funkcji dostępnych TYLKO w automatach do gry online Wazdana. Jakie to funkcje i czy rzeczywiście warto o nich wpsominać? Wazdan jest świadomy, że konkurencja na rynku jest wielka. Dlatego tak bardzo ważne jest, by pośród tysiaca gier online tworzyć takie, które będą się wyróżniały. Tak właśnie powstały Special Wazdan Features (funkcje specjalne dostępne tylko w grach Wazdana). Należą do nich: elektrooszczędność, unikalna funkcja ryzyko (inna w każdej grze), możliwość regulowania zmienności w video slocie, czy tryb podwójnego ekranu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat specifiki samych gier Wazdana zachęcamy do przejścia na stronę dostawcy płatności pod linkiem.

Jeśli chodzi zaś o same opcje bonusowe, które będą dostępne w video automacie Los Muertos, tutaj musimy zdac się na nasza intuicję i dać pole wyobraźni. Wazdan nie ujawnia zbyt wiele informacji o tym jak będzie wyglądała sama gra. Biorąc pod uwagę, że ra łączy w sobie elementy meksykańskiego folkloru i jednoczesnie ma nieco straszyć, wnioskujemy, że w grze bonusowej pojawi się cmentarz z nagrobkami. Prawdopodobnie będziemy musieli wybrać jeden z nich. W zalezności od tego, czy wybór będzie trafny dla gracza, na płycie nagrobnej zapłoną świece i pojawi się ofiara dla zmarłego (jeden ze zwyczajów podczas Dia de los Muertos). Spowoduje to pojawienie się ducha pięknej, zmarłej przedwcześnie meksykanki. Jeśli zaś wybór będzie chybiony, przywołany duch nie zjawi się, a gra bonusowa zakończy się. Być może to nieco trywialna wizja tego jak mogłaby wyglądać gra bonusowa w Los Mertos, biorąc pod uwage sam charakter święta jest ona wysoce prawdopodobna.

El dia de los mertos – historia i zwyczaje

Dlaczego poświęcamy tutaj miejsce na paragraf związany ze zwyczajami podczas meksykańskiego święta zmarłych? Żeby zrozumieć, co prawdopodobnie pojawi się w grze Wazdana i dać Ci historyczno-kulturowy kontekts. Nie martw się: będzie krótko i na temat.

Podczas Dia de Los Muertos meksykańczycy budują w swoich domach ołtarzyki, na których gromadzi się dary dla zmarłego. Ma to na celu upamiętnienie zmarłego i oddanie mu czci. Tradycja święta zmarłych jest silnie zakorzeniona w Meksyku i obchodzona jest w całym kraju, zwłaszcza w jego części środkowej i na południu. Odwiedza się też groby zmarłych i przynosi im dary w postaci smakołyków w cukru w kształcie czaszki, ulubione napoje i posiłki, którymi delektował się zmarły za życia oraz bukiet zółtych nagietek. Dary te maja na celu uszcześliwienie zmarłego i zapewnienie mu spokoju ducha. Prawdopodobnie któreś z tych elemntów zobaczymy też na bębnach Los Mertos, lub w samej grze bonusowej.

Los Mertos zapowiada się ciekawie. Kolorowe, atrakcyjne grafiki i unikalna gra bonusowa to cechy charakterystyczne tego video slotu. Reszty dowiemy się po jego premierze. Na to musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów