graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Machine Gun Unicorn

Był rok 2015 , kiedy Machine Gun Unicorn automat wyprodukowany przez Genesis Gaming podpił serca graczy z całego swiata. Maszyna hazardowa była i nadal jest) tak dobra, że gracze wciąż do niej wracają pomimo upływu 4 lat. Video slot zdobył również uznanie na międzynarodowej konferencji branżowej ICE w Londynie w kategorii Game to Watch. Poniżej przedstawiamy recenzję tego automatu do gry, z której bardzo szybko się dowiesz dlaczego gra okazała się tak dobra.

Wygląd i oprawa graficzna

Wyobraź sobie, że w innym wymiarze w świecie położonym w innej galaktyce żyją sobie kolorowe jednorożce. Spędzają czas na zabawie i jedzeniu trawy na łące. Pewnego dnia ten idylliczny spokój został zaburzony, a w ich świecie pojawiły się żądne krwi zombie. Piękne łagodne stworzenia przemieniły się w zawziętych obróńców swoj ojczyzny. Chwyciły za topory i inne rolnicze narzędzia, by walczyć z potworami z innego wymiaru. Jednak krwawych zombie przybywało coraz więcej i jednorożce nie miały już dłużej siły, by odpierać atak. Kiedy myslały, że wszystko już stracone, w ich szeregach stanął Machine Gun Unicorn – jednorożec z bronią maszynową zamiast rogu. Łatwość z jaką zabijał zombiaki pozwoliła im opanować inwazję i uratować krainę! Masz okazję stać się częścią tej walki, krecąc spiny na automacie Mashine Gun Unicorn od Genesis. Do dzieła!

Machine gun unicorn gra podstawowa
Jak wygląda ten automat? Pomimo upływu lat nie odnosi się wrażenia, że automat wygląda przestarzale. Dominują neonowe, żywe kolory. Na 5 bębnach automatu widzimy słodkie jednorożce w bojowych postawie, dzierżące topór lub zakrwawioną pałkę, oraz słoiki z głową zombie. Podczas gry oczekujemy jednak pojawienia się najważniejszego symbolu – jednorożca ze złotą grzywą i bronią maszynową zamiast rogu. Aktywuje on specjalne features w grze, ale o tym opowiemy poniżej.

Mashine Gun Unicorn to automat do gry o klasycznej budowie: 3×5. Tło dla bębnów stanowi Kraina Jednorożców: drzew o dziwnych, zwisających liściach w neonowo zielonym kolorze. Niebo ma tu odcień różowy, a na linii horyzontu widzimy fioletowe góry.

Opcje bonusowe

Jak już wspominaliśmy Machine Gun Unicorn to maszyna o mechanice bardzo zbliżonej do klasycznej. W automacie znajduje się tylko 10 linii płatnych. Wygrane wypłacane są w kierunku od lewej do prawej. Tak jak w przypadku innych gier, wypłacana jest najwyższa wygrana na linii.
Najwiekszą i zarazem główną atrakcją jeśli chodzi o opcje bonusowe w grze Machine Gun Unicorn jest symbol Wild w postaci słynnego jednorożca. Pojawia się on tylko na bębnie numer 3 i aktywuje opcje bonusową zwaną Symbol Bombs. Na czym ona polega?

Kiedy symbol z jednorcem wyląduje na bębnie, wszystkie symbole z przedstawieniem głowy zombie eksplodują. Gra naliczy wygraną za każdą eksplodującą głowę. Im więcej głów, tym wyższa wygrana. Jeśli na bebnach nie znajdzie się ani jedna głowa zombiaka, wówczas system naliczy nagrodę specjalną. Wszystkie wygrane mnożone są przez całkowitą stawkę. Dla przykładu 14 eksplodujących głów zombie to aż 105 monet.

Jak można było się spodziewać, we wszystkich grach o bitwach, także i w Machine Gun Unicorn mamy dwie strony: symbole przedstawiające jednorożce i kwiożercze zombie. Te ostatnie to zazwyczaj symbole, których intuicyjnie unikamy, gdyż zazwyczaj stawiamy się po stronie obrońców. To błąd, gdyż jeśli symbole te pojawią się wraz z jednorożcem na trzecim bębnie, zdobywamy wygraną.

Mechanizm ten bardzo nam się podoba i rzeczywiście może generować on pewne wygrane. Biorąc pod uwagę jednak fakt, że jest to jedyny feature dostępny w grze, sytaucja ulega nieco zmianie. Możemy szczerze powiedzieć, że Mashine Gun Unicorn nie jest grą, która ma najwyższe RTP. Jednak odebranie symboli Scatterów zmniejsza pewne prawdopodobieństwo wygranej i to znacznie. Jednak im więcej opcji bonusowych dostępnych w grze, tym lepiej.

Inne, podobne automaty

Spodobał Ci się automat Mashine Gun Unicorn? To teraz zaprezentujemy Ci inne, podobne gry slotowe.

Unicorns

Ten video slot to absolutne przeciwieństwo Mashine Gun Unicorn, słodki taki, że aż mdły. Podczas gdy w automacie o Genesis słyszymy hardrockowe kawałki, w Unicorns leci słodka, irlandzka muzyka. Również kolory, które wybrano podczas tworzenia tego video slotu nawiązują do słodkich kucyków pony: dominuje róż i zieleń w neonowym kolorze. Na bębnach pojawia się symbol tęczy i nie ma ona niczego wspólnego ze wsparciem dla mniejszości seksualnych.

Jednorożce, które mamy okazję obserwować w maszynie Unicorns to przesłodkie stworzenia. Gra ta ma też sporo do zaoferowania jeśli chodzi o opcje bonusowe. Gracz może aktywować darmowe spiny, gre bonusową, czy zdobyć wygrane poprzez wylosowanie symbolu Wild na bębnach. Gra ta ma praktycznie wszystko to, co lubimy w video automatach. Pozostaje jeszcze kwestia gustu i to, czy lubisz maszyny hazardowe w takim klimacie.

Royal Unicorn

To klasyczna gra stworzona przez Amatic. Nie spodziewaj się, wspaniałych grafik, ani nowoczesnych animacji. Ta gra jest po prostu stara, ale nie oznacza to, że nie przyniesie Ci satysfakcji, czy rozrywki. Maszyna ta ma jedną wielką zaletę – grę bousową, w której losuje się jeden symbol, który zastąpi cztery symbole nisko płatne: księżniczkę, koronę, kwiat i zamek. Dzięki temu wkrótce na bębnach pojawią się takie same symbole, co naturalnie zwiększa szanse na wygraną.

Do tego mamy jeszcze symbole Wild z przedstawieniem jednorożca, które zastępują wszystkie inne symbole w grze. Mimo iż graficznie gra jets całkiem prosta, pod względem opcjo bonusowych oferuje wiele.

Ocena i podsumowanie

Mashine Gun Unicorn to maszyna hazardowa, która zachwyca pomysłem na grę, grafikami i animacjami. Nie można powiedzieć, że opcja bonusowa dostępna w grze jest byle jaka, również urzeka oryginalnością i świetnie oddaje temat gry. Wielka szkoda jednak, że Netent ograniczył opcje bonusowe w grze do tylko jednej i tym samym znacznie zmniejszył prawdopodobieństwo trafienia wygranej. Nie oznacza to, że wygrane te nie padają. RTP, czyli zwrot dla gracza na tym automacie wynosi 97,19%, czyli mieści się w przedziale typowym dla wszystkich gier NetEntu.

Pakiet do 6000 PLN + 500 darmowych obrotów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!