graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Marvelous Mr Green

pan green kasyno

Gra video zaprojektowana przez firmę Net Entertainment na specjalne życzenie kasyna Mr Green. Na pięciu bębnach po trzy rzędy znajdziemy 20 linii wypłat, darmowe spiny, symbole Wild i Scatter oraz Multipliera, który pomnoży nasza wygraną.

Zasady Gry Marvelous Mr Green

Automat do gry Marvelous Mr Green, czyli Wspaniały pan Green daje nam możliwość regulowania zarówno ilości linii wypłat, które obstawiamy, jak i wartości stawki. Zwycięstwo w grze zapewnia nam trafienie identycznych symboli na obstawionych liniach wypłat.

Przed każdym obrotem a także w czasie trwania głównej gry automat typuje dla nas mnożnik od 1 do 5, który pozwala na zwielokrotnienie wysokości wygranej.

Symbol Wild pojawia się w grze losowo i zastępuje dowolny symbol w grze z wyjątkiem Scatter. Jeżeli trafimy przynajmniej dwa Scatery, nasza wygrana zostanie dodatkowo pomnożona:

2 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x2
3 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x4
4 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x25
5 Scaterrów: pomnożenie wygranej kwoty x100

Dodatkowo, pojawieniu się 3 Scatterów jednocześnie towarzyszy wygrana w postaci serii darmowych spinów. Wysokość stawki w tej rundzie równa jest stawce z rundy, w której aktywowaliśmy darmowe obroty.

Stawki W Grze Marvelous Mr Green

Jak już pisaliśmy, na tym slocie obstawimy do 20 linii wypłat. Do dyspozycji mamy 6 kwot zakładów, od 0,01 do 0,5 oraz 10 poziomów, czyli ilości żetonów na każdej linii wypłat. Jeżeli pomnożymy poziom stawki przez wartość pojedynczego żetonu, otrzymamy wysokość stawki dla jednej linii wypłat. Całkowitą wysokość stawki w grze uzyskamy mnożąc wybraną ilość linii wypłat przez wartość żetonów oraz ich ilość na każdej z linii.

Stawka minimalna: poziom stawki 1 x 01 linia wypłat x wartość żetonu 0,01 = 0,01
Stawka maksymalna: poziom stawki 10 x 20 linii wypłat x wartość żetonu € 0,50 = € 100

The Marvellous mr green automat

Podsumowanie Gry

Marvelous Mr Green to klasyczny slot Net Entertainment. Nie ma tu w zasadzie niczego, czego byśmy nie znali z pozostałych gier hazardowych tego szwedzkiego producenta. Nie znaczy to jednak, że możemy sobie darować granie na tym automacie. Bynajmniej. Marvelous Mr Green to gra online, którą każdy prawdziwy fan Netentowskich slotów powinien znać i wypróbować samemu.