graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

AŻ DO 1500 PLN BONUSU+300 SPINÓW BOOK OF DEAD

 

Mayan Ritual – Wykonaj rytuał Majów i zdobądź wielkie wygrane!

Mayan Ritual – automat do gry online, który zapowiedział Wazdan w swoich projektach na przyszłość prezentuje się bardzo odbrze i sprawia, że nie możemy doczekać się premiery. Trzeba to głośno powiedzieć: Maszyny hazardowe Wazdana wygladają coraz lepiej, a Mayan Ritual automat prezentuje się imponująco!

Narazie widzieliśmy podgląd grafik, nie znamy nawet jeszcze daty premiery, ale mamy nadzieję, że nastąpi ona jak najszybciej, by przekonać się czy projekt doścignął ideału…

Bogowie z przeszłości powracają do życia i pragną, byś wykonał dla nich rytuał Majów! Automat do gry Mayan Ritual zabierze Cię w ienzapomnianą podróż do świata Majów!

Dzięki przychylności bogów będziesz mógł skorzystać z mocy natury i czerpać bogactwo, w tym wysokie wygrane dzięki opcjom bonusowym dostępnym w tym automacie. Rytuał nie będzie wolny od poświęcenia i krwi, ale może warto…

Majowie przeszli do historii jako lud, który wznosił piramidy, zdobywał imponujące osiągnięcia w wyliczaniu czasu i astronomii, a jednocześnie oddawał cześć swoim bogom w niezwykle krwawy i bezwzględny dla jednostki sposób.

Ofiara bowiem poświęcała swoje życie na rzecz dobra ogółu. Gorąca krew miała zaspokoić głód i gniew bogów, którzy nieustannie zagrażali społeczności ludzkiej. Przebłagani bogowie zsyłali na ziemię deszcz i urodzaj, który pozwalał ludziom przeżyc kolejny rok.

Brzmi potwornie? A jednak tak było. Zdecydowanie wolimy bardziej ‘okiełznaną’ wizję Majów, tubylców z dźungli i piramidami pełnymi skarbów. I raczej taki obraz Majów przedstawił nam również Wazdan w nowym automacie Mayan Ritual…

Wygląd i oprawa graficzna Mayan Ritual

Mayan Ritual tłoMayan Ritual automat będzie raczej ułagodzoną wersją dzikiego plemienia i jego wierzeń. Podobnych automatów w ostatnich czasach powstało sporo. Wymienić możemy chociażby Gonzo’s Quest, choć ten do nowszych już nie należy.

Szybki rzut oka na to, co przedstawił Wazdan na swojej stronie internetowej pozwala nam oszacować, że grafiki będą robiły wrażenie.Kolorowe, egzotyczne rysunki przedstawiające starożytnych bogów to jedyne czym dysponujemy na chwilę obecną.

Jednak wystarczą, by powziąć przypuszczenie o jakości gry.

A te, jak już pisaliśmy wyżej wyglądają wyśmienicie. Automat z pewnością będzie dostępny na komputerze stacjonarnym, jak i wszystkich urządzeniach przenośnych.

Wazdan zawsze dba o to, by ich gry były również w pełni kompatybilne również w kasynie mobilnym. Czekamy również na ciekawe, inspirujące animacje 3D w grze i mamy nadzieje, że Mayan Ritual pobije inne maszyny hazardowe do gry online!

Opcje bonusowe w Mayan Ritual

Czy to nie za wcześnie, by pokusić się o to jak będą wyglądały opcje bonusowe w Mayan Ritual? Postanowiliśmy jednak spróbować. Wazdan znany jest z unique Gamble Feature, opcji pozwalających podjąć ryzyko i podwoić każdą wygraną.

Podczas gdy, Novomatic ogranicza się do losowania karty z talii i pozwala graczowi na wybranie koloru, Wazdan stara się by dla każdej z gier stworyć unikalną opcję pozwalającą na mnożenie wygranych. Dzięki temu opcja Gamble jest ciekawa sama w sobie.

Jak myślicie czym zaskoczy nas Wazdan tym razem? Czy będziemy musieli poderżnąć gardło jakiejś przypadkowej duszyczce i wyprawić ją na tamten świat? Nie, nie bylibyśmy tak drastyczni. Z graik wynika, że gra na automacie Mayan Ritual ma być raczej przyjemna, niż przerażająca. Dlatego raczej nie spodziewamy się drastycznych scen.

Grafiki wyglądają kolorowo i sympatycznie, choć jednocześnie tajemniczo. Być może bdziemy musieli wybrać bóstwo, któremu złożymy rytual. W zależności od tego, kogo wybierzemy okaże się, czy mieliśmy szczęście i wskazany przez nas bóg jest łaskawy, czy może kipi gniewem i chce nas ukarać.

Jeśli mamy pecha gra po prostu zakończy się i powrócimy do jej normalnego trybu.mayan ritual desktop i mobilna

Oprócz unikalnej gry bonusowej w Mayan Ritual czekają na nas darmowe spiny. Jest to informacja oficjalna, potwierdzona przez Wazdana. Wielbiciele darmowych zakręceń mogą więc zacierać ręce z radości.

Oprócz tego w automacie Mayan Ritual pojawią się symbole specjalne takie jak Wild. Przypomnijmy, że Wild działa jak Joker w grze w karty: zastąpi każdy symbol i pozwoli Ci na uzyskanie wygranej, o ile czegoś brakuje.

Podsumowanie i ocena

Choć nie mamy wielu informacji, czyli podstaw, by już na tym etapie osądzać automat Mayan Ritual, gra wzbudziła w nas wielki entuzjazm. Zapowiada się bardzo dobrze, przynajmniej pod względem wizualnym. Mayan Ritual automat to żywy dowód na to, że Wazdan zrobił kolejny krok w swojej karierze. Nie tylko otworzył biuro na Malcie, stolicy igamingu (branża zajmująca się kasynami online), ale wydaje coraz więcej maszyn hazardowych online. Nie chodzi nawet o ilość gier, które ukazują się rocznie, lecz jakość, a ta zdecydowanie się poprawiła jeśli chodzi o automaty Wazdana.

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!