graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Neon Staxx

Automat do gry ze stajni Net Ent o nazwie Neon Staxx oczarowuje nas połączeniem glam rockowych jaskrawych kolorów z grafiką i dźwiękiem rodem z lat 80-tych.

Symbole W Grze

Tradycyjnie w automatach Net Entertainment znajdziemy symbol Wild, który zastąpi nam każdy inny symbol w grze, poza Scatterem. Oprócz tego jako Super Stacked trafimy takie symbole jak: lew, orzeł, niedźwiedź, kobra.

Ekran w pięciobębnowej grze Neon Staxx pochylony jest lekko do tyłu, co przywodzi na myśl klasyczne video automaty Arkanoid czy Mortal Kombat, znane nam dobrze z salonów gier. Jeśli dodamy do stronę dźwiękową w stylu Alphaville i Papa Dance, otrzymamy całkiem niezłą retro maszynę do gry.

Co ważne, zamiast spotykanych w większości slotów 3 rzędów symboli, w grze Neon Staxx trafimy na 4 rzędy.

Funkcja Super Staxx

Jeżeli graliście już we wcześniejszą grę NetEnt, slot o nazwie Dracula, wiecie pewnie, że producent lubi obdarowywać swoich fanów ekstra bonusami w grze. Podobnie jak w Draculi, w Neon Staxx znajdziemy specjalny dodatek – Super Staxx.

Super Staxx pojawia się losowo na którymkolwiek z walców. Gdy już aktywujemy tę funkcję, cały bęben zapełnia się tym samym symbolem, co oczywiście podwyższa naszą wygraną. Co lepsze, możliwe jest aktywowanie funkcji Super Staxx na kilku bębnach jednocześnie.

neon staxx net ent

Free Spiny W Neon Staxx

W grze mamy możliwość trafienia od 10 do 20 darmowych obrotów, zależnie od tego, ile Scatterów pojawi się jednocześnie na walcach. Przed każdą rundą spinów zostanie dla nas losowo wybrany symbol Super Stacked, który później pojawi się w czasie serii obrotów wpływając na wysokość wygranej.

Podsumowanie Gry

Najnowszy slot NetEnta na pewno nie rozczaruje starych wyjadaczy automatów do gry. Mamy tu wszystko, czego każdy gracz potrzebuje: symbole specjalne, bonusy, darmowe obroty a do tego jeszcze Super Staxx, która pomnoży naszą wygraną. Do tego sama stylistyka gry, która zabiera nas wspomnieniami do starych dobrych czasów, kiedy z kolegami pędziliśmy po lekcjach do salonu gier, żeby zagrać na ulubionych video automatach. Z całym przekonaniem polecamy Neon Staxx!

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów