graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

 

Nitro Circus

Wydawać by się mogło, że gra na maszynie hazardowej sama w sobie daje tyle adrenaliny, że nie można wtłoczyć jej już więcej. Yggdrasil jednak pokazał, że można jeszcze bardziej podkręcić emocje! Z widowiska, w którym motocykliści skaczą na swoich krosach, Yggdrasil uczynił ekscytujący video slot. Mamy tu wszystko: rozemocjonowane tłumy widzów, ryzykowne wyczyny motocyklistów, brawurę i ostrą jazdę na złamanie karku, wspaniałą grafikę i pozim adrenaliny sięgający niebios, oto co czeka Cię w automacie do gry online Nitro Circus. Jesteś gotowy? To wsiadaj na motocykl!

Wygląd i oprawa graficzna

Yggdrasil wie jak rozpieścić swoich graczy. Każda gra tego producenta to unikalny produkt. Tym razem zainspirowano się wyczynami kaskaderów i fanami sportów ekstremalnych. Emocje, które towarzyszą nam kiedy obserwujemy ryzykowne skoki na motorach są sprzeczne. Z jednej strony obawiamy się o zdrowie i życie kaskaderów prezentujących swoje umiejętności, w jednej chwili czujemy podziw i nie możemy oderwać wzroku, za chwilę zamykamy je z obawą przed ujrzeniem najgorszego. Widowiska o takim charakterze to dobry pomysł na grę. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że spodobają się męskiej publiczności. Poza tym, w końcu gra na automatach również niesie ze sobą ryzyko.

Video slot od Yggdrasil jest bardzo kolorowy i w rewelacyjny sposób oddaje atmosferę, jaka musi panować na widowni. Bębny tego automatu są jakby przejrzyste, to jest właściwie ich nie ma. Rozpoznajemy je dzięki ułożeniu symboli. W tle natomiast mamy znakomity widok na scenę i znajdującą się po środku rampę, po której skaczą motocykliści. Jest to sport wyczynowy. Mały błąd może kosztować utrate zdrowia lub życie i właśnie to sprawia, że emocje siegają tu zenitu…
nitro circus baner rs

Jakie symbole pojawiają się w maszynie hazardowej Nitro Circus? Są tam symbole przedstawiające gwiazdy tego ryzykownego sportu, kaski z logo sponsorów, litery alfabetu, symbole Wild i kilka innych, które trudno nam zidentyfikować. Tworzą one kombinacje wygranych w oparciu o przebiegajace przez bebny linie wygrywające. Aby symbole utworzyły linię, konieczne jest by pojawiły się na niej conajmniej 3 z nich. Gra wypłaca od lewej do prawej. Naturalnie mamy w tej grze również unikalne opcje bonusowe, o czym poniżej.

Opcje bonusowe

Nitro Blast Mini Game

W celu aktywowania tej opcji bonusowej, na bębnach muszą pojawić się 2 symbole Nitro Bomb w grze podstawowej. W mini grze gracz jest obdarowany od 1 do 5 bombami, które generują następujące wygrane:

  • Tryb Free Spins z liczbą spinów od 10 do 30.
  • Dodanie 1 pojazdu do kolekcji gracza: może nim być: Reclcling Sofa chair, Rocking Horse, Mini Car lub Bath Tub.
  • Nitro Wild – po powrocie do normlanego trybu gry symbole Nitro Bomb eksplodują na bębnach, obdarzajac gracza umiejscowionymi losowo symbolami Wild.
  • Mnożnik darmowych spinów – Możliwość pomnożenia liczby darmowych spinów x1.
  • Extra Free Spins – dodanie darmowych spinów ekstra w liczbie +1,+2,+3. Opcja dostępna tylko podczas sesji darmowych zakręceń.

Nitro Free Spins

Wylosuj 3 lub więcej symboli Nitro Bomb w trybie podstawowym gry, by uruchomić opcję Nitro Free Spins. Runda zakręceń rozpoczyna się z mnożnikiem wygranych x2 i może zostać zwiększona podczas Nitro Blast Mini Game. Mnożnik wygranych jest przyznawany na zakończenie sesji. Ilośc spinów jest przyznawana jak następuje:

5 Nitro Bombs = 30 darmowych spinów
4 Nitro Bombs = 20 darmowych spinów
3 Nitro Bombs = 10 darmowych spinów

Darmowe spiny są rozgrywane ze stawką jaka miała miejsce podczas aktywacji feature. Całe szczęście, że spiny mogą zostać reaktywowane!

Vehicle Collection (kolekcja pojazdów w grze Nitro Circus)

Zbierz 5 takich samych pojazdów, by aktywować grę bonusową Nitro Jump. Każdy nowy gracz otrzymuje na start pojazd zwany: Rocking Horse. Każdy z pojazdów ma swoje właściwości i korzyści z używania go. Opcje te zostały wymienione poniżej. Pamietaj, że im lepsze triki, tym więcej monet zdobywa gracz od sędziów podczas wykonania pierwszych trzech skoków. Im większy pojazd, tym więcej gadżetów-opcji zdobywa gracz. Im więcej tego typu nagród, tym wyższy mnoznik wygrnaych podczas finałowego skoku. Gotowy na więcej szczegółów? Oto jak plasuje się punktacja w zalezności od użytego pojazdu w grze:

Właściwości / Pojazd Batch Tub Reclining Sofa Mini Car Rocking Horse
Trik 3/5 2/5 2/5 5/5
Rozmiar 2/5 5/5 3/5 4/5
Doładowanie 5/5 3/5 5/5 1/5

Nitro Jump Bonus Game

Jeżeli zbierzesz 5 pojazdów, lub na bębnach pojawią się wszystkie litery słowa ‘Nitro’ w jednym spinie, wówczas aktywowana zostanie opcja bonusowa Nitro Jump. W prtzypadku, gdy opcja jest aktywowana za pomocą liter NITRO, gracz może wybrać spośród pojazdów takich jak:

Pojazd: FMX BMX Scooter
Trik 1/5 2/5 4/5
Rozmiar 2/5 2/5 1/5
Doładowanie 3/5 2/5 1/5

Gra bonusowa Nitro Jump składa się również z 3 rozgrzewających skoków + 1 skoku finałowego. Rozgrzewka jest oceniana przez sędziów i oceniana w skali 5-300 monet w postaci nagrody, w zależności od właściwości, jakie posiada pojazd (głównie Triki). Gracz może również zebrać od 0-6 opcji-features w 3 skokach rozgrzewki. Oto one:

  • Nagrodę w postaci 25 monet
  • Przyśpieszenie szybkości w skoku finałowym
  • Mnożnik wygranych w skoku finałowym
  • Pojazdy

Po zakończeniu 3 skoków z rozgrzewki, gracz ma szanse wykonać skok finałowy. Gracze mogą manualnie zwiększyć szybkość w skoku finałowym, co będzie miało efekt w lepszych mnożnikach wygranych jakie zostaną przyznane. Aczkolwike, manualnie zwiększenie syzbkości powoduje również zwiększenie ryzyka rozbicia się podczas skoku i utraty mnożników. W przypadku nieudanego skoku i rozbicia pojazdu, gracz nadal otrzymuje nagrodę pocieszenia w postaci od 25 do 100 monet jako dodatek do monet zebranych w całej rundzie.

Podsumowanie i ocena

Gra Nitro Circus od Yggdrasil to wyśmienicie skonstrułowany automat online. Wypłacalność na tym automacie wynosi 97.0 %. Wygrane zdobywa się poprzez dość oryginalne opcje bonusowe, które również pozwalają na ich pomnożenie (mnożniki wygranych). Automat do gry online Nitro Circus w sposób oryginalny łączy sporty ekstremalne z grą na maszynie hazardowej. Nitro Circus wprowadzi Cię w niesamowity klimat skoków na crossie. Nie tylko poczujesz jak adrenalina buzuje w Twoich żyłach, ale staniesz się cześcią ekipy super zdolnych sportowców o odważnym sercu i szaleńczej miłości do ryzyka. Czy nie brzmi to znajomo? Sport ten ma wiele wspólnego z gra na automacie online i dlatego właśnie może się podobać…

Gra na grze Quickspin to doskonała zabawa, a sam automat ma szansę dołaczyć do grona nie tyle do najlpszych video slotów tego producenta, co najlepszych gier hazardowych ever.

100 darmowych spinów z obrotem x1!

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.