graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

Phoenix Reborn

Phoenix Reborn to kolejny dowód na to, że gry hazardowe Play’nGo moga być jeszcze lepsze. Jeszcze kilkanacie miesięcy temu uznalibyśmy, że maszyny hazardowe od Netent, czy Yggdrasil są najlepsze na świecie. Teraz jasno widać, że Play’nGo nie jest już za nimi w tyle, ale dogodnił konkurencję. Phoenix Reborn to feeria barw, dzwięków i animacji. Jestesmy zachwyceni grafiką najnowszego automatu Play’n Go. Co jednak Fenix ma wspólnego ze skarbami Azteków?

Ano nic. Producentowi chyba zalezało na stworzeniu czegoś unikalnego i mu isę to udało! Dzięki połaczeniu elementów z dwóch różnych kregów mitologicznych, stworzno nową jakość. Feniks ginie w płomieniach i odradza się na bębnach automatu Phoenix Reborn. Gra jest bardzo dynamiczna, niesamowicie kolorowa i bardzo angażująca… Trudno jej się oprzeć. Phoenix Reborn znajdziesz chociażby w EnergyCasino.

Jest wiele automatów do gry online o Aztekach. Nie wszystkie jednak zapadają w pamięć tak jak Phoenix Reborn. Na bebnach automatu pojawiają się gigantyczne symbole przedstawiające azteckich wojowników i kapłanki. Widzimy tez egzotyczne zwierzeta: ptaki, czarna panterę, pełzające węże… Absolutnie wyjątkowym symbolem jest ten, który przedstawia Fenixa. Wylosowany na bębnach rozwija się na wszystkich pozycjach na bębnach. Jest to zarazem niezwykle piekna animacja przedstawiająca tego ptaka w płomieniach. Innym symbolem, którego warto ”zbierać” na bębnach’’ jest złota maska. Jej funkcje i zastosowanie przedstawimy w rozdziale poniżej.

Tłem dla bębnów tego automatu jest fasada kolorowej świątyni Azteków. Piramidę spowija mgła, co czyni to miejsce jeszcze bardziej tajemniczym. Świątynia wznosi się na wodzie… Jeśli jesteś ciekawy świata i fascynują Cię historyczne ruiny, z pewnością docenisz wysiłek jaki włożyli graficy w zaprojektowanie tej gry.

Ścieżka dzwiękowa w tym automacie również zasługuje na naszą pochwałę. Słyszymy dzwięki piszczałek i odgłosy dźungli. W miarę rozwoju akcji, jesli możemy tak to nazwać w video slocie, muzyka przyśpiesza. Dawno nie mieliśmy okazji testować tak bajecznie kolorowej i atrakcyjnej wizualnie-dzwiękowo gry! Jak wyglądają zatem opcje bonusowe w automacie Phoenix Reborn?

Opcje bonusowe

Poniżej przedstawiamy opis opcjo bonusowych w automacie Phoenix Reborn:

Phoenic Flames

Jak już wspominaliśmy symbol przedstawiający ognistego ptaka Fenixa rozciąga się na bębnach. W grze funkcjonuje jako symbol Wild, a wiec zastępuje wszystkie inne symbole, oprócz Scaterra i dzięki temu umożliwia Ci bardziej owocną grę.

Phoenix reborn gra

Rise of the Phoenix

3,4 lub 5 syu,boli przedstawiających złota maskę aktywuje odpowiednio 7, 12 lub 20 darmowych spinów w grze. Ponadto, podczas sesji darmowych zakręceń w kazdym spinie pojawi się symbol Wild w postaci ognistego ptaka! Pozycja symbolu zostanie określona losowo.

Jeśli uda Ci się wylosować jedną lub więcej złotych masek podczas sesji darmowych zakreceń, gra obdarzy Cię dodatkowymi spinami!

Innymi słowy, mechanika tej gry opiera się na rozciągających się na bębnach symbolach Wild, oraz darmowych spinach, które można reaktywować. Jest to dość prosta mechanika, sprawia jednak, że zabawa na tym automacie jest szalenie angażująca, a gra szybko się nie nudzi.

Opinia i podsumowanie

Phoenix Reborn to automat do gry z 6 bębnami i 40 liniami płatnymi. Zwrot dla gracza, czyli RTP wynosi 96%. Wartośc maksymalnej wygranej na tym automacie sięga 500.000 eur. Video slot jest w pełni kompatybilny z wszystkimi urządzeniami przenosnymi. Nie będziesz mieć więc problemów z gra na tablecie, czy smartfonie. Instrukcja do gry Phoenix Reborn jest dostępna także w języku polskim.

Maszyna hazardowa od Play’n Go to bardzo barwny, atrakcyjny wizualnie automat do gry. Urzekną Cię przepiekne animacje i dźwięki, świat kolorów, muzyka.; W automacie Phoenix Reborn ożywa na nowo kultura Aztek ow. Co prawda tutaj widzimy jej jasną stronę. Brak rolewu krwi i okrótnych ofiar z ludzi składanych bogom jako zadośćuczynienie. Wreszcie ptak, który rodzi się z popiołow…
Phoenix reborn automat

Konktekst kulturowy

Feniks to mitologiczny ptak, któreg0 opisy pojawiaja się już w tekstach starozytnych Rzymian i Greków. Legenda o Feniksie odradzającym się z popiołow wydaje się być fenicką legendą, która dzięki swojej niezwykłości przetrrwała do dzś. Przepisywana przez starozytnych historyków a potem średniowiecznych mnichów sprawiła, że Feniks pojawił się w klasztornych manusktyptach i bestiariuszach. Obok jednorożca i smoków stanowi zwierze mitologiczne, które jak wiemy, nigdy nie istaniało…

Inne, podobne sloty

Jednym z najbardziej podobnych automatów, które przyszły nam do głowy jest Phoenix Sun od Quickspin. Który z video slotów uważamy za lepszy? Trudno powiedzieć, gdyż oba są niesamowicie atrakcyjne pod wieloma względami.

Phoenix Sun wyrównia się nietypowym układem bębnów 5×3. Drugie tyle jest ukryte za płaskorzeźbą mitycznego Fenixa. Ukryte bębny aktywowane są pod jednym warunkiem: każdy trafiony na bebnach symbol Wild w postaci ognistego ptaka wyzwala kule ognia… Te odsłaniają kolejne punkty na zakrytej cześci bębnów. W ten sposób kolejne pola zostają odkryte, a w grze rośnie ilośc linii płatnych. Video automat Phoenix Sun jest jedyny w swoim rodzaju i koniecznie musisz go wypróbować!

Opinia i podsumowanie

Wrócmy jdank do przedmiotu naszej recenzji – automatu Phoenix Reborn. Jest on dowodem na to, że Play’n Go tworzy coraz to lepsze gry. Zabawa na nich to nie tylko ogromna frajda, gry te są uczta dla uszu i oka! Phoenix Reborn oferuje darmowe spin i rozszerzające się na bębnach symbole wild – te zaś mają formę efektownych animacji. Graj więc na tym automacie i odkrywaj skarby Azteków!

Pakiet powitalny do 6000 PLN + 270 darmowych spinów

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.