graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 1250 PLN

 

Popstar – to będzie gra, jakiej jeszcze nie było!

GiG Games ujawniło szczegóły na temat swojej trzeciej z kolei gry hazardowej – Popstar. Wiadomo już, że maszyna hazardowa powstanie we współpracy z Erikiem Segerstedt, szwedzkim piosenkarzem, który stworzy ścieżkę dzwiękową dla nowej gry. Premiera Popstar planowana jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Mathias Larsson, dyrektor GiG Games w taki sposób wypowiada się o tym projekcie:
‘Jesteśmy bardzo podekscytowani pracą nad Popstar, gdyż po raz pierwszy w historii igamingu znany artysta będzie zaangażowany w stworzenie audio do gry od samego początku (Przypominamy, że w muzycznych slotach NetEnt wykorzystano muzykę, która została nagrana kilkadziesiąt lat wcześniej). Erik stworzy audio dla gry Popstar, łącznie z efektami dzwiękowymi wygenerowanymi za pomocy komputera, muzykę w tle i o wiele więcej! Ponadto, GiG Games planuje premierę gry w tym samym dniu, w którym ma zostać wydana nowa płyta artysty.

Oto jak komentuje projekt druga strona, sam Erik Segerstedt:
‘Jestem bardzo podeksyctowany możliwością współpracy z GiG Games. Jestem przyzwyczajony do wspólpracy z wytwórniami, tymrazem będzie to jednak zupełnie nowe doświadczenie. Stworzenie ścieżki dżwiękowej i efektów wydaje się być bardzo inspirujące. Wierzę, że moje doświadczenie jako artysty wniesie nową jakość do gry Popstar.

Carlos Barth, dyrektor Summit Music Management komentuje:

Wierzę, że jest to początek rewolucji w przemyśle muzycznym: po raz pierwszy to partnerzy współpracujący z artystą ( w tym wypadku GiG Games), a nie wytwórnia muzyczna wesprą promocję jego albumu. Współpraca ta nie tylko przyniesie nowy rodzaj muzyki dla publiczności, co otworzy drogę przed nowym rodzajem współpracy biznesowej. Teraz, jak nigdy dotąd, możemy być bardziej elastyczni pod względem współpracy i odnaleść nowy sposób, by współpraca była owocna dla dwóch stron.

Kilka słów o Eriku Segerstedt

Segerstedt zadebiutował na scenie muzycznej dzięki programowi ‘Idol’. Następnie stworzył zespół muzyczny wraz z pozostałymi uczestnikami programu. Zespół przyjął nazwę EMD, a jego utwory stały się na tyle popularne, że pojawiły się w rozgłośniach radiowych. Po sukcesie z EMD, Erik skupił się na swojej karierze solowej. Wystąpił również w programie ‘Let’s dance’. Często pojawia się w innych show, teatrze i wydarzeniach kulturalnych. Erik udzielił również swojego głosu w bajce Walta Disneya ‘Frozen’.

Jak będzie wyglądała ścieżka dzwiękowa do Popstar?

Póki co, bardzo trudno nam powiedzieć coś zobowiązującego. Możemy jedynie posiłkować się dotychczasową twórczością Erika. Nazwa gry – Popstar wydaje się bardzo dobrze odpowiadać samej postaci artysty i jego kariery. Muzyka jaka tworzy Erik to właśnie pop i podobnych efektów oczekujemy właśnie w nowej grze GiG Games. Być może artysta udzieli grze nie tylko swojego głosu, ale i wizerunku? Szczerze mówiąc tak właśnie wyobrażamy sobie grę Popstar: z grafikami wyobrażającymi Eirka i innymi symbolami, które wiążą się z jego karierą i muzyką.

GiG Games, należąca do grupy Gaming Innovation Group to szwedzka firma. Choć gry GiG sa dostępne także poza rynkiem szwedzkim, producenci bardzo dobrze wiedzą, co lubią ich rodacy. Czy gra Popstar z Erikiem Segerstedt w roli głównej to nie jest przemyślana próba trafienia w gusta szwedzkiego gracza?

Po ogromnym sukcesie wielkiej muzycznej triady Netentu: Guns’n Roses, Jimmy Hendrix, Motorhead, być może czas na video slot, który będzie inspirowany muzyką popową. Wydaje nam się, że popularność gier Netentu, zainspirowała konkurencyjne studia gier do wykorzystania tego samego pomysłu.

Nie zapominajmy równeiż o tym, że Popstar będzie trzecią z kolei grą sygnowaą przez GiG Games. Póki co producent wydaje się poruszać bardzo ostrożnie na rynku gier. Mamy na myśli to, że wszystkie dotychczas wydane gry są warantem innym bardzo popularnych gier. Tak było w przypadku Book of Souls, która nie jest niczym innym jak wersją słynnej Book of Ra od Novomatic. Również pierwszy video slot GiG Games – Wild Reels to zabawa z klasyką maszyn hazardowych. giG Games ostrożnie stawia kroki i korzysta ze sprawdzonych rozwiązań. Jesteśmy jednak przekonani, że w miarę rozwoju firmy, producent odważy się na coś zupełnie nowego i rewolucyjnego.

Jak już wspominaliśmy, sama forma współpracy z Erikiem Segerstedt jest bardzo nowatorska. Nie możemy się już doczekać jej wyników. Popstar pojawi się w kasynach online w pierwszym kwartale nowego roku.

Gig Games to nowy produkt należacy do grupy Gaming Innovation Group. Studio rozpoczęło pracę nad maszynami hazardowymi online na początku tego roku. GiG Games stanowi komplementarny element łańcucha usług, które dostarcza GiG. Celem firmy jest dostarczenie najwyższej jakości usług, które będą stanowiły rozrywkę dla wszystkich bez względu na jaką rolę pełnią one w przemyśle hazardowym.

100% do 1250 PLN

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.