graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Reels of Wealth

Reels of Wealth, to prawdziwa maszyna hazardowa do robienia pieniędzy. Nie przypadkowo Betsoft nadał taką nazwę swojej grze. Reels of Wealth oznacza dosłownie ‘Bębny Bogactwa’. Automat od Betsoft jest tak skonstruowany, że nie można mieć innych skojarzeń. Kręcąc spiny na tym automacie poczujesz się jak prawdziwy VIP. Ie tylk oza sprawą kuszących oczy diametów i worków złota, których jest bez liku w tej grze. Reels of Wealth pełne są przepychu, a opcje bonusowe, ktore pojawiają się w tej grze należą do najlepszych. Chcesz wiedzieć więcej? Nie marwt się. Nie pozostawimy Cię w stanie niewiedzy i wszystkiego o tej grze dowiesz się w poniższym artykule.

Wygląd i oprawa graficzna Weels of Wealth

Nie oszukujmy się. Betsoft stworzył grę dla wielbicieli przepychu. Jeśli bywasz czasem w barakowych kosiołach i uwielbiasz nagromadzenie elementów dekoracyjnych, bujne, krągłe kształty herubinów i nadmiar złota, prawdopodobnie spodoba Ci się Weels of Wealth. Gra od Betsoft też kipi od nadmiaru przedmiotów, które obracają się na bębnach. Wszystkiego tu dużo. Worki złotych monet i kamieni szlachetnych niedomykają się, skrzynie ze skarbem są wypełnione po brzegi, widzimy sztabki złota i dolary powiązane w stosy. Żeby było jeszcze bardziej ‘posh’, bębny maszyny obracają się w złoconej ramie z rubinami. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Weels of Wealth to nieodpowiednia nazwa dla tego automatu online?

A co słyszymy podczas gry na Weels of Wealth? Betsoft wybrał muzykę jazzową, która nie tylko kojarzy się z czymś nieosiągalnym dla każdego, co przynosi relaks. Jazz to styl muzyczny, ktory nie każdy lubi. Łączony jest więc z czymś wyjątkowym, unikalnym i trudnodostępnym. W jakiś przedziwny niezrozumiały sposób zaprasza do świata gwiazd i bogactwa. Muzyka, którą słyszymy w automacie Weels of Wealth czaruje nas i sprawia, że przenosimy się do zupełnie innego świata. Universum szczęśliwości, bogactwa i wyższych sfer. W video slocte od Betsoft brakuej chyba tylko czerwonego dywanu, po którym byśmy mogli do niego wejść. Poza tym nie ma wątpliwości, a przekaz w grze jest prosty: Wejdź do mojego świata, a uczynię Cię bogatym jak nigdy dotąd. Kręcąc spiny na Reels of Wealth nabieramy apetutu i chcemy zdobyć to wszystko, co widzimy na bębnach.

Reels of Wealth to automat do gry online, który złożony jest z 5 bębnów i mo 3 rzędów, czyli wygląda zupełnie standardowo. Dlaczego jednak Betsoft miałby odchodzić od utartego schematu maszyby hazardowej do gry online? Jak we wszystkich innych automatach Betsoft mamy również możliwość podwojenia wygranej za pomocą jednego przycisku ‘Double’, gry w trybie automatu (przycisk ‘Auto’), oraz maksymalnego zakładu (przycisk ‘Max’). Linii płatnych w tej maszynie mamy 10, czyli również jak w przypadku większości automatów od Betsoft. Prawdziwa gratka czeka nas przy omawianiu opcji bonusowych w Reels of Wealth i to jest coś, czym gra ta wyróznia się od innych produkcji tego operatora. Stawka zakładu waha się w przedziale: 0,01 do 100.

Opcje bonusowe w grze Reels of Wealth

Reels of Wealth to automat na którym będziesz się świetnie bawić, nie tylko ze względu na wiele możliwości pomnożenia gotówki. Z 4 róznymi jackpotami, mnożnikami wygranych i respinami gra na tym automacie to ogromna frajda. Opcj bonusowych nigdy dość, a w Reel of Wealth jest ich całkiem sporo. Gwarantuje to świetną zabawę, dużo emocji i wysoki poziom adrenaliny. Będziesz zachwycony!

Rolling Wins

Każda wygrana sprawia, że uruchamiany jest jeden dodatkowy re-spin. Jeśli gracz otrzymujewygrane w każdym następnym spinie, czyli po czterech spinach wliczając ten początkowy, mnożnik wygranych rośnie do x2. I tak dalej, aż do uzyskania maksymalnego mnożnika x3. By to lepiej zobrazować, przedstawimy poniżej ile razy trzeba wygrać, by uruchomić danych mnożnik wygranej:
1-4 spiny = gra wypłaca po standardowej stawce
5-7 spinów = mnożnik x 2
+ 8 spinów = mnożnik x 3

Wild Multiplayers
Każda wygrana, w której znajdzie się symbol Wild x2 zostanie podwojona. Jeśli w kombinacji wygranej znajdą się dwa takie symbole, gra pomnoży wygraną x4.
Symbol Wild zastąpi każdy inny symbol na bębnach z wyjątkiem Mega Star i Scattera.

W Reels of Wealth mamy symbol Scattera, którym jest obrazek przedstawiający otwarty sejf. I to chyba najlepsze odzwierciedlenie tego, co się dzieje w grze po jego pojawieniu się na bębnach. Otrzymanie Scattera na bębnach wiąże się z otrzymaniem wygranej w wysokości od 10 do 20.000 za odpowiednio 1 lub 20 scatterów na bębnach!

Funkcja Mega Star

3 lub więcej symbole Mega Star na bębnach uruchamiają darmowe spiny. W zależności ile ich wylosujemy, tyle darmowych spinó przyjdzie nam zagrać:

3x = 10 darmowych spinów
4 x = 15 darmowych spinów
5 x = 20 darmowych spinów

To właśnie podczas sesji darmowych spinów widzimy inne symbole niż w podstawowym trybie gry, w tym przede wszystkim te, co reprezentują jackpota. Każdy z czterech jackpotow: Mega Star, Legend Jackpot, Star Jackpot Hero Jackpot posiada osobny, róznej długości pasek po lewej stronie maszyny. Jeśli uda nam się zapełnić pasek poprzez trafienie odpowiedniej ilości symboli reprezentujących jackpot, zgarniamy skumulowaną wygraną!

Podczas funkcji Mega Star gra wypłąca w przeciwnym kierunku, niż zwykle mianowicie od prawej do lewej. Będziemy mieli też okazję zobaczyć eksplozję Scatterów. Najwyższa wygrana jaka może paść w Reels of Wealth to 67400 monet!

Reels of the Wealth w kasynie mobilnym

Jeśli nie masz w domu komputera stacjonarnego do gry kasyno online używasz tylko smartfona, nie musisz się martwić, gdyż gra Betsoft dostępna jest także w wersji mobilnej. Gra jest kompatybilna jest zarówno z telefonami działającymi na Androidzie, jak i Windows Phone. Możesz więc grać w Reels of Wealth w każdym miejscu na ziemi!

Podsumowanie gry i opinia

Reels of Wealth to bardzo dobra gra, która umożliwia wygenerowanie wielu wygranych. Pełno tu możliwości, w których możemy pomnożyć wygraną stawkę i pograć za darmo dzięki sesji darmowych spinów. Wreszcie aż 4 jackpoty, które są szczytem marzeń każdego z graczy to wisienka na torcie.
Z każdą, nawet namniejszą wygraną mamy możliwość podwojenia wygranych poprzez podjęcia ryzyka. Oczywiście nie jest to tak fajne jak mnożnik wygranych w trybie głównym gry, ale również jakaś inna forma wzbogacenia się i podniesienia poziomu adrenaliny.
Współczynnik wypłacalności wygranej, czyli RTP w gre Reels of Wealth wynosi 95.29 %. Nie znamy jednak czestotliwości padania wygranej. Dołącz do świata VIPów i baw się na świetnym automacie od Betsoft, Reels of Wealth.

 

Bonus do 3600 PLN + 200 darmowych spinów