graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

South Park: Reel Chaos

South Park: Reel Chaos nie jest już dostępny do gry w kasynach.

South Park: Reel Chaos zaprasza do gry w najlepszym towarzystwie!
W automacie nie mogło zabraknąć głównych bohaterów, czyli Cartmana, Kyla, Kennyego czy Stana. Dzięki NetEnt, twórcy tej gry miłośnicy South Park mają szansę zgarnąć dużą wygraną. Gracz, jak w innych automatach NetEnt ma oczywiście możliwość bezpłatnej gry.

Charakterystyka Automatu Do Gry

Zacznijmy od podstaw. South Park: Reel Chaos jest 5 bębnowym automatem, który posiada trzy rzędy oraz 20 linii wygrywających. Automat dzięki świetnie dopasowanemu podkładowi muzycznemu trzyma nas w lekkim napięciu, przez co każdy wynik losowania jest bardzo mocno wyczekiwany przez gracza. Poza głównymi bohaterami na bębnach możemy również wylosować litery A, J, K, Q oraz liczbę 10. Wśród symboli możemy natrafić na oznaczenia “Wild”, które mogą pojawić się na dowolnych bębnach w grze głównej i w dodatkowej bonusowej grze (Stan`s Multiplying Re-Spin).

Oznaczenia “Wild” zamieniają wszystkie symbole poza “Bonus” oraz zastępują najwyższą możliwą kombinację na linii stawki. W grze głównej mamy możliwość wylosowania dodatkowych gier bonusowych: Cartman`s Stacked Wilds oraz Kenny`s Multiplier. W tej drugiej graczowi przyznawany jest mnożnik wygranej z linii stawki x3, x4, albo x5. Jak widać NetEnt zadbał o to, aby osoba grająca w South Park: Reel Chaos nie miała okazji się nudzić. Grafika wzorowana na bohaterach, wysokiej jakości dźwięk oraz oczekiwanie na wygraną sprawiają, że warto zagrać chociaż chwilę w tę grę.

 

South Park: Reel Chaos, tak jak inne gry NetEnt, cechuje się sporą liczbą ustawień automatu. Możemy na przykład ustawić wysokośc stawki. Minimalny zakład wynosi 20 monet, maksymalny podniesie ją nawet do 200. To jednak nie jedyna opcja tego automatu. Wśród innych znajdziemy takie ustawienia jak możliwość wyboru wartości monet czy np. opcję włączenia autogry. Oczywiście, wszelkie zmiany wartości monet oraz wybór wysokości poziomu będą nam wpływać na zmianę stawki wygranej. W ustawieniach autogry mamy możliwość wyboru od 10 do nawet 1000 losowań.

South Park Reel Chaos logo gry

Podsumowanie

Automat South Park: Reel Chaos to nie tylko spotkanie z bohaterami kultowego serialu, ale i możliwość zapewnienia sobie wysokiej jakości rozrywki. Na dodatek, przy odrobinie szczęścia może na nas czekać niemała nagroda.

Kasyno przestało akceptować klientów z Polski