graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

 

Spinfinity – dołącz do super bohatera i zgarniaj wspaniałe wygrane dzięki jego mocy!

Spinfinity Man – nadchodzi bohater! Fani komiksów i firlmów Marvela będą zachwyceni automatem do gry Betsoft. Dołacz do nieustraszonego hero, i uratuj Spincity od zagłady! Przy okazji zgarniesz też dziesiątki darmowych sinów!

Wygląd i oprawa graficzna

Kim jest Spinfinity Man? To bohater w stylu supermana. Unosi się on nad ziemią i porusza z predkością błyskawicy. Nie można pomylić go z żadnym innym hero. Niebieski kostium z symbolem nieskończoności oznacza nic innego niż niekończącą się sesję darmowych spinów w kasynie! Czy masz jeszcze wątpliwości, co do tego czy chcesz poznać tego nietuzinkowego pana? Któż oparł by się darmowm zakreceniom, kwadratowej szczęce i fryzowanej rudej grzywce. A to spojrzenie niebieskich oczu – kolana miękną i dech zapiera…

Żarty na bok. Automat do gry Spinfinity Man wygląda rewelacyjnie. Bardzo przypomina nam kreskówki lub nowoczesne filmy dla dzieci. Nasz super bohater unosi się obok bębnów i ze stoickim spokojem czeka na nasz ruch bębna. Nie krzyczy, nie pogania, tylko czeka.

Tłem dla automatu jest jedna z amerykańskich metropolii. Widzimy wysokie wieżowce, kolorowe reklamy, a super hero czeka aż coś się wydarzy. I niech się dzieje jak najwięcej, każda akcja w której weźmie udział Spinfinity Man jest nagradzana!

Opcje bonusowe

Przejdźmy teraz do opisu opcji bonusowych, paragrafu, który zapewne najbardziej Was interesuje. Spinfinity Man to maszyna hazardowa, w której wygrane naliczane są poprzez klastry. Co to oznacza? W automacie takim nie ma linii wygrywających, są za to grupy, złożone z takich samych symboli.
Aby zdobyć wygraną, należy zebrać co najmniej takie same symbole, których boki będą stykały się ze sobą. Claster Pays stają się coraz bardziej popularne i każdy z prodecentów gier ma co najmniej jeden taki automat w swoim portfolio.

Symbole, które złożyły się na wygraną znikają z bębnów, a w ich miejsce spadają kolejne. Tym samym my zyskujemy jakby jeden spin oraz szansę na kolejną wygraną!

Spinfinity Man Symbol

W grze pojawia się od czasu do czasu symbol naszego bohatera – Spinfinity Mana. Symbol ten ma wielkość 2×2 i jego obecność na bębnach aktywuje tak zwany atak mocy (power atack). System gry aktywuje jedną z mocy (dostępnych jest ich aż 5!) W zależności od tego, która z nich zostanie uruchomiona, inny będzie jej odziaływanie w grze. Wygląda to jak następuje:

Spinfinity Man

    • Laser Eye Beam: To się nazywa mieć przeszywające spojrzenie! Promień lasera wydobywający się z oczu Spinfinity Mana spali 2 rzędy symboli lub 2 kolumny.
    • Double Laser Eye Beam: Na tym jednak zabawa się nie kończy. Spinfinity Man może wypalić laserem także 2 kolumny symboli i 2 rzędy jednocześnie. Wooha!
    • Icy Blast: za pomocą mroźnego oddechu SpinMan rozbije na kawałki mały klaster symboli.
    • Double Icy Blast: Tym razem na cel zostanie obrany największy na bębnach klaster symboli!
    • Telepathy: Telepatia to chyba najgroźniejsza broń Spinfinity mana.Za jej pomocą wszystkie pojedyncze symbole zostaną dosłownie zmiecione z bębnów!

Fun Girl Fame

Każdy super bohater ma grono wiernych fanów. Tak jest i tym razem! Fani Spinfinity Mana uwielbiają, kiedy w grze eksplodują symbole. Gra nagrodzi Cię za eksplozję 5 lub więcej symboli, uruchamiając Fan Girl Fame feature. Polega ona na tym, że losowo wybrane symbole na bębnach eksplodując i nagradzając gracza wygranymi!

Catch Mr. X

Pojawienie się na bębnach srebrnowłosego osobnika w futurystycznych okularach to znak, że aktywowałeś kolejną, rewelacyjną opcję bonusową. Zapowiada ona Villain Trail, czyli pościg Pana X-a. Jeśli uda ci się go złapać, w grze zostaną aktywowane darmowe zakręcenia. Zdecydowanie warto się wysilić!

Mr. X Free Spins

W rundzie bonusowej, która zostaje aktywowana za schwytanie Pana X wszystko zostaje odwrócone do góry nogami. Spinfinity Man musi stawić czoło niecnemu Panu X. Do dyspozycji masz 10 darmowych zakręceń, w których symbole przedstawiające Spinfinity Mana zamienią się w podobiznę jego przeciwnika. Te, nie tylko obdarzają Cię jednym spinem extra, ale uruchamiają jedną z 5 dostępnych funkcji:

Laser Arm Canon:
Pan X włada podobnymi mocami, co Spinfinity Man. Z tą różnicą, że promienie lasera wypływają z jego ramienia w kształcie… armaty i niższą 2 kolumny lub dwa rzędy symboli.
Super Arm Cannon – opcja ta działa na takiej samej zasadzie jak poprzednia, z tym, że wypala 2 rzędy i dwie kolumny symboli!

Destruction Bomb – MR X ma także granaty w zanadrzu…. Rzuca nimi i wysadza w powietrze mały klaster symboli.
Devastation Bomb – jak sama nazwa wskazuje, bomba ta wysadza Duży klaster symboli siejąc zniszczenie i wygrane na bębnach!
The X Ray – Pan X rozbije wszystkie, pojedyncze symbole znajdujące się na bębach.

Na koniec opowiemy Wam o symbolach specjalnych w grze Spinfinity Man! A jest ich całkiem sporo.

Super Wild – symbol nieskończoności zamknięty w opalizującej kuli. Zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem Spinfinity Man i MR X, dzięki czemu latwiej tworzysz wygrane z klastrów symboli!

Symbol z przedstawieniem białych kryształów nie ma jakiejś specjalnej funkcji w grze. Jest to po prostu symbol wysoko płatny.

Ocena i posumowanie

Spinfinity Man to bardzo unikalna gra. Jej wyjątkowość opiera się na użyciu bohatera podobnego do supermena i zaadaptowanu jego wizerunku na potrzeby slotu. Kolejna rzecz to konsola o wymiarach 7×7 i wygrane oparte na klastrach. Zabawa na tym automacie jest bardzo przyjemna, z radością kręcimy kolejne spiny.

Spinfinity ma daje ci wiele możliwości wygranej. Jest to automat, w którym RTP wynosi 95.80%, przy czym maksymalna wygrana to aż 5038 x stawka zakładu! Jest o, co walczyć!

Wreszcie, największą zaletą tego video slotu są jego opcje bonusowe. Sa one nie tylko okazją do zdobycia wygranych, co sprawiają, że gra nabiera dynamiki. Zostały one stworzone z

Dołacz więc do Spinfinity Mana i stocz pojedenek z Mr X. Gwaratujemy, że na bębnach dużo będzie się działo! Spnfinity Man to bardzo wdzięczny automat i daje możliwość do zobaczenia wyśmienitych opcji bonusowych. Goraco polecamy automat od Betssoft!

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów