graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Starburst

Jako pierwszy w kasynach zagościł jednoręki bandyta. Ta gra rozpoczęła ewolucje kolejnych automatów, dzięki czemu dzisiaj przekrój maszyn zarówno w kasynach naziemnych jak i kasynach internetowych jest przeogromny. Nic dziwnego. Właściwie każdy automat choć podobny to różni się czymś od pozostałych oferując inne prawdopodobieństwo wygranej, inne ruchy dźwigni czy też automatyczne przyciśnięcie guzika „spin”.

Slot machine

Automaty wrzutowe powstały na bazie jednorękich bandytów – maszyn, które rozpoczęły rewolucję kasynach i zajęły w nich honorowe miejsca. Tzw. sloty to nic innego jak tylko inna nazwa elektronicznych maszyn, w których gra polega na wrzuceniu żetonu do odpowiedniego otworu wlotowego i naciśnięciu przycisku wprawiającego w ruch bębny maszyny.

Współczesne automaty wrzutowe są jednak znacznie bogatsze w swojej grafice, tematyce i możliwościach oferowanych graczom. Główną różnicę stanowią mini gry, które nie tylko uatrakcyjniają zabawę, ale również pozwalają graczom znacznie pomnożyć zdobyte wygrane.

Drugim elementem dającym świadectwo postępu w świecie maszyn hazardowych, są video sloty. Te automaty pozwalają graczom przenieść się w zupełnie inny świat, przede wszystkim za sprawą wzbogaconej grafiki, ciekawych motywów przewodnich, ale także dzięki mini grom i specjalnym rundom bonusowym.
Coraz częściej mówi się również o i-slots – nowoczesnych automatach, które łączą w sobie grę hazardową, grę video i film.

starbust

Starburst – na pierwszy rzut oka

Starbust to gra slotowa, której twórcą jest studio NETEnt, znany wydawca gier hazardowych online.

O nowym automacie można powiedzieć całkiem sporo i trzeba zacząć od ogólnego wizerunku. To on najczęściej decyduje o tym czy gracz siada do gry czy też nie.
Starburst wizualnie jest bardzo estetyczny i zachęcający. Kolory i tło doskonale ze sobą współgrają, a symbole diamentów, pereł czy kryształów wręcz się proszą aby dłużej na nie popatrzeć.

Pod względem dźwięku Starburst cechuje łagodny podkład dźwiękowy, który nie męczy i nie zniechęca do dalszej gry.
To co warto zauważyć, to na pewno fakt, że Starburst działa bardzo płynnie, a zatem jakość gry jest bardzo wysoka i niejednokrotnie lepsza od innych automatów.

Starburst – zasady gry

Zasady gry są bardzo podobne do innych slotów. Do różnic można natomiast zaliczyć symbol gwiazdy (symbol specjalny, jocker), dzięki któremu można znacznie pomnożyć swoją wygraną i który może występować w zastępstwie innego, dowolnego symbolu. Ponadto w Starburst, symbol gwiazdy, który zostaje wylosowany, powoduje zmianę całej kolumny na symbole gwiazd i wprawia maszynę w darmową rundę gry, na ostatnio obstawianej stawce.

Inną różnicę stanowi system liczenia wygranych. Na automatach można bowiem wygrać obstawiając poszczególne linie. W przypadku Starbursta tych linii jest 10, różnica polega jednak nie na ilości linii, ale na tym jak liczone są wygrane. W większości maszyn wygrane liczy się od prawej strony, w automacie Starburst liczone są w obu kierunkach. Ciężko spotkać inną maszynę, która dawałaby takie szanse na wygraną. Ciężko również o lepszą zabawę, ponieważ liczenie wygranych z prawej, i z lewej strony, znacznie podnosi emocje i dostarcza zupełnie nowych wrażeń.

Pakiet bonusów do 6740 PLN