graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 150 EUR + 25 darmowych spinów

Taboo – bardzo… pikantny automat do gry online od Endoprhina

W maszynie do gry hazardowej online Endorphina przełamuje taboo. Automat daje wiele pola dla wyobraźni nie tylko męskiej, a rozkosz i spełnienie… cóż temat ten przewija się w grze pomiędzy wierszami. Czy jednak możemy winić producenta gier Endorphina za jego brak pruderii i nieszablonowy temat nowej gry? Cóż, cieszymy się, że po serii automatów, w których tematem przewodnim są elfy i czarodziejskie, słodkie wróżki wreszcie na rynku pojawiło się coś nowego!

Od jakiegoś czasu szukaliśmy nowej inspiracji do napisania recenzji gry. Trzeba przyznać, że życie recenzenta czasem bywa ciężkie (oj tak drodzy czytelnicy). Nawet my, po serii podobnych do siebie automatów online, czekaliśmy na pojawienie się czegoś nowego i oryginalnego. No i się doczekaliśmy! Jeśli nie przeraża Cię wybór tematu, lub po prostu jesteś ciekawy, jak wygląda nowa maszyna hazardowa do gry od producenta Endorphina, czytaj dalej…

Wygląd i oprawa graficzna

Gra Taboo od Endorphina z pewnością spodoba się męskiej publiczności. Co do tego nie mamy wątpliwości. Automat bowiem traktuje o… BDSM. Cóż, grafika tego slotu nie pozostawia miejsca na domówienia. Na bębnach maszyny pojawiają się symbole z literami skrótu BDSM (B = bondage, (ang. związanie), D = discipline, domination (ang. dyscyplina, dominacja), S= submission, sadism, masochism (uległość, sadyzm i masochizm). Jednym z symboli w grze jest też triskellion, który cóż symbolizuje właśnie BDSM.

Swoją droga funkcjonuje w grze jako Scatter, czyli symbol aktywujący grę bonusową. Oprócz tego mamy cały wachlarz zabawek służących do BDSM takich jak na przykład skórzany bicz. Niektóre z nich, cóż nie będę owijając w bawełnę, nie wiem nawet jak nazwać. Nie mogło zabraknąć również kobiecych szeptów, po których niejeden z panów pokryje się rumieńcem. W przypadku wygranej słyszymy kobiecy, zmysłowy szept wypowiadający słowa oznaczające BDSM, oczywiście w zależności od tego, które z elementów wypadnie na bębnach. Nie mogło też zabraknąć czarnych szpilek, obroży i kajdanek. Dodatkowo, każde zakręcenie bębnami wywołuje dźwięk smagania biczem.

taboo automat do gry
Jeśli chodzi o samo zaprojektowanie i mechanizm Taboo jest prostą grą. Można by powiedzieć jej rozplanowanie ma charakter klasyczny, co nie oznacza prostacki. Technicznie rzecz ujmując, Taboo jest 5 – bębnowym, 3-rzędowym automatem z 25 liniami płatniczymi. Pomimo prostej budowy, Endorphina udowodniła, że ciekawy temat i ładna grafika wystarczą dla stworzenia interesujacej gry. Niepotrzebne udziwnienia w postaci niestandardowej liczby bębnów, czy wymyślnych opcji bonusowych (chodzi nam o takie przesadzone).

Nie można było stworzyć innego automatu do gry online, który, lepiej odzwierciedlałby motyw przewodni gry. To by było na tyle ,jeśli chodzi o sam wygląd automatu. Przejdźmy zatem do opcji bonusowych, których zapewne jesteś bardzo ciekawy.

Opcje bonusowe w grze Taboo

Sam temat jakiego podjęli się producenci Endorphiny jest dość kontrowersyjny i prowokujący. Kiedy zobaczyliśmy o czym jest automat Taboo od razu do głowy przyszły nam potencjalne opcje bonusowe jakie pojawią się w slocie. Musimy przyznać, że graficy Endorphiny stanęli na wysokości zadania i nas nie zawiedli. Gra bonusowa w Taboo jest emocjonująca jak sam BDSM właśnie (zapewne taki jest dla osób uprawiających go).

3 lub więcej symboli w postaci triskellionu aktywuje grę bonusową (Triskell Bonus Game). Najpierw widzimy animacje, lub właściwie film obrazujący BDSM (skrępowane, piękne ciała, napięte mięśnie; nic wulgarnego, nie martwcie się) a potem na ekranie rozciąga się Koło Fortuny.

Sama gra jest bardziej rozbudowana niż na początku mogłoby się wydawać. Koło podzielone jest na sekcje, z których każda określa mnożnik zakładu. Cieszy nas to, gdyż jest to najlepszy sposób na szybkie pomnożenie wygranej. Mnożniki jakie pojawiają się w grze to: x 10, x 12, x15, x 20, x 25. Gracz może zaprzestać kontynuowania gry już po jednym zakręceniu koła (wówczas zbiera wygrane), lub spróbować ją powiększyć poprzez zdecydowanie się na kolejne 3 zakręcenia.

Jeśli uda nam się trafić pole oznaczone napisem BONUS, wówczas przechodzimy do dalszej rozgrywki, tak zwanego czerwonego pokoju (Red Room Bonus). Czerwony pokój to jak najbardziej adekwatna nazwa dla tego, co wkrótce zobaczymy na ekranie: pokoju wypełnionego różnego rodzaju zabawkami do BDSM. Gra polega na wybraniu jednego z kilku akcesoriów (pod nimi kryje się nagroda). Mini gra składa się z 5 poziomów, do których przechodzimy, o ile uda nam się uda trafnie wybierać.

Taboo gra bonusowa

Ponadto, automat Taboo oferuje nam podjęcie ryzyka i pomnożenie wygranych. Wystaczy wybrać opcję ‘Ryzyko’, a naszym oczom ukaże się talia kart. Naszym zadaniem stanie się wybranie karty o kolorze jaki został przedstawiony na ekranie.

Aha, zapomnielibyśmy… W grze funkcjonuje również Wild, który zastępuje wszystkie symbole w grze, tak byśmy mogli utworzyć kombinację wygranych.

PODSUMOWANIE I OCENA

Taboo to coś o czym się nie mówi. Coś o czym wszyscy wiedzą, ale unika się z daleka. Czymś takim jest właśnie BDSM i brawa dla twórców z Endorphiny za podjęcie tego odważnego tematu. Gra cała aż kipi seksem i aluzjami.

Swoją drogą zastanawiamy się czy ze względu na liczne ograniczenia ze strony brytyjskiej Gambling Commission, automat ten będzie dostępny również dla graczy z UK. Zgodnie z prawem reklama nie powinna przedstawiać jasnego związku wygranej z powodzeniem i seksem. Cóż, jeśli chodzi o Taboo ten związek jest czysto symboliczny, gdyż gra jest o BDSM. Według nas nie ukazuje jednak powiązania wygranej z sukcesem na tle seksualnym. Tak czy inaczej decyzja będzie zależała od UK GC, nie nas. Niemniej jednak jesteśmy bardzo ciekawi, czy gra Endorphiny pojawi się również na rynku brytyjskim. Doceniamy odwagę i umiejętne balansowanie na granicy smaku i przyzwoitości. Taboo jest bowiem automatem, którego estetyka nie narusza tej granicy i jest estetycznie atrakcyjna i przyjemna, nawet dla osób których nie kręci BDSM.

Intrygujący i prowokacyjny, niezwykły i zmysłowy… Tak można by właśnie opisać automat do gry stworzony przez Endorphinę. Automat, który łamie wszystkie zasady i narzucone taboo. W grze tej nie ma bowiem żadnych granic. Będziesz mógł więc spełnić wszystkie swoje najskrytsze fantazje i życzenia.

Taboo to gra tylko dla dorosłych, ale to jest chyba oczywiste… Gra na maszynach hazardowych dozwolona jest powyżej lat osiemnastu. Niektórzy zapewne pokusiłby się o porównanie red Room, gry bonusowej do pokoiku z filmu ’50 Cieni Greya’. Zapewne to porównanie jest trafne. Nam jednak gra taboo wydaje się znacznie bardziej ‘hot’! Ta gra trzyma w napięciu i sprawia, że ciarki przechodzą po plecach.

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest