graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

 

The Golden Owl of Athena

Betsoft darzy ostatnio sporą dawką sympatii automaty online do gry o wątku mitologicznym. Po The Legends of the Nile czas na kolejną maszyne do gry, która przeniesie Cię w czasie do starożytnej Grecji. Tym razem boginią, która nam sprzyja jest Atena, potężna boginii mądrości, ta która widzi rzeczy ukrte przed oczami śmiertelników. Nie bez powodu zwierzęciem symbolizującym boginię jest sowa, ptak nocny. Tytułowa sowa jest koloru złota, gdyż jej pojawienie się na bębnach przynosi szczęście i fortunę. By nie było watpliwości, urocza sówka nosi na szyi złoty naszyjnik z lśniącym rubinem. Zagraj w Golden Owl of Athena, a magiczna sówka wskaze Ci miejsce, gdzie ukryte są skarby Greków!

Wygląd i oprawa graficzna the golden owl of Athena

Zastanawiałeś się dlaczego automat ten nazwano Golden owl of Athena (Złota sowa atheny) zamiast na prztykład skarby ateny? Złota sówka jest symbolem specjalnym w tej grze i pełni kilka funkcji na raz. Dlatego jej pojawienie się na bębnach to prawdziwe święto. Zanim jednak przejdziemy do opisu poszczególnych opcji bonusowych, skupmy się na tym jak wygląda automat do gry: Golden owl of Athena.

Jak większość maszyn do gry online stworzonych przez Betsoft the Golden Owl of Athena wygląda imponująco. Na poczatku mamy wrażenie, że to nic szczególnego i że automat ten wygląda jak wiele innych, których darmowe wersje znajdziemy w internecie. Tak, na pierwszy rzut oka gra od Betsoft wygląda bardzo… klasycznie. Bynajmniej nie chodzi tu o kanon w architekturze greckiej i proporcje jakie stosowano, ani znaczenie słowa klasyczny w odniesieniu do antyku. The Golden owl of Athena, zmieni jednak Twoje postrzeganie gry w zaledwie kilka sekund po tym jak zaczniesz grać. Symbole na bębnach są podświetlone, poruszają się. Oczywiście nie mogło zabraknąć samej bogini, która patrzy na nas i zachwyca głebią starożytnych oczu. W tle maszyny widzimy krajobraz, który tworzy atmosferę w grze. Jest to zdaje się święte wzgórze ateńczyków – Akropolis. Widzimy piękne krzewy rózane i świątynie poświęcone bogom. Na wzgórzu góruje Partenon, budowla poświęcona Atenie-dziewicy. Całości dopełnia piekna muzyka, która nadaje grze niepowtarzalnego klimatu. Gra przypomina nie nieco produkcję od Netent – Divine Fortune. Jedynie czym gra od Netent przewyższa tą od Betsoft jest jackpot progresyny. Trudno jednak jednoznacznie porównywać dwa produkty, które mają nieco inny mechanizm.

Technicznie rzecz ujmując The Golden Owl of Athena to 5 – bębnowy automat do gry z trzema rzędami. Poprzez bębny przebiega 10 lini płatnych. Wysokość stawki waha się pomiędzy 0,10 a 10 PLN. The Golden Owl of Athena jest więc automatem, który oferuje ostrożną, rozważną grę za niską stawkę.
Piękną grafikę uzupełnia niezwykła muzyka nadająca tajemniczości i nieco dynamiczności całej zabawie. To niesamowite, jak dobrze skomponowana ścieżka dźwiękowa może wpłynąć na samo postrzeganie maszyyny hazardowej. Oczywiście, to co najważniejsze to opcje bonusowe i możliwości wygranej, lecz estetyka też jest ważna, gdyż sprawia, że jest przyjemniej.

Ponadto, jak we wszystkich automatach do gry online od Betsoft mamy możliwość gry w trybie automatu, dzięki któremu unikniemy nieustannego klikaia w przycisk spinu. Z każdą wygraną możemy też podwoić wygrane wybierając przycisk ‘Double’.

Technicznie rzecz ujmując The Golden Owl of Athena to 5 – bębnowy automat do gry z trzema rzędami. Poprzez bębny przebiega 10 lini płatnych. Wysokość stawki waha się pomiędzy 0,10 a 10 PLN. The Golden Owl of Athena jest więc automatem, który oferuje ostrożną, rozważną grę za niską stawkę.

Opcje bonusowe w grze The Golden Owl of Athena

Zacznijmy może od opisu symboli specjalnych. Obiecaliśmy, że ze szczegółami opowiemy o symbolu, jakim jest magiczna złota sówka pojawiająca się na bębnach. Otóż Panie i Panowie funkcjonuje ona zarówno jako Wild i Scatter. Mamy więc do czynienia z sytuacją, gdzie jeden symbol ma podwójne znaczenie w grze. Dlatego każde pojawienie się go na bębnach sprawia, że emocje idą w górę, ale także rośnie szansa na wygrane.

The Golden Owl of Athena to gra, która umożliwia otrzymanie darmowych spinów. Dzięki temu nie tylko zwiększamy szansę na wygrane, ale nie tracimy kasy z salda. Ilość darmowych spinó zależy od tego, ile złotych sówek pojawi się na bębnach:

X3 – jest nagradzanych 8 darmowymi spinami
X 4 – otrzymujemy 12 darmowych spinów
X 5 otrzymujemy 20 darmowych spinów

Podczas sesji darmowych spinow jeden z symboli na bębnach zostanie wylosowany i zyska dodatkową, specjalną funkcję. Jego pojawienie się na bębnach sprawi, że symbol ten się zmultiplikuje dając jewszcze większe wygrane!

Gra ‘Double up’ – zostaje uruchomiona poprzez wybranie opcji ‘Double’ i przypomina grę Ryzyko. Rzucasz monetą zdajac się na szczęście. Jeśli fortuna sprzyja Tobie, podwoisz swoje wygrane; jeśli nie, wszystko tracisz.

The Golden Owl of Athena – kasyno mobilne

The Golden Owl of Athena to automat do gry online, który równie dobrze sprawuje się w wersji na desktop jak i w kasynie mobilnym. Betsoft zdaje sobie sprawę z tego jak wielu graczy gra dziś przy użyciu smartfona (praktycznie większość), dlatego ich gry są też dostępne w wersji na telefon. Gdziekolwiek jesteś możesz cieszyć się zabawą na automacie The Golden Owl of Athena.

Podsumowanie i ocena gry

Zapewne, to co interesuje Cię najbardziej a o czym jeszcze nie wspomnieliśmy to współczynnik wypłacalności tego automatu, czyli jego RTP. Otóż wynosi ono tutaj 95.05%. Cóż mogło być nieco lepiej, ale nie jest też źle. Maksymalna wygrana w tej grze to 562, 200 USD, co równe jest ponad 2 milionom złotych! Jeszcze masz wątpliwości, czy grać w The Golden Owl of Athena?

Jeśli chodzi o wybór tematu, The Golden Owl of Athena jest jednym z wielu automatów o wątku mitologicznym. Podobnych maszyn hazardowych do gry online znajdziemy wiele. Prodeucnetowi udało się jednak osiągnąć nową jakość poprzez wybranie jednego elementu i nadanie mu specjalnego znaczenia, mianowicie symbolu, którym jest złota sówka. Jej pojawienie się na bębnach wygląda efektownie i przynosi szansę na wygrane.
Kolejnym plusem gry od Betsoft jest jej grywalność. Dzięki atrkcyjnym grafikom, animacjom 3D i ścieżce dźwiękowej kręcenie spinów na The Golden Owl of Athena należy do bardzo przyjemnych.

Wreszcie sesje darmowych spinów i losowanie symbolu specjalnego, który rozprzestrzenia się na bębnach to coś, co lubimy w tej grze najbardziej. Jeszcze więcej możliwości na wygraną i endorphiny we krwi.

Zbierz jak najwięcej złotych sówek na bębnach, a posiądziesz wiedzę jak zyskać fortunę. Niech bogini Athena Ci sprzyja!

100% do 450 PLN + 100 darmowych spinów