graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

The Invisible Man

Invisible Man automat, który zachwyca oprawą graficzną i muzyczną. Co oznacza, iż każdy szczegół jest tak dopracowany od strony graficznej, że gra staje się przyjemnością. Filmowe motywy, styl retro, efektowna grafika i liczne funkcje bonusowe to główne atuty gry. Producentem gry jest nie kto inny jak NetEnt, który słynie z tego rodzaju automatów. W grze nie brakuje wielu bonusowych funkcji (np. Win-Both-Ways, bezpłatne sipny, czy dodatkowe rundy bonusowe). Automat jest również dostępny w wersji bezpłatnej.

Jak widać tym razem NetEnt szukał inspiracji w klasyce amerykańskich filmów grozy. Automat został oparty na motywach filmu “The Invisible Man” z 1933 roku, który jest adaptacją powieści Herberta Wellsa. Powieść ta opowiada historię pewnego naukowca, który odkrył substancję dającą możliwość bycia niewidzialnym. Jak już sami się domyślacie na bębnach i w grach bonusowych nie mogło zabraknąć postaci z filmu „The Invisible Man”.

Niewidzialny Człowiek

Gra Invisible Man przede wszystkim działa na zasadzie Win-Both-Ways, dzięki czemu liczą się wygrane kombinacje od lewej, jak i od prawej strony. Od strony technicznej jest to 5 bębnowy automat, ułożony w trzech rzędach. W grze występuje 20 linii wygrywających. W Invisible Man możemy się natknąć na symbol “wild”, który występuje na pierwszym bębnie jako Police Wild, a na piątym jako Griffin Wild. Wystąpienie obu na raz, uruchamia nam rundę 10 darmowych spinów. W trakcie trwania rundy symbole “wild”, mogą pojawić się na dowolnym bębnie. Ponowne połączenie symboli będzie skutkować, tym, iż gracz otrzyma 4 dodatkowe re-spiny. Gra Invisible Man ma też dwie dodatkowe rundy bonusowe: Police Spins i Bonus Game. Bonusowa gra Police Spins to 3 darmowe spiny wraz z dodatkowymi 5 symbolami Wild. W Bonus Game czeka na nasz okazja na spore wygrane. Mamy w niej szansę za zdobycie bonusów pieniężnych oraz rosnących mnożników (x2, x3 i x4).

Wysokie wygrane

Przejdźmy teraz do ustawień gry, a jest ich niemało. NetEnt w Invisible Man zadbał o to, aby gracz miał możliwość wyboru poziomu zakładu. W tym automacie jest ich aż 10. Pierwszy poziom ustala stawkę na wysokości 20, zaś 10 na 200. W grze znajdziemy również takie opcje jak możliwość wyboru wartości monet oraz możliwość włączenia autogry. Każda zmiana wartości monet, a także wybór wysokości poziomu, będą oczywiście wpływać na zmianę stawki wygranej. W lewym rogu gry, znajdziemy ikonkę “auto”, która daje nam możliwość włączenia autogry. Możemy dzięki niej ustawić od 10 do 1000 losowań. Przerwanie automatycznego losowania jest jak najbardziej możliwe. Invisible Man posiada również też i inne opcje, które znajdziemy w lewym rogu ekranu w postaci ikonki “klucza”. Wśród nich znajdziemy ustawienia dotyczące jakości obrazu, opcje dotyczące dźwięku, czy też możliwość losowania za pomocą spacji.

invisible man netent slot
Gra wyróżnia się na tle innych automatów. Jej efektowna grafika, stylizowana filmowy motywem oraz świetna oprawa muzyczna, stanowią to, iż gracz może na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Brzmi to zbyt nierealne? A jednak gra ma w sobie to coś.

1000 PLN Bonus Powitalny