graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

The Shadow Order

The Shadow Order – rewelacyjna maszyna hazardowa od Push Gaming powoli Ci wcielić się w tajnego agenta rządowego i zagłebić się w wewnętrzne kręgi starożynej organizacji. Czas poznać plany The Shadow Order, tajnego zakonu istniejącego od wieków, który działa potajemnie wpływając na decyzje polityków całego świata.

Czy czegoś wam to nie przypomina? Wszyscy którzy czytali książki Dana Browna, zapewne znają Iluminati, organizację, która jakoby ma władać światem. Przekonanie to wynika jednego ze statusów z poczatków działania organizacji: ‘’ Położyć kres krętactwu i tym, którzy sieją niesprawiedliwość, oraz kontrolowac ich, bez dominowania nad nimi. Kontrola ta odbywa się jakby od wewnątrz, dlatego nikt o niej nie wie, a miliony ludzi żyje w nieświadomości.

Zupełnie taka sama idea pojawia się w video slocie od Push Gaming. Ty jako gracz wcielasz się w tajnego agenta, który ma za zadanie przeniknąć wgłąb organizacji. Co ciekawe graficy z Push Gamaing wykorzystali podobne symbole, jakie używają Ilumninati: oko umieszczone w trójkącie równobocznym, symbolizujace obserwację i kontrolę.

Wygląd i oprawa graficzna

Zanim mieliśmy okazję zagrać na wersji testowej automatu The Shadow Order, wyobrażaliśmy sobie go troszeczkę inaczej. Wydawało nam się, że będzie to bardzo dynamiczna, pełna napięcia gra hazardowa. Tymczasem The Shadow Order wciąż zachowuje atmosferę tajemniczości, ale mechanika gry ma nieco inne tempo niż przypuszczalismy. Oczekiwaliśmy bardzo dynamicznej gry, w której bębny kręcą się w zawrotnym tempie, a długość spinu trwa kilka sekund.

W The Shadow Order symbole spadają kaskadą i bardzo powoli. Gra jednak od czasu do czasu nabiera zawrotnego tempa i jest na co popatrzeć. To wszystko dzieje się w świetne skonstruowanych opcjach bonusowych, których opis znajdziesz nieco poniżej. Teraz skupimy się na aspeckcie wizualnym maszyny hazardowej The Shadow Order.

Zaczniemy od tego, że w grze tej znajdują się trzy różne pola, na których de facto toczy się gra. Pierwszą jest naturalnie konsola, na kórej kręcą się bębny. To w niej spadają symbole i generwowane są wygrane poprzez uzyskanie kombinacji. Dalej, po prawej strone widzimy bohatera, a właściwie kobietę-posłańca z zapieczętowanym listem w dłoni.

Jeśli uda Ci się ‘oblokować’ kolejne postaci, nowe funkcje w grze zostaną aktywowane. Częścią konsoli sa rwnież trzy kolorowe kule, w których zamknięta została moc. W razie wylosowania odpowiedniej kombinacji, kule zostają zwolnione i spadają na bębny, a wtedy… się dzieje!

Po lewej stronie bębnów z kolei znajduje się symbol Iliminati czyli trójkąt równoboczny z okiem Boga w środku. Do czego służy ta machina? Dowiesz się w podrozdziale traktującym o opcjach bonusowych.

A co znajduje się na samych bębnach automatu do gry The Shadow Order? Widzimy przede wszystkim ksiegi z wiedzą tajemną, być może opisem rytuałów, symbole z literami alfabetu, dziwnymi akcesoriami, czy pionkami do gry w szachy. W tle znajduje się tajemniczy dwór z ogrodem i malowniczą fontanną wewnątrz. Dzięki temu czujemy ducha przygody i z łatwością utożsamiamy się z bohaterami gry.

Opcje bonusowe w grze The Shadow Ordershadow order bohater

Aby trafić wygraną na automacie The Shadow Order należy wylosować co najmniej trzy takie same symbole ułożone w rzędzie. Symbole nie kręcą się na bębnach, lecz spadają kaskadą z góry na dół. Po wylosowaniu wygranej, symbole które się na nią składają znikają z bębnów i zostają zastąpione innymi, które spadły z góry.

Orb Symbols

Z każdą wygraną i uruchomioną kaskadą (Cascading Wins) kule, które znajdują się na górze automatu Ładują się. Trzy następujące po sobie wygrane (Cascading Wins), a jedna ze świecących kul spadnie na bębny i będzie się działo! W kulach zamknięte są moce i zostają one wyzwolone w momencie, kiedy znajdą się one pośród innych symboli na bębnach. Symbole, które znalazły się w tym samym rzędzie wraz z kulą stają się symbolami Wild. Możemy więc domyślać się, co zaczyna dziać się na bębnach.

 

Orb Features

To jednak jeszcze nie wszystko. Na bębnach automatu The Shadow Order znajdują się tak zwane Hot Spots, czyli Gorące Punkty. Jest to pozycja na bębanch, która ma specjalne znaczenie. Jeśli jedna z kuli mocy znajdzie się w tym specjalnym obszarze, kolejne zniewalające features zostaną uruchomione w grze.

Do dyspozycji mamy trzy kule: zieloną (Orb of Creation – Kulę Stworzenia), niebieską (Orb of Destruction), oraz różową (Orb of Preservation – Kula Zachowania). Mało tego, jeśli kula wyląduje w polu znajdującym się w dolnym rogu automatu, jej moc zostaje zakumulowana w jednym z rogów równoramiennego trójkąta. To będzie miało znaczenie przy aktywacji darmowych spinów, o czym opowiemy za chwilę.

Ring Symbol (Symbol z przedstawieniem pierścienia)

Zdecydowanie warto zbierać symbole przedstawiające pierścień. Odblokowują one kolejne postacie w grze The Shadow Order. Symbole te znikają natychmiast z bębnów i zostają zastąpione przez przypadkowe.

Characters (Bohaterowie)

W grze The Shadow Order mamy do dyspozycji 4 postaci (bohaterow), każdy o różnej mocy. Każdy z nich reprezentuje inny poziom w grze.

  • Poziom 1: Molly – posłaniec
   Poziom ten zostaje odblokowany automatycznie na samym początku gry. Funkcja ma na celu oczyszczenie pierwszego rzędu i aktywację pierwszej kuli.

The Shadow Order postac

 • Poziom 2: Billy – Hazardzista
  Moc tej postaci polega na zamienieniu symoli niskopłatnych w wysoko płatne.
 • Poziom 3: Archie – Szpieg
  Moc tego bohatera polega na zastąpieniu 1 losowo wybranego symbolu na każdym z bębnów, symbolem Wild.
 • Poziom 4: Amarillo – Mistrz
  Moc tego bohatera jest największa ze wszystkich. Polega ona na usunięciu symboli nisko płatnych z bębnów i zatrzymaniu tylko tych, które mają najwyższą wartość. W miejsce tych o niskiej wartości spadną kolejne, wysokopłatne. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie to wygeneruje wygrane. Powodzenia!

Free Games Feature

Kiedy symbol trójkąta zostanie naładowany mocą wszystckich trzech kuli, gracz otrzyma 5 darmowych obrotów, w których znajdą się kule na bębnach.

Opinia i podsumowanie

The Shadow Order to oryginalna gra o unikalnym temacie. Zaskakuje i sprawia, że czujemy się jak bohaterzy z najlepszych filmów sensacyjnych. Gra z pewnością spodoba się wszystkim fanom książek Dana Browna i wszelkich teorii spiskowych.

Wreszcie The Shadow Order to gra, która nabiera tempa wraz z aktywowaniem poszczególnych opcji bonusowych. Dawno nie graliśmy na tak innowacyjnym i atrakcyjnym video automat pod względem mechniki gry. Uwierz nam, opcje bonusowe na tym automacie to majstersztyk, który wprowadzi Cię w zachwyt. Docenisz pomysłowość ekipy z Push Gaming!

100 darmowych spinów z obrotem x1!