graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

 

Tiger’s Claw

Masz ochotę na niezwykłą przygodę i wygraną jednocześnie? Tiger’s Claw będzie idealnym wyborem. Z pięknymi animacjami i wyjątkowo dobrą grafiką gra od Betsoft przeniesie Cię w unikalny świat magii i wierzeń szamańskim. Czas założyć maskę i udać się w góry w poszukiwaniu odpowiedzi. Jeśli wrócisz z amuletem z tygrysiego pazura, czeka Cię sława i bogactwo.

Tak można by opisać świat, w jakim się znajdziesz jeśli zaczniesz grać w Tiger’s Claw. Gra ta jest na tyle unikalna, że postanowiliśmy napisać o niej recenzję. Z 723 liniami płatnymi, darmowymi spinami, które można aktywować niemalże bez końca Tiger’s Claw stanowi świetną alternatywę do gier innych producentów oprogramoania do kasyn online. Gwarantujemy, że Tiger’s Claw uwiedzie Cię niepowatarzalnym klimatem i możliwością wygranej.

Wygląd i oprawa graficzna

Tiger’s Claw robi wrażenie już zaraz po otwarciu gry. Klikając na logo gry z tygrysim pazurem, spodziewamy się czegoś ezoterycznego i bajkowego. To, co widzimy jednak po załadowaniu się gry przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Naszym oczom ukazuje się przepięknie skomponowany automt do gry z ruchomym tłem. A co na nim? Górskie szczyty i indiański namiot, w którym tli się niewielkie świato, prawdopodobnie pochodzące od ogniska. Magiczności tego krajobrazu dopełnia ezoteryczna muzyka, jakby pieśń szamana i gra na piszczałkach. Muzyka przyśpiesza jak tylko naciskamy przycisk spinu. Tworzy ona pewnego rodzaju napięcie i dopełnia klimatu gry. Wiemy, że zadanie nie będzie łatwe i czeka nas ciężka przeprawa przez góry w poszukiwaniu wygranej. Do tego jest zima, gdzieś w oddali kryje się biały tygrys śnieżny, a wygrane dosłownie zamarzają skute lodem na bębnach!

Jakie symbole pojawiają się na bębnach w Tiger’s Claw? Widzimy tygrysią łapę z wypływającą z nią kulą mocy, magiczne artefakty w postaci figurek, maskę i instumenty muzyczne szamana, a także jego samego. Wszystkie symbole oddano z godną podziwu jakością i dbałością o szczegóły.

Jak we wszystkich innych grach Betsoft mamy możliwość zmiany stawki, w tym wypaku od 0,01 do 250. Istnieje również możliwość gry w trybie auto, więc maszyna będzie kręciła określoną ilość spinów bez naszej ingerencji. Z każdą wygraną mamy też szansę na podjęcie ryzyka i w przypadku odgadnięcia wyniku podwojenia kwoty. Betsoft umożliwia również postawienie maksymalnej stawki zakładu za pomocą jednego przycisku, czyli ‘Max Bet’. Wówczas obstawisz zakład o kwocie 250 bez konieczności kilkakrotnego klikania w strzalki pozwalające na zmianę zakładu. Jeśli znudzi Ci się ezoteryczna muzyka wystarczy kliknąc ikonkę głośnika, by ją wyciszyć. Wówczas w Twoich głośnikach może zabrzmieć Twój ulubiony utwór z playlisty.

Opcje bonusowe w grze Tiger’s Claw

Wystarczy kombinacja 5 symboli darmowych spinów, by ptrzymać darmowe obroty w liczbie 8 i 1x pomnożenie zakładu. Co najważniejsze, darmowe spiny mogą być uruchamiane ponownie. Tak aż do otrzymania 240 darmowych spinów maksymalnie.

liczba zwycięskich linii jest iloczynem danego symbolu na przyległych bębnach zaczynając od lewej lub prawej strony. Faktem jest, ze Tiger’s Claw daje nam aż 720 możliwości na zdobycie wygranej!

Pojawienie się Shaman Scatter, czyli symbolu z szamanem na bębnach w jakimkolwiek miejscu zawsze jest nagradzane. W zależności od tego ile wylosowaliśmy symboli tyle razy nasza stawka zostanie pomnożona. Wygląda to następujaco:

2 symbole Shaman Scatter na bębnach = x2 stawka zakładu

4 symbole Shaman Scatter na bębnach = x10 stawka zakładu

5 symbole Shaman Scatter na bębnach = x50 stawka zakładu

Pamiętajmy też, że Tiger’s Claw wypłaca wygrane zarówno z lewej do prawej, jak i z prawej do lewej, czyli w dwóch kierunkach.

W Tiger’s Claw mamy też inne symbole specjalne, mianowicie Wild, który jak wiadomo zastępuje wszystkie symbole w video slocie. Wyjątkiem od reguły jest symbol Scattera Free Spins. Symbolami o najwyższej jakości są biały tygrys (5x daje wygraną o wartości 5000), maska i orzeł.

Liczne możliwości pomnożenia zakładu i wręcz niekońćzące się darmowe spiny, to coś co w tej grze lubimy najbardziej. Gra dzięki temu jest nie tylko dłuższa, co ekscytująca.

Kasyno Mobilne a Tiger’s Claw

Wszystkie gry Betsoft są dostosowane do potrzeb nowoczesnych użytkowników. Większość z nich więc jest kompatybilna z urządzeniami przenośnymi, w tym laptopem, tabletem i smartfonem. Tak jest rownież w przypadku Tiger’s Claw, który świetnie spisuje się zarówno w przypadku oprogramowania Android, jak i Windows Phone. Możesz więc cieszyć się grą na jednej z lepszych gier Betsoft również w wersji mobilnej.

Dlaczego akurat Tiger’s Claw?

Możnaby zadać sobie pytanie dlaczego Betsoft postanowił wyprodukować video slot o takiej tematyce. Decyzja o produkcji każdego slotu zapewne do łatwnych nie należy. Trzeba wziąć pod uwagę mody kulturalne i zwyczaje, tak by dana gra przyjęła się na danym rynku. Bywa tak, że producentom oprogramowania zdarzają się niewypały. Najczęstsząprzyczyną jest właśnie źle dopasowana tematyka gry, do rynku, na którym rzekomo miała się sprzedać. Z tego powodu na przykład Wazdan zaczał tworzyć gry, które dostępne są tylko w wybranych regionach, w tym ostatnio na Azję. Tiger’s Claw wydaje się grą, która przyjmie się dobrze na rynku europejskim, choć trzeba przyznać, że ccharakter tej gry jest dość niszowy. Chyba lepiej sprzedają się kolejne wersje Book of Ra, niż video sloty jakie jak Tiger’s Claw. To przykre jak czasem ograniczamy się do stałych motywów. Dzięki temu jedne gry sprzedają się bardziej, niż inne.

Być może będzie to nadinterpretacja, ale Tiger’s Claw wydaje się odnosić to wiary w moc amuletów i innych magicznych artefaktów. Tiger’s Claw oznacza nie innego jak tygrusi pazur, który w wielu kulturach jest amuletem obdarzających noszącego siłą tego pięnego zwierzęcia. Z kolei biały tygrys, niezwykle zresztą spotykany bardzo często symboliuje śmierć i zaświaty. Nie wydaje nam się, by Betsoft odwoływał się właśnie do tego znaczenia, takbardzo popularnego w Indiach. Może raczej chodzi o podróż poprzez wymiary, z której szaman wraca zwycięzki i z nagrodą, którą otrzymał. To podróż w nieznane, we wnętrze włąsnego ja.

Ocena i opinia gry

Tiger’s Claw to gra dość unikalna i niezwykła. Przede wszystkim ze względu na podjęty w niej temat. Podobnych gier jest mało i raczej nie należą one do bardzo popularnych. Niemnije jednak Tiger’s Claw wydaje się być ciekawą alternatywą do oklepanych owocowych video slotów, czy kolejną grę o odkrywaniu skarbó Starożytnego Egiptu. Za uwagę zasługje również układ bębnów w tym video slocie. Otóż ma to kształt diamentu: pierwszy bęben ma 3 rzędy, drugi 4, trzeci 5, czwarty 4 i ostatni znów 3. Współczynnik wypłacaności na tym slocie to 95.16%, a maksymalna wygrana 800 000 monet! Przemmień się w szamana i udaj w góry, a wrócisz z wygranymi!

100% do 450 PLN + 100 darmowych spinów

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.