graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Titan Thunder: Wrath of Hades – Recenzja automatu

Hades, starożytny grecki bóg podziemia, od paru lat zyskuje na popularności w świecie kasyn internetowych. O jednym przykładzie wspominaliśmy niedawno przy okazji recenzji wspaniałego slotu od Yggdrasil – Hades: Gigablox. Teraz czas przyjrzeć się nowej kreacji od Quickspin.

Tytuł Titan Thunder: Wrath of Hades możemy roboczo przetłumaczyć na Grzmot Piorunów: Gniew Hadesa… sama nazwa gry daje nam podstawy, by wierzyć, że nudno nie będzie. Ta gra to nic innego co absorbujący, jackpotowy slot dla odważnych. Dowiedz się jakie wyzwanie czeka na Ciebie w Titan Thunder: Wrath of Hades i przeczytaj recenzję poniżej.

Producent gry Quickspin
Typ maszyny slot z jackpotem
Linie płatne 25
Bębny 5
Min. zakład 0,20
Max. zakład 100
RTP max. 96.25%

Titan Thunder: Wrath of Hades – Oprawa graficzna

Jak już zaznaczyliśmy, mitologia grecka jest chętnie podejmowanym tematem w ostatnich latach na rynku hazardu online. W grze od Quickspin spotykamy się z Zeusem – który jest symbolem wild, Hadesem – symbol scatter, a także na swojej drodze ujrzymy sporo świątyń, wieńców, kielichów i orłów, nie zapominając o klasycznych symbolach z talii kart.

Najlepiej płatnym symbolem jest premia za symbol świątyni i symbol wild Zeus, oba płacą 20x wartości stawki za 5 symboli w linii płatnej. Symbole wild zastępują wszystkie symbole oprócz symboli scatter i monet. Scattery pojawiają się na rolkach 1, 3 i 5.

Tło gry osadzone jest w chmurach, zza których wyłaniają się liczne budowle greckie. W grze widzimy proste animacje mini wysp unoszących się w górę i w dół oraz sporo innych, drobnych szczegółów, które razem tworzą spójną całość. Aspekty wizualne są dobrze wykonane, a detale dopracowane wręcz do perfekcji. Ścieżka dźwiękowa współgra ze stroną graficzną – słyszymy tytułowe grzmoty, a muzyka dodaje groźnej atmosferze w grze.

Stawki zakładów i potencjał wygranej

W Titan Thunder: Wrath of Hades można grać na dowolnym urządzeniu, a gracze wybierają zakłady od 0.20 do 100 za obrót. Ponieważ jest to pierwszy slot Quickspin, który dajeTitan Thunder symbol orła operatorom kasyn możliwość skonfigurowania wskaźnika RTP, opłaca się sprawdzić szczegóły gry w kasynie przed rozpoczęciem zabawy.

Maksymalny wskaźnik RTP jest na poziomie 96,25%, w porównaniu do mniej pożądanej opcji 94,18%. Oba działają na bardzo niestabilnym modelu matematycznym, który Quickspin ocenił na 5/5, więc nie spodziewaj się, że będzie łatwo!

Istnieje 8 regularnych opcji wygranych podzielonych równo na cztery niskie wypłaty J-A, plus symbole takie wieńce, puchary, orły i świątynie jako dodatkowe premie. Zdobycie piątki z dobrze płatnymi symbolami wiąże się z nagrodą w wysokości od 8 do 20-krotności stawki.

O wartości najwyższej premii najlepiej wie symbol wild, czyli Zeus, który pojawia się na wszystkich pięciu bębnach w grze podstawowej lub w rundzie darmowych spinów.

Funkcje bonusowe w Titan Thunder: Wrath of Hades

W grze spodziewaj się sporych wrażeń zagwarantowanych przez dodatkowe funkcje. 6 lub więcej symboli monet, które pojawią się podczas jednego obrotu, uruchomi funkcję „Titan Thunder Jackpots”. Symbole monet z początkowego wyzwalacza funkcji pozostaną na miejscu, a wszystkie inne pozycje zmienią się w osobne, obracające się bębny.

Jeśli pojawi się jeden lub więcej dodatkowych symboli moment, zostaną one również zatrzymane, a liczba powtórzeń obrotów zostanie zresetowana do 3, jeśli skończą się obroty lub zostanie zatrzymanych 15 symboli.

Jackpot MEGA jest przyznawany, gdy wszystkie 15 symboli pieniędzy wyląduje na zestawie bębnów. Wszelkie posiadane mniejsze (MINOR) lub większe (MAJOR) symbole jackpota określają ich wartość.

  • Minor Jackpot = 20x
  • Major Jackpot = 100x
  • Mega Jackpot = 1000x

3 symbole scatter zdobyte podczas obrotu gry podstawowej aktywują bonus darmowych spinów. Zdobycie 3 symboli scatter podczas jednego darmowego spinu zapewni 8 dodatkowych darmowych spinów i zwiększy aktualny mnożnik wygranej o 1.

Funkcja Bonus Buy gwarantuje przewrotny zwrot akcji, umożliwiając graczom zakup rundy bonusowej Underworld Free Spins po stałej cenie wartości 40-krotności zakładu.

Dlaczego warto grać w Titan Thunder: Wrath of Hades

  • Zmienne wartości RTP gry, z których mogą swobodnie wybierać operatorzy kasynTitan Thunder symbol
  • Runda bonusowa, w której mnożnik wzrasta o +1 za każde ponowne uruchomienie obrotów
  • Wysoka zmienność slotu i maksymalny potencjał wygranej 15 000x
  • Piękny, mitologiczny motyw gry, dopracowany niemalże do perfekcji

Titan Thunder: Wrath of Hades – Podsumowanie i ocena

Po premierach nieoczekiwanych i zaskakujących gier takich jak Hammer of Vulcan czy Ghost Glyph, Quickspin wrócił na bardziej konwencjonalny tor działania. Titan Thunder: Wrath of Hades oferuje nieco bardziej tradycyjne funkcje, które były nie raz używane w automatach online, jednak mimo to nadal zapewniają solidną akcję w grze.

Jak już wspominaliśmy, operatorzy kasyn mogą wybierać spośród różnych wartości RTP, dlatego zdecydowanie zalecamy sprawdzenie danych gry na stronie, aby dowiedzieć się, w którą wersję będziesz grać.

Ogólnie, należy przyznać, że Quickspin wykonał fantastyczną robotę, tworząc Titan Thunder: Wrath of Hades. Ta gra o wysokiej zmienności, maksymalnej wygranej sięgającej do 15 000x wartości zakładu i z 3 jackpotami w ofercie, z pewnością znajdzie sporo grono fanów. Koniecznie i Ty wypróbuj ten automat już teraz!

Pakiet bonusów do 6740 PLN

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.