graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

Przedrzyj się przez tajemnicze lochy i zawalcz o fantastyczne wygrane z Treasure Heroes

Treasure Heroes to automat do gry, który zachwyca swoim wyglądem od pierwszego momentu styczności z grą. Ma on nie tylko atrakcyjną grafikę, ale także innowacyjne funkcje i obiecuje niezapomnianą rozgrywkę. W grze Treasure Heroes gracze wkraczają do świata fantasy, w którym celem jest włamanie się do skarbca i zebranie jak największej ilości łupów.

Zostań średniowiecznym rycerzem i przeżyj wspaniałą przygodę dzięki grze na automacie stworzonym przez studio Rabcat i obsługiwanym przez Microgaming. Treasure Heroes otworzy lochy, w którym ściany się poruszają, a symbole na siatce mieszają, tworząc zwycięskie kombinacje, i tym samym przybliżając Cię do wygranych o maksymalnej wartości 1925x Twojego zakładu. Gotowy na przygodę?

treasure heroes

Producent gry Rabcat
Typ maszyny video automat
Linie płatne 25
Bębny 5
Min. zakład 0,20
Max. zakład 40
RTP 96.12%


Treasure Heroes
to hybrydowy automat 5×5 z wypłatami z klastra i mechaniką bębmów z ruchomą ścianą. Wygrane są przyznawane za kombo składające się z sześciu lub więcej pasujących symboli łączących się poziomo i/lub pionowo. Możesz wejść do średniowiecznej komnaty skarbów na komputerze lub telefonie komórkowym i rozpocząć grę od 0,20 do 40 na spin. Gra ma średnią zmienność RTP (zwrot dla gracza) o wartości 96,12%.

Treasure Heroes: Oprawa Graficzna

Ładowanie gry da Ci widok z lotu ptaka na średniowieczną komnatę zamku z ciężkimi drzwiami znajdującymi się po obu stronach i lekko przyćmionymi świecami. Bębny są ustawione na podłodze w pierwszym pomieszczeniu, a każdy symbol jest trzymany na kamiennym bloku. Powód, dla którego wyjaśnimy właśnie to, jest znaczący by zrozumieć mechanikę ruchomej ściany.

Pomyśl o przesuwanej układance, a będziesz mieć lepsze wyobrażenia z czym masz do czynienia względem Treasure Heroes. Akcja przenosi się do komory skarbów w rundzie darmowych obrotów, gdzie mistyczna postać pociąga dźwignię przy każdym obrocie, tworząc wildy. Ogólnie rzecz biorąc, patrzymy na mistrzowskie dzieło sztuki, które naprawdę dobrze oddaje temat fantasy, a wszystko to wraz z epicką, średniowieczną ścieżką dźwiękową.

Gra ma tylko sześć regularnych symboli, zaczynając od niskiego poziomu z laską czarownika, tarczą rycerza, lampą naftową i męskim rycerzem. Klastry po 25 symboli przyznają na całej planszy 250-krotność zakładu. Dwie premie to czarodziejka i skrzynia ze złotymi monetami. Trafienie w klastry z 25 symbolami da wartość 1000x Twojej stawki. Mistyczna ikona w stylu pentagramu oznaczona samym słowem to symbol wild, spełniający wszystkie funkcje zastępcze. Dwie części średniowiecznego klucza to scatter.

Funkcje Bonusowe w Treasure Heroes

Gra jest hołdem dla nieustraszonych rycerzy, którzy byli bohaterami epoki średniowiecza. Podboje często kończyły się schwytaniem i uwięzieniem w lochach ukrytych głęboko w piwnicy zamku. Fantazja Rabcata ewoluuje wokół rycerzy i czarodziejów szukających ukrytej skarbnicy, będąc zmuszonym znaleźć klucz do uzyskania dostępu do ogromnych bogactw, których szkieletor strzeże na wieki.treasure heroes symb

Podstawą rozgrywki są mechanizmy Cluster Pays i Moving Walls. Symbole są rozwijane na początku sekwencji spinowej, a wszelkie klastry składające się z co najmniej sześciu pasujących symboli lub w połączeniu z symbolami wild lądującymi w sąsiedztwie poziomo lub pionowo przyznają wygraną. Po zapłaceniu mechanika Moving Walls aktywuje i przesuwa rolki i rzędy w określony sposób tasowania:

Pionowo: bębny 1 i 5 poruszają się losowo w górę lub w dół o dwie pozycje, bęben 3 porusza się o dwie pozycje w przeciwnym kierunku.

Poziomo: rząd 1 i 5 przesuwają się losowo w lewo lub w prawo o dwie pozycje, rząd 3 porusza się o dwie pozycje w przeciwnym kierunku.

Wszystkie puste pozycje utworzone przez ruchy zostaną wypełnione nowymi symbolami. Jeśli po ruchach pojawi się więcej zwycięskich klastrów, są one również wypłacane, a proces powtarzany jest do momentu pojawienia się nowych zwycięzców lub uruchomienia funkcji bonusowej.

Po zdobyciu dwóch części średniowiecznego klucza w jednej sekwencji, elementy te połączą się aby otworzyć drzwi po prawej stronie, które doprowadzą Cię do następnego pokoju, wyzwalając 10 darmowych obrotów w skarbcu. Niestety, tej funkcji nie można ponownie uruchomić.

Bębny będą się normalnie obracać bez mechaniki ruchomej ściany. Zamiast tego szkielet w prawym górnym rogu pociągnie dźwignię, gdy symbole się zamrożą. Szkieletor puści wszystkie symbole rycerzy i czarowników w wir, a losową liczbę zamieni w wildy. Pozostaną zablokowane do końca funkcji, zapewniając większy potencjał do zdobywania zwycięskich klastrów.

Dlaczego warto zagrać w Treasure Heroes?

  • nowa, odświeżona koncepcja gry, która staje na przeciw oklepanym, standardowym mechanikom automatów online
  • wspaniały klimat średniowiecznego zamku
  • grafika dopracowana do perfekcji przez czołowe studio gier Rabcat
  • doskonałe tempo gry, którego mogą pozazdrościć inne, bardziej popularne sloty na rynku

Treasure Heroes: Podsumowanie i Ocena

Treasure Heroes to zaskakujący automat z mechanizmem kołowrotka, który zagwarantuje zarówno momenty wiwatu, jak i te, dzięki czemu doświadczymy ogromnych frustracji.

Zdecydowanym powiewem świeżości jest to, że twórcy gier są kreatywni, oferując nam nową mechanikę i funkcje, bez względu na to, czy mogą wydawać się trochę mylące, gdy wykonasz pierwsze obroty. Ponadto grafika jest po prostu oszałamiająco dobrze wykonana, a rozgrywka doskonale łączy się ze średniowieczną ścieżką dźwiękową.

Dzięki niespotykanej dotąd funkcji Moving Walls i dość ciekawemu sposobowi przyznawania dodatkowych wildów w rundzie bonusowej, Treasure Heroes stara się być wyjątkowym slotem bez nadmiernego komplikowania. To, wraz z wszechstronnym zakresem zakładów, niebotycznym potencjałem 1925x i dobrze skonstruowaną fabułą, której kulminacją jest szczęśliwe zakończenie pod koniec rundy bonusowej, czyni z niego idealny automat wideo dla każdego rodzaju gracza.

Zatem jak będzie? Zostaniesz na moment średniowiecznym rycerzem i zawalczysz o wielkie skarby?

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.