graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Twin Spin – recenzja

Jeżeli szukasz klasycznego video slotu, który zaprojektowany został na „retro nutę”, bazującego jednak na najnowszych technologiach z branży gier hazardowych wtedy Twin Spin będzie dla Ciebie bardzo ciekawą alternatywą.

Zagraj na slocie Twin Spin w tych kasynach:

Propozycja przygotowana przez NetEnt daje aż 243 możliwości wygranej, ciekawe opcje podwajania zysków, które wywołają niezapomniane emocje oraz symbole Wild gwarantujące jeszcze więcej frajdy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się dlaczego warto spróbować swoich sił właśnie na tym jednorękim bandycie, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.

Podstawowe informacje

Utrzymany w kolorystyce dyskotek lat 70-tych Twin Spin oferuje teoretyczną wypłatę na poziomie 96.6%. Całość składa się z 5 niezależnych bębnów podzielonych na trzy rzędy. Zwykłe linie zakładowe zostały zastąpione tak zwanymi WinWays czyli 243 sposobami na wygraną. Gracz ma możliwość swobodnego modyfikowania poziomów zakładów oraz wartości monety – wspominane przed chwilą WinWays są aktywowane natomiast w momencie zdobycia tych samych symboli na sąsiadujących ze sobą bębnach (od strony lewej do strony prawej).

Podwojenie i symbole Wild

Podwojenie podczas gry na maszynie Twin Spin polega na podwajaniu i synchronizowaniu symboli w rzędach na co najmniej dwóch bębnach ze sobą sąsiadujących. Dzięki temu istnieje szansa, że z bliźniaczych bębnów mogą powstać trojaczki, czworaczki lub nawet pięcioraczki! Pozwala to na osiąganie o wiele wyższych i korzystniejszych dla zawodnika wygranych.

Funkcję symbolu Wild pełni tutaj klasyczny joker (dostosowany do retro designu całego slotu), zastępujący oczywiście wszystkie pozostałe symbole. Jeżeli ma tworzyć WinWays nie może pojawić się na bębnie pierwszym (jedynie 2, 3, 4 lub 5).

Jak prezentuje się liczba zakładów?

W Twin Spin możemy skorzystać z dziesięciu różnych poziomów gry. Poziom pierwszy to równowartość 25 monet, natomiast jak można się domyślić dziesiąty – 250 monet. Oprócz tego jednoręki bandyta obsługuje 5 wartości coinów w euro (0.01, 0.02, 0.05, 0.10, 0.20 oraz 0.50). Mnożąc poziom zakładu przez liczbę monet oraz wartość pojedynczej monety obliczamy minimalny oraz maksymalny zakład w przypadku gry od NetEnt:

  • Zakład minimalny wynosi: 25 monet x 0.01 euro = 0.25 euro
  • Zakład maksymalny wynosi: 250 monet x 0.50 euro = 125 euro

Personalizacja ustawień gry

Sloty produkowane przez Net Entertainment posiadają jedną wspólną cechę – zawsze istnieje możliwość modyfikowania szeregu ustawień gry. Dzięki temu gracz dostosowuje jednorękiego bandytę pod swoje preferencje. Możesz włączać/wyłączać oraz dostosowywać między innymi:

  • szybką grę,
  • ekran powitalny,
  • animacje,
  • efekty dźwiękowe,
  • dźwięki z tła,
  • jakość grafiki,
  • ustawienia klawiszy funkcyjnych,
  • historię gry.

Fabryczne ustawienia przycisków kontrolnych są natomiast dokładnie takie same jak we wszystkich slotach produkowanych przez sieć gamingową NetEnt.

Twin Spin gra online

Podsumowanie

Sympatyków starych, klasycznych slotów nigdy nie zabraknie. Net Entertainment jednak jak zwykle odwaliło kawał dobrej roboty i w odgrzewanego kotleta tchnęło nowe życie. Wszystko za sprawą innowacyjnych podwojeń pul oraz konieczności odblokowywania kolejnych WinWays.

Jeżeli szukasz najnowocześniejszych rozwiązań w branży hazardu internetowego, zapakowanych w tradycyjne pudełko rodem z Gorączki sobotniej nocy, wtedy Twin Spin będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Łącz ze sobą wisienki, dzwoneczki, bary, siódemki oraz diamenty i poluj na jokery, próbując uzyskać jak najlepsze wyniki i jak najwyższy zarobek w tym wciągającym jednorękim bandycie. Jeśli Twin Spin nie wyczerpal Twojego apetytu na soczyste damenty proponujemy także sprawdzić recenzję slotu: Double Stacks również od NetEnt.

Twin Spin naprawdę jest slotem wartym polecenia!

Pakiet bonusów do 6740 PLN