graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

Ultra Hot™ Deluxe

Ultra Hot Deluxe Slot

Klasyczna trzywalcowa gra pełna owoców i wielkich wygranych. W ostatnich czasach pojawiło się mnóstwo automatów do gry, które oferują niesamowitą grafikę, wielkie wygrane, darmowe spiny, kilkanaście linii wypłat i całą masę innych atrakcji, których raczej nie znajdziemy w Ultra Hot Deluxe. Mimo to, ten slot cieszy się nieustającą popularnością i przyciąga coraz to nowych fanów.

Zagraj na slocie Ultra Hot™ Deluxe w tych kasynie:

Owocowy Slot

Ultra Hot Deluxe to prosty owocowy automat do gry od firmy Novomatic pełen znanych nam dobrze symboli owoców, które obracają się na trzech walcach. Znajdziemy tu również ulubione siódemki oraz stary, dobry symbol BAR znany miłośnikom jednorękich bandytów. Slot posiada pięć linii wypłat a aby wygrać wystarczy trafić trzy identyczne symbole.
Ultra Hot Deluxe gra podstawowa

Opcja Gamble

Po trafieniu wygranej możemy wybrać opcję Gamble, która uruchamia mini grę w odgadywanie koloru kart. Jeżeli wytypujemy poprawnie, nasza wygrana zostanie podwojona, jeżeli zaś nie odgadniemy koloru, wygrana przepadnie.

Ultra Hot Deluxe to slot dla tradycjonalistów. Nie znajdziemy tu mega jackpotów, ukrytych bonusów ani innych dodatków. Warto jednak zagrać, szanse wygranej i stawki są bowiem duże.