graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Opanuj moce Voodoo i sięgnij po starożytne skarby z Voodoo Gold

Wciel się w rolę poszukiwacza przygód Kane’a i zagraj w Voodoo Gold, rewelacyjny slot od ELK Studios. To już trzecia część z serii gier o dzielnym awanturniku (który zupełnie przypadkiem wygląda niczym Indiana Jones) i zdecydowanie nie jest to zwyczajny slot. W tym automacie o rozszerzającym się polu gry aż do ośmiu rzędów, możecie wygrać aż na 262 144 sposoby, przy RTP równym 96,1%.

Producent gry Quickspin
Typ maszyny video automat
Linie płatne 262 144
Bębny 6
Min. zakład 0,20
Max. zakład 100
RTP 96.1%

Pradawne zło czai się na bagnach Luizjany…

Niestrudzony Kane jest na tropie kolejnego skarbu. Tym razem przybywa on do bagiennych lasów mangrowych Luizjany, w których rozkwitł złowieszczy kult Voodoo. Tajemnicze obrzędy przybyły tu w XIX wieku wraz z niewolnikami z Afryki. Dziś są tak samo popularne, jak kiedyś!

Kane staje u bram świątyni, ale aby sięgnąć po bogactwa musi jeszcze odbyć rytuał, gdyż tajemnicze kosztowności są dostępne tylko dla najodważniejszych. Chroniony mocą szamana, kładzie się na ołtarzu. Potężna moc uwalnia zieloną mgłę i wstrząsa ziemią, ukazując bajeczne skarby, tytułowe Złoto Voodoo. Teraz pozostaje tylko po nie sięgnąć – ale czy masz tyle odwagi?

Oprawa graficzna

Już ekran ładowania wprowadza nas w atmosferę moczarów Luizjany, ostrzegając przed krokodylami, które mogą dorwać nieostrożnych intruzów. Cała gra wręcz ocieka mistycznym klimatem kultu Voodoo i dostępne w grze symbole przedstawiają rekwizyty tej tajemniczej religii. Złote czaszki, amulety w formie kurzych stóp, buteleczki cuchnącej trucizny, kości z wyrytymi magicznymi symbolami, postacie niepokojąco wyglądających szamanów i cylinder króla duchów, Barona Samedi. Takich symboli nie było dotąd w żadnej grze!

Oczywiście, jednym z symboli i to najlepiej płatnych jest sam Kane, tutaj przybrany w stosowną bandanę i zawadiacki uśmiech. innymi słowy, jets to bohater, dla którego nie ma przeszkód niemożliwych do pokonania i skarbów, których nie da się zdobyć.

W tle znajduje się bagienny krajobraz, a plansza okolona jest złowrogo wyglądającymi drzewami, spośród których spoglądają czaszki. W tym lesie czai się zło i z pewnością jest to slot, w który z przyjemnością zagrasz w Halloween! Wszystkiemu towarzyszy dźwięk tajemniczych odgłosów fauny bagien, a muzyka to pasujący blues, z pewnością inspirowany czarnymi rytmami Nowego Orleanu.

Opcje bonusowe

Wspomniane symbole Voodoo występują tu nie tylko w zwykłych rozmiarach. Podobnie jak w innych grach z tej serii, mogą mieć wielkość 2×2, 3×3 oraz 4×4. Jest to możliwe dzięki powiększaniu się planszy w miare postępów w grze. Te symbole zostają aktywowane, gdy osiągną dół planszy. Puste miejsca z kolei zamieniają się w symbole Wild.

Wild, przedstawiające laleczkę Voodoo zamieniają się w inne symbole, pasujące do sekwencji. Gdy uda się natomiast zyskać nagrodę, wygrywające symbole są rozbijane, robiąc miejsce dla kolejnych bloków. Ta swoista lawina wywołuje także powiększenie się planszy, potencjalnie aż do ośmiu rzędów. Będzie ona trwać, dopóki wygrywamy w rundzie, niszcząc kolejne symbole i zwiększając pulę nagrody.

voodoo gold gra bonusowa
Pojedynczy symbol Bonus zamienia się w bombę. To kolejny oryginalny blok, jak łatwo się domyślić, wywołujący eksplozję na planszy. Detonuje on znajdujące się w pobliżu symbole (o dwa bloki w poziomie i pionie i jeden po przekątnych). Jeśli z kolei zbierzemy dwa bonusy, zamieniają się one w podwójną bombę, która detonuje wszystkie symbole znajdujące się w linii prostej wzdłuż linii między bombami, wraz ze wszystkimi identycznymi instancjami tych symboli na planszy.

Gra bonusowa

Jeśli szczęśliwy spin przyniesie co najmniej trzy Bonusy, uruchomicie bonusową rozgrywkę, w której zyskacie darmowe spiny – od sześciu przy trzech bonusach, do aż piętnastu przy sześciu bonusach. W trakcie tej dodatkowej sekwencji wszystkie symbole Wild są zbierane i zatrzymywane na dole planszy aż do zakończenia darmowej gry. Zamieniają się więc w Sticky Wild, czyli przyklejone symbole tego rodzaju, pozostające przez cały czas bonusowej rozgrywki.

Podczas tego trybu rozgrywki uruchomiony zostaje także Safety Level – Poziom Bezpieczeństwa, ustawiony na początek na czwarty rząd. Wygrywający darmowy spin przenosi go o jeden poziom w górę i następny darmowy drop zaczyna się od tego poziomu, nigdy nie zmniejszając się w trakcie bonusowej gry.

Warto tu wspomnieć, że częstotliwość bonusowej gry nie jest tu zbyt imponująca i wynosi 1 raz na 614 spinów. Jest to poniekąd krok wstecz w stosunku do innych gier z tej serii i na przykład w Ecuador Gold wynosi 1 raz na 299, ale biorąc pod uwagę potencjał i tak warto spróbować zagrać ze względu na spory potencjał wielkości wygranych.
Voodoo Gold tryb gry

Podoba Ci się? Spróbuj także innych automatów online

W tej samej serii możecie zagrać w dwie inne gry, których bohaterem jest poszukiwacz przygód Kane. Opierają się one o podobne zasady i obie cechują opadające bloki o zróżnicowanych wielkościach, z rozszerzeniem planszy w miarę rozgrywki.

W Ecuador Gold sięgniesz po złoto z amazońskiej Świątyni Szczęścia, spinując symbole rodem z piramid Inków. Zamiast bomb mamy tutaj Ghosting Wild, czyli symbol podążający w losowych kierunkach po planszy, zamieniający napotkane po drodze symbole w zwykłe Wildy. Czeka Cię wiele dobrej zabawy z RTP równym 96.1% i wysoką wariancją.

Tahiti Gold oferuje jeszcze jedną przygodę: tym razem Kane musi awaryjnie lądować na wulkanicznej wyspie i sytuacja wymyka się szybko spod kontroli, gdy awanturnik zostaje otoczony przez tubylców. Rozpoznają oni jednak tatuaż na jego ramieniu i padają przed nim na kolana, uznając go za lokalne bóstwo – i oferując skarby ukryte w głębi wulkanu.

Spadające bloki w Tahiti Gold również mogą przyjmować różne rozmiary, a najcenniejszy symbol – Eye of Tiki wywołuje efekt podobny do bomby z Voodoo Gold. Dzięki niezwykle efektownej oprawie graficznej i widowiskowym animacjom będziecie się tu świetnie bawić, przy okazji wygrywając nagrody.

Dlaczego warto zagrać w Vodoo Gold?

    • Nietypowa forma rozgrywki z rozszerzającym się polem gry, umożliwia więcej kombinacji wygranych
    • Dostępne są tu strategie bettingowe, czyli predefiniowane wzorce ustalania stawki, za jaką zagrasz
    • Świetna grafika i efekty dźwiękowe
    • Tajemnicza atmosfera rodem z filmów grozy i przygód Indiany Jonesa

Ocena i podsumowanie

Czy wiecie, że wyznawcy Vooodoo praktykują ten kult do dziś i wierzą w dwa światy – widzialny i niewidzialny? I choć skarby, których poszukuje Kane w świątyni Voodoo nie są prawdziwe, to jednak nagrody, jakie możecie zdobyć w Voodoo Gold, grając w kasynach online są zupełnie realne i namacalne.

Jeśli próbowaliście już innych gier z tej serii i przypadły wam do gustu zasady, warto zagrać w ten najnowszy slot od ELK Studios. Sprawdźcie, czy jesteście w stanie pokonać moce Voodoo i sięgnąć po wygrane. Złoto czeka na zuchwałych!

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów