Halloween od Spinomenal w Cobra Casino

Cukierek, czy Psikus? Weź udział w sieciowej promocji od Spinomenal, w której czeka dziesiątki nagród. Jak do niej dołączyć? Oto kilka najważniejszych faktów na temat promocji:• Czas trwania: 26 października – 2 listopada.
• Jednym z głównych części programu jest loteria, w której Spinomen ma do rozdania aż 50 000 EUR. Wystarczy grać na Halloweenowych automatach tego producenta: SpinOween, Hallow Reels, Origins of Lilith ,4 Horsemen, 4 Horsemen II. Każd3 5 EUR wydane w grze, daje Ci jeden los w loterii (nie ważne jaka ilość spinów).
Im więcej złożonych zakładów, tym więcej losów w loterii otrzymasz
• Nie trzeba się rejestrować do promocji, wystarczy, że grasz we wspomniane wyżej automaty Spinomenal.
• Największa suma jaką można zgarnąć w promocji to 8 000 EUR. Przewidziana została jedna taka nagroda.
• Bonus zostanie przyznany do konta gracza w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji. Prosimy o cierpliwość!


Spinomenal Halloween

Codzienna porcja darmowych spinów od Spinomenal

To jednak nie wszystko, co czeka na wielbicieli slotów tego producenta. Każdego dnia promocji (do 30 października), masz szansę na zgarnięcie 20 darmowych spinów. Spiny zostaną przyznane po wpłaceniu Twojego pierwszego depozytu danego dnia. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 USD lub ekwiwalent w innej walucie. Podczas dokonywania wpłaty należy podać kod bonusowy: MONSTER (z dużych liter). Spiny zostaną dodane do konta natychmiast. Znajdziesz je w tych grach: Crazy Halloween, Halloween Witch, Happy Halloween, Halloween, Monsters, Deep Sea.

Cóż pozostaje nam życzyć powodzenia i przerażająco wysokich wygranych!

Spinomenal nie daje nam odpocząć od mocnych wrażeń i na krwisty deser zostawił jeszcze 100% Halloween Bonus. Ten będzie dostępny tylko w noc Halloween i zostanie przyznany po wpisaniu kodu: HALLOWEEN. Bonus może zostać połączony TYLKO z pierwszą wpłatą w noc Halloween. Kolejne depozyty nie będą brane pod uwagę.
Minimalna wpłata dla otrzymania bonusu to: 80 PLN. Obrót bonusem: x40.

Wszystkim biorącym udział w promocji Halloween od Spinomenal życzymy powodzenia!

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager 27.10.2020

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena