Gods of Gold Infinireels – Nowy Automat do Gry od NetEnt

NetEnt zabiera graczy w podróż do starożytnego królestwa Mezopotamii dzięki nowej produkcji Gods of Gold Infinireels. Nowy slot autorstwa niepodważalnego guru automatów online dostępny będzie już 14. maja. Czy i tym razem będziemy mieć przyjemność zapoznania się z grą prezentującą ponadprzeciętną jakość i rozrywkę?

Wyjątkowo odejdziemy od zagłębiania się w motyw przewodni gry na rzecz zrozumienia samej akcji, bo mamy tutaj do czynienia z dość ciekawym konceptem. Faraon przedstawiony w grze jest uwięziony pomiędzy sferą życia i śmierci i ze wszystkich próbuje powrócić do świata żywych oraz odzyskać swoją fortunę. Im więcej zdobywasz wygranych, tym bardziej bóg bogactwa rośnie w siłę. I to właśnie jest zadanie dla gracza – przemierzanie przez starożytną, babilońską świątynię w Królestwie Mezopotamii i zdobywanie skarbów ukrytych w mrocznym grobowcu.

Innowacyjna Mechanika Gry


Na swojej drodze gracz znajdzie mnóstwo przydatnych funkcji, które pomogą w zdobyciu wspaniałych wygranych, w tym ekstra symbole Wilds, Re-Spins, Free Spins, Multi-Slams – i Infinireels, gdzie ta ostatnia jest kluczowym bonusem w grze. Przy tej funkcji, z każdą wygraną z prawej strony planszy dodawany jest kolejny nowy bęben, aż do momenty gdy w grze nie będą pojawiać się wygrywające kombinacje symboli.

Co ciekawe, w bardzo szczęśliwym przypadku, plansza naszej gry może rozrosnąć się tak szeroko, że pod bębnami znajdziemy mini-mapę, która dokładnie pokaże nam ile rolek jest obecnie aktywnych w grze. Nic dziwnego, że właśnie ta funkcja pojawia się w samym tytule gry, gdyż jest to dość niespotykana mechanika automatu do gry! Do tego wyobraźcie sobie eksplozję światła, muzyki i kolorów, które sprawiają, że kręcenie spinów jest wyśmienitą rozrywką!

Naszą grę w Gods of Gold: Infinireels rozpoczynamy na automacie o układzie 3 x 3 i od 27 linii wygranych. Gracze mogą stawiać zakłady już od 0.20 za spin, a maksymalny zakład wynosi 200. Pojawiają się tu 4 różnokolorowe klejnoty, które są najniższymi płacącymi symbolami, a najlepiej płacące symbole są reprezentowane przez wspaniale dopracowane ikony mrocznych postaci – byków, sów, królowych i króli. Symbol Wild jest reprezentowany przez złoty amulet. Istnieje również symbol świecącej kuli, który w tym przypadku jest symbolem rozproszenia.gods of gold slot logo

Rewelacyjna oprawa graficzna w grze NetEnt nie jest dla nas zaskoczeniem. Podobnie jak świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Biorąc pod uwagę scenerię gry, mianowicie potężny, starożytny grobowiec, deweloper postanowił zadbać o realność odczuwalnych wrażeń,co sprawia, że podczas gry nasłuchujemy… echa.

Tak, brzmi to mało atrakcyjnie, ale podczas samej gry nadaje to niesamowitego klimatu i pozwala przenieść się nam do środka samego grobowca. Opadające krople wody, szmery i inne dźwięki, które trudno zidentyfikować… Atmosfera gry jest dość mroczna, można niemalże odczuć obecność mitycznego faraona i innych duchów. Natomiast gdy bębny się obracają, a my zdobywamy zwycięskie kombinacje symboli, muzyczne tempo przyspiesza. Towarzyszą nam antyczne melodie, które jednocześnie motywują nas do dalszych spinów.

Gods of Gold: Infinireels od NetEnt to wspaniały krok ku angażującej i nieoczywistej rozrywce, którą deweloper niejednokrotnie oferował graczom przy wcześniejszych produkcjach. NetEnt i tym razem nie zawodzi, zaskakując nas ciekawą mechaniką gry niekończących się bębnów i czarując oprawą wizualno-dźwiękową slotu. My czekamy z niecierpliwością na oficjalną premierę gry 14. maja i Was także zapraszamy do gry już niebawem!

AmunRa Casino
Close Button
Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager 11.05.2020

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena