Sportaza – recenzja bukmachera

sportaza bukmacherOd 2021 roku bukmacher Sportaza plasuje się na czołowym miejscu popularności wśród bukmacherów online. Sytuacja ta jest spowodowana ciągłym zapotrzebowaniem na nowe platformy bukmacherskie. Gracze coraz częściej chcą obstawić rozgrywki sportowe, które są na fali swojej popularności. Aby im to umożliwić, operator Ribidi N.V. stworzył platformę, na której gracze mogą znaleźć wszystkie interesujące ich dyscypliny sportowe. Pomimo krótkiego stażu jakie ma ten bukmacher, jest on jednym z popularniejszych wśród graczy na rynkach w wielu krajach.

Co stoi za ogromną popularnością tego bukmachera? Odpowiedź jest bardzo prosta. Strona jest stworzona z myślą o graczach. Wygląd strony oraz całościowy interfejs sprawiają, że każdy zainteresowany bez problemu odnajdzie się w tej platformie. Dużym plusem są też dyscypliny dostępne na platformie Sportaza. Mimo ledwie rocznego stażu w branży hazardowej, bukmacher zebrał ponad 20 dyscyplin sportowych, które gracz może bez problemu obstawiać. Co więcej, w ofercie kasyna są także sporty wirtualne oraz e-sport. Dzięki tak szerokiemu wyborowi dyscyplin, gracz może bez żadnego problemu znaleźć sporty, które będzie chciał obstawiać.

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

Nasza opinia

sportaza bukmacherPo zapoznaniu się z działaniem platformy Sportaza śmiało możemy podzielić się naszymi wnioskami. Bez wątpienia jest to platforma, która spodoba się młodszej części graczy. Przemawia za tym fakt, że sekcja gier e-sportowych i tych wirtualnych jest bardzo dobrze rozbudowana i przygotowana do prowadzenia rozgrywek. Sama platforma posiada oczywiście dużo więcej zalet, lecz także nie stroni od wad. Oto kilka naszym zdaniem największych zalet i wad bukmachera Sportaza.

Zalety

Bukmacher wszedł na rynek hazardowy z wielkim przytupem, oferując na start użytkownikom ogromny wybór gier i sportów, jakie mogą obstawiać. Co więcej, platforma obsługuje sześć kryptowalut, dzięki czemu fani bardziej anonimowych płatności mogą czuć się tu jak w domu.

Wady

Wad na platformie bardzo ciężko się dopatrzyć. Jedynym minusem jest brak dedykowanej aplikacji mobilnej, przez co gracze skazani są na korzystanie z dostosowanej do telefonów strony bukmachera.

pro ZALETY
 • + Ogromny wybor gier
 • + Obsługa kryptowalut
cons WADY
 • - Brak aplikacji mobilnej

Proces rejestracji w Sportaza

promocje sportowe w sportazaW przypadku platformy Sportaza nie można obstawiać żadnej rozgrywki bez zarejestrowania konta. Jest to spowodowane wymogami prawnymi, gdyż bukmacherzy nie mogą obsługiwać osób poniżej 18 roku życia. Jednak nic się nie martw, rejestracja jest tu bardzo prosta i intuicyjna. Cały proces zajmuje najwyżej kilka minut, dzięki czemu bardzo szybko gracz może wskoczyć w świat obstawiania. Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane, gdyż platforma dokona weryfikacji przed pierwszą wypłatą!

Oto krótki poradnik jak założyć konto na Sportaza:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i wybierz zakładkę „Utwórz Konto” widoczną w prawym górnym rogu strony.
 2. Utwórz konto, podając adres e-mail, hasło oraz pozostałe dane do logowania.
 3. Wypełnij pozostałe pola swoimi danymi, które później posłużą do weryfikacji. Nie podawaj fałszywych danych i unikaj błędów w pisowni.
 4. Potwierdź rejestrację, wchodząc w link otrzymany na podany przy rejestracji adres e-mail.
 5. Prześlij kopie dokumentu tożsamości do operatora, aby potwierdzić tożsamość i dokończyć rejestrację.

Metody wpłaty i wypłaty

Oferowanie przystępnych i popularnych metod płatności to bardzo ważny element każdej platformy. Przecież jeżeli chodzi o obracanie pieniędzmi, gracze powinni mieć pełną swobodę korzystania z preferowanych metod. Dlatego właśnie, Sportaza stara się zapewnić wszystkie popularne metody wpłaty i wypłaty pieniędzy.

W zapewnianiu dogodnych metod pątniczych pomaga fakt, że licencja Curacao pozwala na korzystanie z kryptowalut i anonimowych form płatności. Nad bezpieczeństwem graczy czuwa metoda szyfrowania SSL, która zapewnia pełne bezpieczeństwo danych finansowych. Jest to typ szyfrowania, jaki spotkać można w bankach oraz instytucjach finansowych. Co więcej, transakcje kryptowalutowe także są w pełni bezpieczne, gdyż są one przeprowadzane przy użyciu blockchainów, które zapewniają pełną anonimowość i bezpieczeństwo.

Oto dostępne metody na dokonanie wpłaty w Sportaza:

Metoda Czas księgowania
Przelew bankowy Do 10 minut
Karta Visa/MasterCard Natychmiast
Elektroniczne Portfele Natychmiast
Bitcoin/Ethereum Natychmiast
MiFinity/Ripple Do 10 minut

Wypłat każdy gracz może dokonać przy pomocy tych metod:

Metoda Czas Księgowania
Przelew Bankowy Do 5 dni
Karta Visa/MasterCard 1-4 dni
Bitcoin/Ethereum Natychmiast
Elektroniczne Portfele do 30 minut

W przypadku wpłat bukmacher nie ogranicza graczy maksymalną kwotą, jaką Ci mogą wpłacić. Jednakże każdy użytkownik może wpłacić minimalnie 10 EURO przy pomocy każdej dostępnej metody. W przypadku wypłat jednorazowo gracz może wypłacić 2000 EURO.

Limit zakładów

Platforma Sportaza nie ogranicza swoich graczy limitami zakładów. Jednak aby zapewniać swoim użytkownikom bezpieczeństwo i chronić ich przed uzależnieniem, umożliwia włączenie limitów na zakłady. Dzięki temu zabezpieczeniu gracze sami mogą dostosować to, ile maksymalnie mogą obstawiać na platformie. Dostosowanie maksymalnej stawki oraz tego ile maksymalnie dziennie lub tygodniowo zakładów mogą obstawić. Wszystkie te elementy Sportaza oferuje, aby gracze pozostali przy obstawianiu jako formie rozrywki i nie popadali w uzależnienie.

Bonusy i promocje w Sportaza

Ulubionym elementem graczy zaraz obok zakładów sportowych, są dostępne bonusy. To właśnie promocje, jakie oferuje bukmacher, skłaniają wielu graczy do otworzenia konta i regularnego korzystania z dostępnych dyscyplin. Do przyciągania nowych graczy na platformę, bukmacherzy korzystają z tak zwanego bonusu powitalnego. Jego zadanie jest nakłonienie gracza do założenia konta i do wpłacenia pierwszego depozytu. Powitalny bonus to najczęściej dodatkowa suma pieniędzy doliczana do pierwszego depozytu lub gwarancja bezpiecznych zakładów bez ryzyka straty.

Poza bardzo licznymi bonusami powitalnymi bukmacherzy oferują także wiele innych bonusów, dostępnych dla użytkowników platformy. Często spotykanym bonusem są cashbacki, pozwalające odzyskać część straconych pieniędzy. Popularne są także bonusy rotacyjne, oferujące bonusy odnawialne co tydzień. To najczęściej dodatkowy procent do depozytów lub większy Cashback. Jakie bonusy dla graczy oferuje Sportaza, dowiecie się w dalszej części artykułu.

Bonus powitalny

To najpopularniejszy typ bonusów w branży hazardowej. Platformy oferują dodatkowe bonusy nowym graczom, którzy zakładają konta. W przypadku Sportazy bonus ten jest bardzo hojny w porównaniu do innych platform bukmacherskich. Gracz może otrzymać do 100% do kwoty 450 PLN przy pierwszej wpłacie. Aby bonus został naliczony, gracz musi dokonać minimalny depozyt w wysokości 90 PLN.

Warunki do odebrania bonusu są bardzo proste. Bonusową kwotę trzeba wykorzystać na zakłady z kursem minimum 1.5 lub wyższym. Dodatkowo bonus nie obowiązuje pierwszego depozytu wykonanego przy pomocy elektronicznych portfeli. Jest to drobne utrudnienie, lecz skorzystanie z innej metody płatności przy pierwszym depozycie jest warte zdobycia dodatkowej waluty.

Bonus rotacyjny

Bonus rotacyjny w przypadku wielu bukmacherów oznacza jedno – dodatkowe pieniądze co tydzień. Sportaza oferuje dokładnie taki typ bonusu. Gracze mogą zyskać do 50% maksymalnie do 2 250 PLN. Warunki tej promocji są zmienne, raz jest to minimalny depozyt, innym razem wymóg zakładu na specjalnych warunkach. Warto obserwować, jaki w danym tygodniu jest wymóg i korzystać, gdy warunki bonusu są najkorzystniejsze.

Program lojalnościowy

Programy VIP to bardzo ciekawy sposób na nagradzanie graczy. Dzięki prowadzeniu rozgrywki, każdy użytkownik wbija poziomy, które pozwalają mu odblokowywać coraz to nowsze bonusy. Platforma Sportaza oferuje aż pięć poziomów VIP. Gracze zdobywają kolejne poziomy poprzez regularną grę oraz wpłacanie i obracanie pieniędzmi.

Bonusy, jakie gracz może zdobyć poprzez regularne prowadzenie rozgrywki, są bardzo kuszące. Im więcej gracz obstawia, tym lepsze nagrody oferuje mu platforma. Wbicie pierwszych dwóch poziomów zmienia tylko maksymalny miesięczny limit wypłat do 10 000 Euro. Kolejne poziomy nie tylko oferują wyższe miesięczne wypłaty, ale oferują także stały Cashback, w wysokości od 5 do 15%! Dodatkowo ostatnie dwa poziomy VIP posiadają także wsparcie prywatnego menadżera konta.

Dostępne bonusy oraz bardzo rozbudowany system poziomów VIP sprawia, że bycie regularnym gościem na platformie zdecydowanie się opłaca.

Bonusy na Mistrzostwa Świata w Sportaza

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to bez wątpienia wielkie wydarzenie. Fani piłki nożnej z całego świata obserwują rozgrywki swoich reprezentacji i obstawiają, kto zdobędzie puchar. Rozgrywki odbywające się w Katarze można także obstawiać na stronie Sportaza. Jednak operator nie oferuje żadnych dodatkowych bonusów, które gracz mógłby uzyskać na czas trwania tego wydarzenia. Jest to dość rozczarowujące, gdyż tak wielkie wydarzenie sportowe przyciąga wielu potencjalnych graczy. Oczywiście, mimo iż bukmacher nie oferuje żadnych dostępnych bonusów dedykowanych dla mistrzostw, na platformie śmiało, można obstawiać mecze odbywające się w Katarze. Wszystkie zwyczajne bonusy także obejmują okres Mistrzostw.

Sportaza – opinie graczy

O jakości bukmachera świadczy nie tylko jego oferta, ale także doznania i recenzje aktywnych użytkowników. W odnalezieniu takich recenzji pomaga wiele stron i platform skupiających graczy i zbierających ich recenzje. Dzięki takim stronom gracze mogą poznać prawdziwe oblicze danej strony bez konieczności sprawdzania jej na własnej skórze. Aby nasza recenzja była w pełni rzetelna, przygotowaliśmy ogólnikowy zbiór elementów, które pasują i które nie pasują graczom.

W przypadku ocen graczy warto jednak czasem zastanowić się, czy dane recenzje są prawdziwe i szczere. Wielu graczy daje negatywne oceny, gdyż nie czytali regulaminu lub informacji o sposobie działania danego kasyna. Dlatego warto poświęcić chwilę nie tylko na czytanie recenzji umieszczanych w internecie, ale także zastanowienie się, czy nie jest ona napisana, aby sztucznie zaszkodzić bukmacherowi.

Oto co gracze punktują w recenzjach umieszczanych w sieci:

pro ZALETY
 • + Świetna i bardzo przyjazna obsługa klienta
 • + Brak kosztów dodatkowych w przypadku wypłaty wygranych
cons WADY
 • - Długi okres weryfikowania tożsamości
 • - Problemy podczas wypłacania większych kwot - długi okres oczekiwania

Sportaza – wersja mobilna

Gracze w platformach bukmacherskich poszukują nie tylko ogromnego wyboru sportowych dyscyplin, ale także wersji mobilnej. Często bowiem przeczucie co do jakiegoś zakładu przychodzi znienacka, nie zawsze, gdy mamy dostęp do komputera. Aby sprostać potrzebom graczy, Sportaza przygotowała kompatybilną z urządzeniami mobilnymi wersję strony internetowej.

Brak dedykowanej aplikacji z pewnością nieco utrudnia korzystanie, lecz nie uniemożliwia obstawiania zakładów sportowych. Dlatego, jeżeli w podróży lub w sklepie poczujesz potrzebę obstawić jakiś mecz, to strona internetowa Sportaza umożliwia Ci to na urządzeniu z Androidem i iOS.

Dostępne zakłady sportowe w Sportaza

Duży wybór dyscyplin sportowych to ogromny atut każdego bukmachera internetowego. Przecież im więcej dyscyplin tym więcej potencjalnych graczy będzie korzystać z usług danego operatora. Sportaza położyła nacisk nie tylko na sporty klasyczne, ale także na sporty wirtualne i e-sport. W ich portfolio znajduje się około 20 dyscyplin, spośród których gracze mogą wybierać i obstawiać. Są to popularne dyscypliny, z których niektóre to:

 

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na lodzie
 • Tenis stołowy
 • Sporty motorowe
 • Kolarstwo
 • MMA
 • Rzutki

 

Sporty tradycyjne to niejedyna opcja na obstawianie w Sportaza. Bukmacher udostępnia też rozgrywki wirtualne, z których gracze mogą śmiało wybierać i obstawiać. Sporty wirtualne dostępne na platformie Sportaza to przykładowo: V-tenis, V-motors, V-tenis. Wszystkie te sporty można oglądać i obstawiać na platformie.

Dodatkowo Platforma posiada swoją kategorię przeznaczoną na popularne rozgrywki gier e-sportowych jak League of Legends, CS:Go oraz wiele więcej.

Zakłady na żywo w Sportaza

Zakłady na żywo mają specjalne miejsce w sercach wielu graczy. Zakłady na żywo różnią się znacząco od tych klasycznych. Ich najważniejszym atutem jest fakt, że można obstawiać podczas rozgrywki. Klasyczne zakłady nie umożliwiają tego, bo są zamykane tuż przed rozpoczęciem już w chwili rozpoczęcia rozgrywki. Przez to spóźnialski gracz nie może obstawić danej rozgrywki.

Sportaza oferuje na obecną chwilę możliwość obstawiania na żywo takich dyscyplin jak: hokej na lodzie, baseball i tenis. Jest to dość niewielki zasób dyscyplin dostępnych do obstawiania na żywo, lecz pamięć trzeba, że to dość nowy bukmacher. Dodatkowo gracze mogą oglądać aktualnie odbywające się rozgrywki e-sportowe oraz wyścigi konne. Wszystko dzięki wbudowanej funkcji stremowania tych dyscyplin.

Obsługa Klienta

Obsługa klienta to bardzo ważny element każdej platformy bukmacherskiej. To właśnie sprawny kontakt z obsługą techniczną pozwala grającym szybko rozwiązywać problemy i zgłaszać błędy. O to także zatroszczył się bukmacher Sportaza. Gracz ma kilka dostępnych opcji na skontaktowanie się z obsługą techniczną. Najprostszym i preferowanym sposobem na kontakt z supportem jest napisanie na czacie live, który dostępny jest 24/7 i w wielu językach. Dzięki sprawnej komunikacji odpowiedź na pytanie lub rozwiązanie problemu można uzyskać w zaledwie kilka minut.

Innym sposobem na kontakt z obsługą klienta jest wysłanie wiadomości na e-mail: [email protected]. Na odpowiedź jednak przyjdzie czekać od godziny do nawet 48 godzin. Trzecim sposobem na komunikację z supportem jest numer telefonu: +356 800 62 513.

Co wyróżnia bukmachera Sportaza?

Sportaza pojawiła się znikąd i niemal z marszu zdobyła serca graczy. Wszystko dzięki dobrej stronie, bogatemu portfolio i ciekawym dyscyplinom sportów wirtualnych. Bukmacher wyróżnia się od swojej konkurencji właśnie sportami wirtualnymi, których próżno szukać na innych portalach bukmacherskich. Na ogromny plus tego bukmachera wpływa też samo podejście strony do graczy. Ogromna ilość bonusów, świetnej jakości obsługa klienta oraz ogromny wybór metod płatności.

Wszystko to sprawia, że gracze natychmiast docenili platformę i korzystają z niej coraz częściej. Ciągły rozwój strony sprawia, że w niedługim czasie bukmacher Sportaza może stać się jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych. Jeżeli ktoś poszukuje platformy do obstawiania, która dba o użytkownika, zapewnia mu wszystkie potrzebne narzędzia do śledzenia rozgrywek sportowych, to warto przyjrzeć się tej stronie.

Podsumowanie

Poznaliśmy platformę bukmacherską Sportaza bardzo dokładnie i śmiało możemy przyznać, że rozumiemy jej popularność wśród graczy na świecie. Platforma jest nowa, a już teraz oferuje bardzo dużo dyscyplin, które gracze mogą obstawiać. Co więcej, gracze nie muszą tylko skupiać się na klasycznych grach, dyspozycji jest także wiele rodzajów sportu wirtualnego oraz e-sportu. Sprawia to, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Ogromnymi atutami platformy są metody płatności. Nie każdy bukmacher oferuje tak szeroką gamę metod, z których gracze mogą wybierać. Sporo tradycyjnych metod połączonych zostało z kryptowalutami, dzięki czemu można płacić kartą, lub wybrać tę anonimową alternatywę. Obserwując obecny stan platformy oraz widząc, ile pracy producent wkłada w jej prowadzenie, możemy przyznać, że czekamy na jej dalszy rozwój.

Jeżeli ktoś poszukuje nowej platformy, gdzie znajdzie ogromną ilość rozgrywek do obstawiania, to zdecydowanie Sportaza zasługuje na poświęcenie jej chwili. Aktualna platforma spełnia większość potrzeb użytkowników, a za kilka miesięcy lub lat będzie z pewnością jeszcze lepsza!