graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Fruit Case

Automaty wrzutowe są bardzo popularną forma rozrywki zarówno w kasynach naziemnych, jak i internetowych. Ich popularność jest związana przede wszystkim z ich prostotą obsługi, dużymi emocjami, jak i sporymi wygranymi. Przyciąga to wielu miłośników hazardu.

Pierwsze „owocówki”

Elektryczne automaty do gry pojawiły się w kasynach w latach 70 XX wieku, a wraz z nimi powszechna stało się określenie „owocówki” tzn. maszyn, w których symbolami były różnorodne owoce.

Zanim jednak automaty z symbolami owoców trafiły do kasyn, ktoś musiał je wymyślić. Historia automatów sięga 1887 roku kiedy to pierwszy prototyp maszyny zaprezentował Charles Fey. Nieco później Fey wszedł w spółkę z Herbertem Millsem i firmą Chicago’s Mills Novelty Company. Firma zajęła się projektowaniem i produkcją maszyn. Jej inwestycje pozwoliły na rozwój i ewolucję maszyny zaprojektowane prze Fey’a. W 1907 roku Mills zaprezentował Pierwsza maszynę, która posiadał symbole owoców. Automat ten został nazwany Operator BellAutomaty Slots.

Dalszy rozwój owocówek był tylko kwestią czasu albowiem symbole owoców bardzo przypadły do gustu wszystkim graczom. Symbole arbuza i wiśni pojawiły się w automatach, gdy potrzebna była kampania reklama gum do żucia, firmy Bell Fruit Gum. Arbuzy i wiśnie oznaczały smaki gum produkowanych przez firmę, natomiast symbol BAR, który również pojawił się na bębnach maszyn był odpowiednikiem logo firmy. Co ciekawsze, aby poradzić sobie z obowiązującymi ówcześnie przepisami antyhazardowymi, automaty zamiast wygranych pieniężnych, część premii wypłacały w gumach do żucia.

Pierwszy elektryczny automat pojawił się w 1964 roku a jego producentem była firma Bally Manufacturing. Ten nowy automat szybko przeniósł się do kasyn. Maszyny elektryczne zaczęły być bardzo atrakcyjne, a wśród nich przede wszystkim elektryczne owocówki”, albowiem w graczach zawsze pozostawał swego rodzaju sentyment do starych automatów. Dzisiaj gry wrzutowe z symbolami owoców nadal mają swoich miłośników. Do najbardziej klasycznych zalicza się Fruits Sizzling Hot, Extra Sizzling Hot oraz Ultra Hot. Mamy też edycje specjalne np.:Fruit Shop – Christmas Edition. Nie są one zbytnio wymagające i nie posiadają wieli funkcji dodatkowych, ale mimo to mają swoich fanów. W powyższych maszynach zwycięskie układy liczą się od lewej do prawej i zawsze muszą je tworzyć przynajmniej trzy takie same owoce.

Znane są również „owocówki” progresywne takie jak Golden Sevens, w których istnieje możliwość zdobycia większych wygranych, albowiem pula głównej wygranej zwiększa się z każdą kolejną grą.

fruitcase

Fruit Case

Fruit Case należy do automatów owocowych, od NetEnt, które mają bardzo ładną, czytelną grafikę, przez co gra na nich należy do wyjątkowo przyjemnych.

Fruit Case jest 5- bębnowym automatem, w którym można obstawiać aż 20 linii.

Jako automat przypomina opisywane wcześniej klasyki, ale każdy kto przyjrzy się jej dokładniej zauważy, że jest to klasyk w zupełnie nowej szacie graficznej. Na bębnach znajdują się bowiem bardzo soczyste symbole pomarańczy gruszek, cytryn i truskawek.

Poza owocowymi symbolami Fruit Case to również obroty lawinowe zwiększające mnożnik i wolne spadki podnoszące emocje gry.

Ciekawostką dotyczącą gry Fruit Case, jest fakt, że gra daje naprawdę duże wygrane, o czym świadczy nie tak dawne zwycięstwo jednego z jej graczy, w wysokości ponad 900 tys. złotych.

Kasyno przestało akceptować klientów z Polski