graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Fruit Shop: Christmas Edition

Gra „Fruit Shop – Christmas Edition”, która jest zapowiedzią nadchodzącej fali gier świątecznych (sprawdź np. Jingle spin od NetEnt) daje nam możliwość zapoznania się z najnowszymi pomysłami firmy NetEnt na urozmaicenie nam tych naj magiczniejszych wieczorów spędzanych w rodzinnym gronie wśród zapachów ciast i potraw świątecznych jak i również ładnie przystrojonej choinki.

Gra przenosi nas za sprawą swojej oprawy audiowizualnej w najmroźniejsze miejsca na świecie. Już od razu po włączeniu gry rzucają się w oczy chłodne niebieskie i białe barwy przerywane miejscowo przez grafiki przypominające nam o tym rodzinnym klimacie z jakim związane są święta bożego narodzenia. Energiczne udźwiękowienie z jakim spotkamy się w produkcji przywodzi na myśl przed świąteczny szał związany z zakupami i przygotowaniami do tej najważniejszej kolacji w roku. Zapewniam że ten jak najbardziej pozytywny szał związany ze świętami udzieli się wszystkim podczas grania w tę produkcję.

Rozgrywka sama w sobie oparta jest na 5 walcach, w które wpisane jest 15 wygrywających linii a dodatkowa rozgrywka jaką tutaj znajdziemy związana jest z wygraną dodatkowych spinów. I to właśnie ta gra bonusowa daje nam najwięcej frajdy ponieważ to właśnie w jej trakcie szata graficzna staje się nieco bardziej żywiołowa a my uzyskujemy możliwość wykorzystania nie tylko darmowych spinów ale także podwojenia wygranej za pomocą combo x2. Ten dodatkowy poziom połączony ze standardową, rozbudowaną rozgrywką daje nam najwięcej możliwości do kombinacji i urzeczywistnienia naszych marzeń o wielkich wygranych, na które będziemy mieli wiele szans podczas jednej długiej rozgrywki w „Fruit Shop – Christmas Edition”.

Produkcja firmy “Net Entertainment”, z która mogliśmy się zapoznać już 13 października 2015 roku jest jedna z tych produkcji dających dużo przyjemności z gry podczas świąt. Nie ma w niej miejsca na nudę a immersja jest na tyle duża że do swojego świata wciągnie zarówno profesjonalistów jak i graczy poszukujących chwili relaksu po zakończeniu wielkiej, świątecznej, rodzinnej wieczerzy. „NetEnt” dzięki „Fruit Shop – Christmas Edition” pokazało że opanowało do mistrzostwa zarówno tworzenie standardowych gier vide slot jak i również tych wyprodukowanych pod szczególne wydarzenia odbywające się w ciągu roku.

Jeśli masz ochotę na owocowe sloty niekoniecznie w świątecznym wydaniu – proponujemy slot Fruit Case od NetEnt. Gwarantujemy soczystą zabawę!

Bonusy do 3000 PLN i 200 FS + 20 spinów bez depozytu