graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

Legend of the Nile automat od Betsoft

Legends of the Nile, nowa gra od Betsoft wydaje sie być godnym rywalem gier takich jak Book of Dead, czy Book of Ra Deluxe. Tym razem odchodzimy od tematu księgi, nadal jednak pozostajemy w starożytnym Egipcie i to bardziej niż Ci się wydaje! W The Legend of the Nile nie bawimy się w poszukiwanie skarbów, lecz wyruszamy w podróż w czasie po hojność bogów, sławę i bogactwo! A automat do gry z 6 rzędami rzeczywiście to umożliwia.

Czy okażesz się godny stąpać ścieżką bogów? Nil od zawsze otaczała magia tajemnicy, był siedzibą starożytnych bóstw i życiodajną rzeką. Ba, rzeka sama była czczona przez Egipcjan. Podobnie w grze od betsoft, Nil jest siedzibą trzech najpotężniejszych egipskich bogów: boskiej Isis, pani nieba; Anubis, władca świata podziemnego i wszechpotężny Ra, bóg słońca. Trafienie symboli przedstawiających tych bogów wiąże się z uruchomieniem intrygujących opcji bonusowych, ale o tym za chwilę. Wygrana na tym slocie to wielkie wyróżnienie, podobnie jak przejście całej Ścieżki bogów. Czy masz odwagę stawić czoła najtrudniejszym próbom i niebezpieczeństwom? Jak czyste są Twoje zamiary i serce? Tylko nieliczni dostąpią zaszczytu i uda im się przejść całą drogę w wyprawie po skarby bogów. Sprawdź czy jesteś jednym z nich i zgarnij dziesiątki darmowych spinów, pomnóż swoje wygrane, a być może… uda Ci się trafić progresywny jackpot!

Wygląd i oprawa graficzna

The Legend of the Nile zdecydowanie nie można nazwać klasycznym slotem. Gra wyróżnia się nie tylko wspaniałą grafiką, co efektami dźwiękowymi i mnóstwem opcji bonusowych oferujących ekscytujące wygrane. Po pierwsze, Betsoft odszedł od standardowej budowy i zamiast slotu o 5 bębnach i 3 rzędami mamy automat do gry według schematu: 6×6. Czy sprawiła to premiera gry NetEntu Archangels: Salvation z 100 liniami wygrywającymi? Tego nie wiemy, choć wydaje się, że The Legend of the Nile ujrzało światło dziennie zaledwie kilka dni po premierze NetEntu. Podejrzewać możemy jakiś przeciek, albo po prostu trend, który pojawił się w produkcji slotów online.

W Legend of Nile nie mogło zabraknąć oczywiście fascynujących animacji 3D, czyli tego z czego słynie Betsoft Gaming. Dzięki temu Anubis porusza okiem, spadające symbole wzbijają tumany kurzu, a na bębnach pojawiają się rozbłyski i promienie mocy (te mamy szansę zobaczyć w przypadku wygranej). Do tego tło konsoli stanowią majestatyczne piramidy, Sfinks i egzotyczna roślinność wyłaniająca się z wód Nilu. The Legend of Nile nie byłby grą NetEntu gdyby nie bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, która umila nam rozrywkę. Muzyka w tym slocie jest jego zdecydowanym atutem: przenosi gracza w czasie i pogłębia atmosferę slotu.

Opcje bonusowe

Jak już zostało powiedziane w the Legends of the Nile wkraczasz na ścieżkę bogów. Nie powinieneś więc być zaskoczony, że w slocie pojawiają się symbole z ich podobiznami. Zarówno Ra, Anubis i Izyda patronują wygranym. Każdemu z bogów odpowiada tak zwany pasek mocy (Power Bar), którego zapełnienie może prowadzić Cię do wysokich wygranych, darmowych obrotów a nawet jackpota! Więc postaraj się nie obrazić bogów kiedy zechcesz załadować torbę złotem i skarbami. Symbol w postaci piramidy funkcjonuje tu jako Wild i zastępuje wszystkie inne symbole w grze.

W the Legend of the Nile obowiązują Cluster Pays, czyli na bok odkładamy naszą dotychczasową wiedzę na temat linii wygrywających w slocie. Gra wypłaca jeśli uda nam się zgrupować conajmniej 4 takie same symbole. Generują one wygrane według schematu, dla przykładu: 6 symboli Anubisa wypłaca wygraną o wartości 10 w zależności od waluty konta. Ra jest jedynym symbolem, który wypłaca za samo pojawienie się na bębnach, a więc nie jest konieczne zdobycie klastera. Po ułożeniu klastera symbole eksplodują na bębnach wzniecając iskry i błyski, a następnie znikają dając miejsce na kolejny, powiedzmy darmowy spin podczas, którego również mogą paść wygrane. Zanim jednak skupisz się na kolekcjonowaniu grupy symboli, ustaw odpowiednią stawkę. Mamy dość szeroki zakres, gdyż minimalna stawka zakładu zaczyna się już od 0.02 PLN a kończy na 150 PLN.

Trójka bogów to również trzy różne funkcje darmowych spinów dostępnych w grze, fascynujące mnożniki wygranej, oraz słodka obietnica wygranej jackpota na pasku Ra. Jak już wspominaliśmy Ra to jedyny symbol, którego nawet jednokrotne pojawienie się na bębnach przynosi wygraną. Ale to dopiero początek. Uzbieraj 8 symboli Ra złożonych w klaster, a uruchomisz serię darmowych spinów, podczas gdy 17 symboli Ra na bębnach pomnoży Twój zakład 400x! 20 lub więcej takich symboli wypełni pasek Ra i jak się spodziwasz oznacza trafienie jackpota w grze.

Podobnie, jeśli wkroczysz na ścieżkę Isis, każda wygrana sprawia, że pasek Isis napełnia się trochę. Aby kontynuować jego wypełnianie musisz trafiać wygrane z każdym zakręconym spinem. Jeśli pasek Isis się wypełni, lub trafisz żądaną ilość symboli bogini, sesja darmowych spinów zostanie uruchomiona (10). Ponadto, spiny mogą zostać reaktywowane, a sam symbol bogini zyskuje nową, większą wartość w grze na czas tej sesji. To jeszcze nie koniec, podczas sesji spinów uruchamianych za pomocą symboli Isis, w przypadku uzyskania odpowiedniej kombinacji znaków, również spiny Ra mogą zostać uruchomione.Legend of the Nile automat do gry

Jeśli jednak zdecydujesz się czcić Anubisa, boga zaświatów o ile będziesz przestrzegał świętych zakazów Anubis potraktuje Cię hojnie. Wypełnienie Anubis Bar (środkowy pasek) spowoduje, że zostaniesz nagrodzony sesją darmowych spinów wraz z odpowiadającym im mnożnikiem zakładu. Podczas sesji symbol boga Anubisa pojawia się znacznie częściej zapewniając większe wygrane. Jednocześnie, podobnie jak w sesji darmowych spinów podarowanych przez boską Isis, symbole Ra mogą obdarować gracza kolejnymi spinami.

Wygląda na to, że the Legend of the Nile to gra idealna dla wielbicieli darmowych spinów i efektów wizualnych. Co najważniejsze, wszystkie spiny mogą być reaktywowane i wyposażono je w mnożnik wygranych. Wnioskując po dostępnych w grze opcjach bonusowych wygląda na to, że the Legend of the nile jest świetną grą jeśli chodzi o możliwość wygranej. A jak jest w rzeczywistości?

Podcza gdy Ra może pomnożyć Twój zakład do 400 razy (!), a Anubis o wyższej wartości podczas sesji darmowych spinów może nagrodzić cię wygraną w postaci 20,000 monet, Isis już nie jest tak hojna. Odpowiednia kombinacja znaków bogini gwarantuje wygraną o wartości 15,00 monet, co i tak nie jest złe… Największa wygrana jaką możemy oczekiwać w tym slocie sięga oszałamiających 112, 270 monet!

Legend of the Nile w kasynie mobilnym?

Oczywiście The Legends of the Nile jest dostępna również na urządzeniach mobilnych. Wszystkie tytuły of Betsoft Gaming bowiem takie są i to nie stanowi niespodziankę. The Legend of the Nile działa na wszystkich dostępnych obecnie platformach takich jak: HTML5, iOS, Android, Windows Phone. Automat do gry wygląda świetnie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w wersji na komputer.

PODSUMOWANIE I OCENA

Tak dużo dzieje się w grze Legend of the Nile! Trzy różne opcje bonusowe, ogromny jackpot progresywny tylko czekają na uruchomienie! Betsoft Gaming zrobił kawał dobrej roboty tworząc ten slot. Legend of the Nile zasługuje na uwagę polskich graczy i może stanowić świetną alternatywę do innych, (podobnych?) gier o podobnej tematyce. Dzięki rewelacyjnej grafice, wyśmienitym opcjom bonusowym ten automat do gry ma szansę stać się jedną z bardziej popularnych gier roku, czego oczywiście szczerze jej życzymy.

100% do 150 EUR + 25 darmowych spinów